Žižkov na poslední chvíli posiloval. Získal gólmana ze Sparty a krále střelců ČFL

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2023 (07:03)     Sekcia sport

Posily značky „last minute“ hlásí druholigová Viktoria Žižkov. Momentálně dvanáctý tým FNL se rozhodl v závěru přestupního období nabít kádr a podepsal hned dva známé hráče. Ve Viktorii budou nově působit brankář Jan Čtvrtečka, který přichází na přestup z pražské Sparty a také kanonýr Jiří Sodoma, jenž v posledním ročníku ČFL vyhrál v dresu Sparty Kolín soutěž střelců. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Slovák Daňo získal jako první cizinec korunu pro krále střelců české extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2023 (22:21)     Sekcia sport

Slovenský útočník Marko Daňo získal jako první cizinec v samostatné české extralize (od sezony 1993/94) korunu pro krále střelců. Osmadvacetiletý odchovanec Trenčína nastřílel v 51 zápasech 29 branek. O čtyři góly předčil Michala Řepíka ze Sparty.

 

Korunu krále střelců loni získal, po dvou letech Kozák opouští Spartu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (12:07)     Sekcia sport

Se slávistou Musou se loni podělil o korunu krále ligových střelců. Do posledního zápasu sezony proti Brnu dnes sice Libor Kozák kvůli zranění nezasáhne, utkání ale i tak bude příležitostí pro fanoušky na stadionu, aby se s útočníkem symbolicky rozloučili. Internacionál totiž ve fotbalové Spartě po vypršení smlouvy končí. Letnou opouští přesně po dvou letech. Klub zprávu avizuje na svém webu.

 

Koruna pro krále střelců? Hlavní je udržet s Jabloncem druhé místo, říká třináctigólový Schranz

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2021 (19:28)     Sekcia sport

I když měl Jablonec na hřišti po půl hodině o jednoho hráče méně než Olomouc, Ivan Schranz dvěma góly partii otočil a Severočeši vyhráli 3:1. Celkem slovenský reprezentant v této sezoně dal už třináct branek a útočí na korunu pro krále střelců.

 

Bum, bum, bum! Co umí levačka egyptského faraona Salaha?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2020 (13:59)     Sekcia sport

Vypadá to, že mu přes prázdniny bylo dost smutno po koruně pro krále střelců Premier League, tak se rozhodl, že si ji vezme zpátky. Získal ji v roce 2018 za fantastických dvaatřicet gólů. Rok poté se podělili tři afričtí kanonýři, Mohamed Salah mezi nimi nechyběl. Zlatou pouť zastavila až uplynulá sezona, Egypťan z Liverpoolu skončil v tabulce střelců až pátý.

 

Nadvláda Slavie už musí skončit! Juliš zkusí atakovat korunu krále střelců

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2021 (11:12)     Sekcia sport

Kdyby na jaře zůstal zdravý, nejspíš už by měl velký individuální úspěch v kapse. Zranění ho však vyřadilo na dva a půl měsíce ze hry, a tak se do bitvy o korunu krále střelců fotbalové Fortuna ligy přihlásil zpátky až kolo před koncem. Sparťan Lukáš Juliš ztrácí na vedoucího slávistu Jana Kuchtu dvě trefy. „Když nastoupím, budu se snažit góly vstřelit, ale na výhře v tabulce střelců nelpím,“ hlásí před závěrečným duelem s Brnem.

 

Čtrnáct tref a slávistický konkurent ze hry. Sparta chce Kozáka králem střelců

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2020 (21:20)     Sekcia sport

Z tribun se po jeho druhém gólu začalo ozývat: „Kozák do repre, Kozák do repre!“ Sparťanský forvard nabral v závěru sezony skvělou formu a zatímco otázka národního týmu se nebude řešit ještě několik týdnů, reálná je koruna krále fotbalových střelců. „Chtěli bychom, aby ji získal, jednoznačně!“ říká trenér Václav Kotal.

 

Kliment vypráví: o Bröndby, reprezentaci i Wernerovi. Jak blízko měl do Sparty?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2021 (00:00)     Sekcia sport

Možná ho máte zafixovaného jako muže jediného zápasu: před šesti lety si hattrickem proti Srbsku vystřílel korunu krále střelců fotbalového Eura jednadvacítek i angažmá ve Stuttgartu. Ale kdyby v něm nebylo něco víc, těžko by Jan Kliment zvládl v poslední sezoně deseti góly dotáhnout Slovácko do pohárů.

 

Musíme vrátit Zbrojovku do ligy, velí Řezníček. Připustil komplikovaný vztah s Haškem

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.06.2023 (15:06)     Sekcia sport

Po uplynulé sezoně měl tři týdny na to, aby vstřebal sestup z elitní soutěže i to, že na poslední chvíli přišel o korunu krále ligových střelců. Pětatřicetiletý útočník a kapitán fotbalistů Brna Jakub Řezníček na prahu letní přípravy tvrdí, že si psychicky odpočal a je připravený pomoct Zbrojovce k postupu do první ligy.

