Jablonec - Slavia 1:1, první ztráta lídra. Hosté nedali penaltu, dva góly neplatily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2023 (17:06)     Sekcia sport

Neproměnili penaltu, záhy prohrávali a po přestávce navzdory mírnému zlepšení stačili už jen vyrovnat. Slávističtí fotbalisté poprvé v sezoně ztratili body, v Jablonci v utkání šestého kola remizovali 1:1. celý článek

Hr. Králové - Jablonec 1:4, po vyloučení brankáře hosté otočili a řádili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2023 (17:12)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté v mladoboleslavském azylu Hradce Králové prohrávali, pak nedali penaltu, ale krátce nato domácí brankář Bajza obdržel červenou kartu a obraz zápasu 22. kola se zcela změnil. Hosté nasázeli čtyři góly, v dlouhém nastavení navíc Hübschman neproměnil další pokutový kop.

Šok v Edenu. Slavia podlehla Karviné, hosté slaví první výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.02.2022 (16:59)     Sekcia sport

Jediný gól vstřelil Rafiu Durosinmi. Slavia v utkání zahodila penaltu.

Plzeň porazila Bohemians a poskočila na šesté místo, hosté nedali penaltu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.02.2021 (16:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně ve 20. kole první ligy doma porazili 3:1 Bohemians 1905.

Sparta - Slavia 0:3, domácí nedali penaltu, tabulce dál vládnou sešívaní

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.12.2020 (20:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie vyhráli v 10. ligovém kole v přímém souboji o první místo v tabulce pražské derby na Spartě jasně 3:0. Obhájce titulu rozhodl na konci úvodního dějství, kdy se mezi 32. a 40. minutou dvakrát trefil Abdallah Sima. Krátce předtím neproměnil domácí Lukáš Juliš penaltu. Po pauze přidal pojistku Ondřej Lingr.

Slovan Liberec - Jablonec 2:0, hosté zahazovali šance a domácí je trestali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (17:55)     Sekcia sport

Podještědské derby ovládli liberečtí fotbalisté. V utkání 13. kola Fortuna ligy porazili Jablonec 2:0, když se o góly postarali útočníci Rabušic a po pauze Van Buren. Jablonec prohrál potřetí za sebou.

Slavia - Jablonec, šlágr prvního s druhým, do domácí sestavy se vrací Zima

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2021 (17:33)     Sekcia sport

První versus druhý, oba celky v báječné formě. Fotbalisté Slavie hostí v rámci 17. kola Fortuna ligy Jablonec. Uhájí domácí neporazitelnost, nebo hosté překvapí a odpoutají se od třetí Sparty? Zápas můžete od 18:30 sledovat minutu po minutě.

Č. Budějovice - Brno 3:2, hosté jednou srovnali, pak už jen snížili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2022 (17:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic v rámci 15. kola první ligy zdolali Zbrojovku 3:2. O vítězství během druhé půle, v níž zareagovali na vyrovnání soupeře a dvěma góly si vytvořili náskok, který hosté už nesmazali. Nešťastníkem duelu byl brněnský Hlavica, který si dal vlastní branku a po jeho faulu proměnil domácí Hora penaltu.

Sparta si zařádila v Brně, nováček jen mírnil debakl. Liberec padl v Olomouci

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2020 (16:32)     Sekcia sport

Pozitivních testů na koronavirus je víc než branek, přesto se soutěž rozbíhá. Sobotní program 1. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl čtyři zápasy. Olomouc porazila Liberec 1:0, hosté nedali penaltu. Příbram doma prohrála s Teplicemi 1:3 a Zlín podlehl Slovácku 1:2. Nováček z Brna pak hostil Spartu, dostal čtyři góly již do přestávky a prohrál s ní 1:4.

