Bohemians - Ostrava 1:1, góly až v závěru, hostům trefil bod Šín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2023 (17:33)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté proti Bohemians dokázali zareagovat na pozdní trefu Křapky a zásluhou Šína srovnali na konečný 1:1. Vyrovnané utkání osmého kola Fortuna ligy nabídlo hodně šancí a nakonec jsou s remízou spokojenější zřejmě hosté, kteří se díky ní udrželi před svým soupeřem v tabulce. celý článek

Bohemians - Slovácko 1:3, pátá výhra v řadě, hostům pomohly dva góly z penalt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (17:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka natáhli sérii vítězství nad pět zápas. Díky parádnímu prvnímu poločasu v 16.kole Fortuna ligy vyhráli na Bohemians 3:1. Dva góly dal z penalty Kliment, jednou skóroval Kalabiška.

Ostrava - Bohemians 1:1, hosté zahodili penaltu, hráli v deseti, přesto srovnali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (17:09)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté na minulé vítězství v Mladé Boleslavi nenavázali. Přitom v utkání 22. kola Fortuna ligy všechno hráli pro ně. Proti Bohemians vyhráli poločas, pak Letáček zlikvidoval pokutový kop a vzápětí byl hostům vyloučen Puškáč. Přesto domácí náskok neudrželi, střídající Huf vyrovnal v závěru po minutě na hřišti.

Teplice - Slovácko 0:2, hostům se daří, trefil se i střídající Kliment

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2020 (19:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka v nejvyšší soutěži opět uspěli na hřišti soupeře, v Teplicích zvítězili 2:0 a po třech kolech mají sedm bodů. Na Stínadlech dávali góly až po změně stran, nejprve se prosadil Kohút, v závěru pak výhru pečetil náhradník Kliment.

Divoké derby v Opavě ovládl oslabený Baník, Bohemians remizovali s nováčkem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.12.2020 (16:47)     Sekcia sport

Vyloučení a tři góly v závěru. Ostré slezské derby pro sebe utrhla Ostrava. Pardubice hrály v Ďolíčku tentokrát jako hostující celek a získaly bod.

Slovácko - Bohemians 1:2, hostům pomohly rychlé góly a vyloučení Petržely

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:26)     Sekcia sport

Nepoučitelný záložník Milan Petržela svému mužstvu zase zavařil, loktem udeřil protihráče Vodháněla, dostal už ve 13. minutě červenou kartu a Slovácko utkání 29. kola první ligy prohrálo 1:2. Bohemians si díky vítězství zajistili účast ve skupině o Evropu.

Mladá Boleslav - Bohemians 4:1, hosté vedli, tři góly dostali v závěru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2021 (18:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi prohrávali, ale zápas 11. kola Fortuna ligy proti Bohemians 1905 v posledních pětadvaceti minutách otočili na 4:1.

Bohemians - Brno 1:1, dva odvolané góly, bod hostům zajistil Řezníček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2023 (17:10)     Sekcia sport

Nejlepší ligový střelec Jakub Řezníček zajistil Brnu svým čtrnáctým gólem v sezoně remízu 1:1 na Bohemians. V duelu 21. kola odpověděl na vedoucí branku domácího Erika Prekopa. Po jednom gólu na obou stranách odvolal v první půli videorozhodčí.

Hradec Králové - Pardubice 1:3, krásné góly. Hosté ovládli východočeské derby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.10.2022 (16:56)     Sekcia sport

Východočeské derby ovládli pardubičtí fotbalisté, kteří po sérii dvou porážek zvítězili ve 14. kole Fortuna ligy proti Hradci Králové 3:1. Hostům pomohly góly ze standardních situací. Dvakrát se trefil Dominik Janošek.

Schickův pech! Český útočník trefil v závěru tyč, Bayer bere jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (17:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu s Adamem Hložkem v základní sestavě remizovali v bundeslize ve Freiburgu 1:1. Střídající Patrick Schick v závěru trefil tyč.

10. kolo: Remíza Bohemians s nováčkem, slezské derby pro Ostravu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.12.2020 (17:28)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole první ligy s nováčkem z Pardubic 1:1. Ostrava zvítězila ve slezském derby v Opavě 2:1, přestože od závěru prvního poločasu hrála...

Červená jasná, ale nebyl to úmysl, řekl Svědík. Ocenil výkon zkušeného Kadlece

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Boleslav - Ostrava 1:3, závěr první půle nasměroval hosty k přesvědčivé výhře

Bílí Tygři vedou extraligu, gól Jágra hostům nestačil

České Budějovice - Ostrava 2:1, smolný debut pro stopera Říhu. Výhru trefil Čermák