 

Ze sparťanů je nejblíž, přesto Čvančara na boj o korunu krále střelců nemyslí

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (23:45)     Sekcia sport

Pět podzimních gólů si přinesl z Jablonce, na Letné během jara přidal šest dalších. Právě Tomáš Čvančara je ze všech fotbalistů Sparty čelu tabulky střelců nejblíže. Na vedoucí tandem Almási (Ostrava) a Jurečka (Slovácko) ztrácí tři trefy. Přesto je sebekritický. „Nelepí mi to tolik, jak by mělo… Je potřeba na tom zapracovat,“ líčí Čvančara po výhře nad Baníkem (3:1) v úvodním kole skupiny o titul.

 

Messi je králem střelců posedmé, stanovil i rekord v asistencích

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.07.2020 (11:29)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Lionel Messi opět přepsal historické statistiky španělské ligy. Již posedmé získal kanonýr Barcelony po závěrečném nedělním kole korunu pro krále střelců, což se předtím nikomu nepodařilo. Pořadí navíc jako teprve druhý hráč v dějinách La Ligy vyhrál počtvrté za sebou a stanovil také rekord v počtu asistencí v jedné sezoně.

Neuvěřitelně dramatická bitva o krále střelců. V čele dva Tygři, hladoví jsou ale i další

Almási přiznává, že ho láká koruna krále střelců

Doležal zase pálil do černého a rozhodl. Koruna krále střelců mu ale unikla

I přes neúspěch týmu další meta. Messi je králem střelců posedmé, stanovil i rekord v asistencích

Nejlepší kanonýr polské ligy Pekhart: Vyhrát krále střelců by bylo super

Embiid nasázel 41 bodů a má na dosah korunu pro krále střelců NBA

Romelu Lukaku si zřejmě zajistil korunu pro krále střelců kvalifikace. Na 4 góly Azerbajdžánu potřeboval 20 minut

Fotbalisté Sparty porazili v přípravě druholigový Žižkov

SESTAVA KOLA: Exploze kanonýrů! Koruna pro krále je stále ve hře

Koruna zůstává v Edenu. Jurečka se podruhé za sebou stal králem ligových střelců

Hložek znovu kanonýrem? Spoluhráčův sen proměnil ve skutečnost

Bitva o krále střelců! Sestřelí Doležal slávistu? Lafata mu drží palce

Jablonecká jízda pokračuje, zářil Doležal. Ztráta Sparty roste

ŠČASNÉHO ZÁPISNÍK: Boj o krále střelců byl ozdobou posledního kola

A teď v derby vše na Kozáka! Rival Musa dohrál, Sparta chce mít krále střelců

Kdyby uměl kopat penalty, měl by ke koruně krále střelců blíž. Ale to Kuchta neumí, ví své slávistický kouč

Kovář promluvil z liberecké nemocnice. Gólmana Sparty podpořil i biatlonista Krčmář

Peklo v Lyonu k narozeninám! Oslavenec Panák vyzve krále střelců

Ryneš nachytal Zbrojovku, lídr na Spartě padl. Žižkov znovu ztratil

Embiid je prvním neamerickým králem střelců NBA

Plzeňský kanonýr útočí na krále střelců! Přeju mu to, ale tým je výš, říká Guľa

Kamerunec Embiid je prvním neamerickým králem střelců NBA

Střelecký trojzubec je to nejlepší ze Sparty. Co přežil Kuchta, by devadesát procent fotbalistů zabilo, tvrdí Rajnoch

Gólman Vitík. Je to voják, chválí mladého obránce kouč Sparty

Ryneš nachytal Zbrojovku, lídr na Spartě padl. Žižkov znovu ztratil, Belaid dal gól

Šťastná trefa krále střelců nebo kladenská zvonkohra. Vyberte největší kuriozitu

Kapitán i kanonýr Sparty: Nejsem žádný Ovečkin nebo Pastrňák, ale rád střílím

Béčko Sparty ve druhé lize opět slaví, vyškovský novic zaskočil Žižkov

Invincibles. Neporazitelná Slavia slaví třetí titul v řadě, Kuchta se o korunu krále střelců podělil s Hložkem

Fotbalisté sparťanské rezervy porazili poslední Žižkov gólem z nastavení

Kdo se letos stane králem střelců v Premier League? Očekává se souboj tří útočníků

Na krále střelců necílí. Góly bych vyměnil za čtvrtou příčku. Stačil by mi klidně jeden, tvrdil Rychlovský

Invincibles. Neporazitelná Slavia slavila třetí titul v řadě, Kuchta se o korunu krále střelců podělil s Hložkem

Hattrickem se přihlásil do bitvy o krále střelců. Přitom ještě v květnu měl na kontě jen tři trefy

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy