Prodloužení se hrálo po naší chybě, mrzelo kouče Pardubic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2023 (10:54)     Sekcia sport

Pardubičtí basketbalisté mají za sebou pořádně divoký vstup do nové sezony. Na palubovce děčínských Válečníků v sobotu brali výhru, ovšem až po druhém prodloužení. Beksa domácí přestřílela 112:111. celý článek

Gól, tři červené a konec. Nezvládli jsme to, mrzelo zaskakujícího kouče Pardubic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.03.2024 (19:54)     Sekcia sport

Proti ostravskému Baníku fotbalisté Pardubic pomýšleli na body, ale zápas se jim během pár minut totálně rozpadl pod rukama. Po druhých žlutých šli ven postupně Martin Chlumecký a za klukovinu v podobě došlápnutí na soupeře i Pablo Ortíz.

Pardubice poprvé v sezoně prohrály, v prodloužení podlehly Mladé Boleslavi

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (20:22)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic poprvé v novém extraligovém ročníku prohráli, když v prodloužení zápasu 4. kola nestačili na Mladou Boleslav. Dynamo sice nejprve vedlo, ale Středočechům se povedlo vývoj otočit. Za Pardubice pak v 57. minutě vyrovnal Adam Musil na 2:2, ale prodloužení se hrálo jen krátce. Po půlminutě totiž ujel útočník David Šťastný a zařídil dvoubodový zisk pro Mladou Boleslav.

Rytíři vítězný návrat na zimák neprožili, Pardubicím podlehli v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2022 (21:07)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v zápase 1. kola extraligy na ledě Kladna 5:4 v prodloužení. Utkání na nově zrekonstruovaném stadionu rozhodl v čase 64:40 Robert Říčka, hattrickem se pod výhru jednoho z hlavních adeptů na titul podepsal Tomáš Zohorna. V domácím dresu se dvakrát prosadil Adam Kubík. Kladno se doma představilo po roce, kdy hrálo v azylu v Chomutově. Utkání bylo vyprodané.

Nakládala mrzelo, že se výkon Pardubic vrátil do starých kolejí

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2020 (22:34)     Sekcia sport

Kapitána pardubických hokejistů Jakuba Nakládala mrzelo, že Dynamo nenavázalo na úterní výhru nad Kometou (2:1) a v derby se při prohře 2:5 nedokázalo vyrovnat Hradci Králové. Předposlední tým extraligové tabulky tak musel strávit sedmou prohru z posledních osmi zápasů.

Videorozhodčího nechápu. Hrubě ovlivnil zápas, štvalo kouče Pardubic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2023 (20:34)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic v sobotu brali na první pohled cennou remízu 1:1 s Olomoucí, celkově už třetí v řadě. Podle domácího kouče Davida Mikuly ale měli vyhrát, zlobil se především kvůli neuznanému gólu na 2:0 od Emila Tischlera.

Nechali jsme nohy v předešlých zápasech, mrzelo pardubického Zlatohlávka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2024 (11:19)     Sekcia sport

Na svůj čas si musel počkat poměrně dlouho. Do fotbalových Pardubic přišel před letošní sezonou po zranění a chvíli mu trvalo, než nabral ztracenou kondici. Zpočátku dokonce ani netrénoval s týmem a jen běhal samostatně u lajny pod dohledem kondičního kouče, musel absolvovat čtyři zápasy v rezervě (jeden gól).

Hokejisté Pardubic zdolali Brno v prodloužení, Liberec porazil Třinec

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.01.2024 (20:52)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Pardubic v předehrávce 47. kola extraligy vyhráli v Brně 7:6 v prodloužení, které rozhodl gólem Martin Kaut. Dynamo vedlo už 6:2 a přes výhru promarnilo šanci jít do čela tabulky...

Na této úrovni má být VAR a tu situaci posoudit, vrací se k penaltě v posledních sekundách Guľa

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     27.08.2020 (08:54)     Sekcia sport

Trenér fotbalistů Plzně Adrian Guľa si nebyl jistý, zda pokutový kop pro Alkmaar v závěru nastavení byl správně odpískaný a mrzelo ho, že v utkání druhého předkola Ligy mistrů nebyl videorozhodčí. Porážka 1:3 po prodloužení slovenského kouče bolela.

Zářez proti Plzni? Guľa o penaltě pochybuje: Gólman to jistí a hráč spadne...

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2020 (22:43)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v Brně 7:6 v prodloužení a zůstaly druzí

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.01.2024 (21:30)     Sekcia sport

Brno - Hokejisté Pardubic vyhráli v předehrávce 47. kola extraligy na ledě Komety Brno 7:6 až v prodloužení a promarnili šanci posunout se do čela tabulky. Na vedoucí Spartu ztrácejí bod, ale mají...

Miloš vyžadoval disciplínu, hrálo se pod ním perfektně. Jeho odchod bolí hodně, vzpomíná na Říhu Sýkora

Pardubice porazily Boleslav v prodloužení a jsou druhé

Varaďa poprvé proti Třinci. Slavil výhru, ale mrzely ho chyby: Soupeři jsme góly darovali

Fanoušci Pardubic ničili arénu, hasiči měli práci. K velkým škodám ale nedošlo

Olomouc vyhrála šlágr v prodloužení, rozhodl Kolouch

Hokejisté Pardubic se musí na tři týdny obejít bez zraněného kanonýra

Hokejová Energie vydřela prodloužení, tam ale padla

Anděl míří do Pardubic. Může nás oživit, těší se Salfický

Pardubice v dohrávce zdolaly Spartu v prodloužení, Brno porazilo Litvínov

Drama se šťastným koncem. Čeští hokejisté po trefě Chlapíka slaví výhru v prodloužení

Pardubice slaví výhru v prodloužení, hrdinou je Poulíček

Favorit se protrápil do semifinále, Španělé v dramatických penaltách vyřadili Švýcary

Pardubice prohrály s Brnem, v prodloužení rozhodl Pospíšil

Nitova minela přiblížila Zlín baráži. Šílenost, za chytání je královsky placený, nechápal trenér

Španělsko zvládlo penaltový rozstřel a je v semifinále EURO

Přes Ústí chceme do horní poloviny tabulky, zní z Pardubic

Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Nejhorší začátek ze všech, mrzelo pardubického Tischlera

Pardubice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení, rozhodl Hájek

Slováci bojovali jako draci. Vyhraje ale ten, kdo využije chyby, mrzelo Čerešňáka

Nedařilo se nám hrát nacvičené akce, mrzelo pardubického Švrdlíka po prohře

Plzeň doma překvapivě podlehla Olomouci, o vítězství Hanáků v prodloužení rozhodl Valský

Hokejisté Litvínova vyhráli v Liberci v prodloužení, domácí padli pošesté v řadě