ŽIVĚ: Sparta - Slavia 0:3, domácí nedali penaltu, třetí gól přidal Lingr

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.12.2020 (19:45)     Sekcia sport

Pražským derby mezi fotbalisty Sparty a Slavie dnes od 18:30 vrcholí víkendový program 10. kola. Poprvé od jara 2009 se v něm utkávají první a druhý tým tabulky a premiérově od podzimní části stejné sezony půjde o přímý souboj o vedení v soutěži.

ŽIVĚ: Sparta - Slavia 0:2, domácí nedali penaltu, za hosty se dvakrát trefil Sima

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.12.2020 (19:05)     Sekcia sport

Nešického zbytečná dorážka? To je jako na Silvestra, ulevil si trenér Kováč

Kanonáda na úvod ligového jara. Jablonec zničil Teplice pěti góly

FOTBAL ONLINE: Tři góly za půl hodiny! Sparta řádí v Brně, Liberec padl v Olomouci

Křeč a první gólová nula. Slávistům sebralo radost video, Trpišovský nechápal

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Slavia zásluhou Stancia s Teclem hladce zdolala Jablonec, Plzeň zničila sedmi góly Boleslav

Vedoucí Slavia ve fotbalové lize hostí Jablonec, Sparta hraje na Slovácku

Bohemians - Jablonec 4:1, dva góly v úvodu, hosté budou hrát o záchranu

FOTBAL ONLINE: Sparta řádí v Brně, cupuje nováčka čtyřmi góly za poločas! Liberec padl v Olomouci

FOTBAL ONLINE: Baník si neví rady, Jablonec zahodil penaltu! Sezobne Slavia nabídku Plzně?

FOTBAL ONLINE: Příbram byla doma bita, Liberec nedal v Olomouci penaltu, Brno se chystá na Spartu

Slavia venku remizovala se Sivassporem 1:1. Provod v závěru neproměnil penaltu

Liga ve stínu tragédie. Plzeň ukončila sérii Sparty, Slavia dál válí a Musa už je kanonýr

Olomouc - Bohemians 2:2, další ztráta pro oba celky. Hosté sahali i po výhře

Ostrava - Brno 4:0, tři góly za půli, hosté byli naprosto neškodní

Ostrava - Karviná 1:3, šok ve Vítkovicích, hosté dali tři góly do půle

Slavia - Plzeň, hit jara, dokážou ještě hosté zamotat bitvu o titul?

Slavia v derby vyplenila Letnou. Kolář chytil penaltu, Sima rozhodl dvěma góly

Slavia má první výhru, Jurásek vstřelil dva góly

Ostrava - Jablonec 2:1, tři penalty, proměňoval však jen domácí Azevedo

FOTBAL ONLINE: Šok na Slavii! Zahodila penaltu a prohrává s posledním... Teplice a Jablonec vedou

Slavia neměla kopat penaltu, po které slavil svůj první gól brankář Kolář

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

PŘÍMÁK: Wallem? Vynikající do ofenzivy, dozadu se mu ale moc nechce, říká bývalý brankář Slavie

FOTBAL ONLINE: Bomba vybuchla v Edenu! Slavia padla s poslední Karvinou... Teplice a Jablonec vyhrály

Dal dva góly i rozhodující penaltu. Před prodloužením nám dobře nebylo, přiznal Kuchta

Mladá Boleslav - Jablonec 0:0, domácí v dohrávce usilují o první body

FOTBAL ONLINE: Gól! Sparta jde v bitvě s Rangers do vedení. Jablonec prohrává. Chystá se Slavia

FOTBAL ONLINE: Gól! Sparta jde v bitvě s Rangers do vedení. Hraje i Jablonec. Chystá se Slavia

ONLINE: Jablonec - Slavia, hosté se sedmi změnami, v útoku je Tecl

Spor o fair play, Jablonec dopálilo nevrácení míče. Pánbůh všechno vidí, glosoval Chramosta

Slavia se na bitvu o Evropu naladila kanonádou, Tecl slaví hattrick. Slovácko otočilo zápas na Hané