Poruba vyhrála nad béčkem Pardubic a dostala se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2023 (22:15)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby zvítězili v 8. kole první ligy v Chrudimi nad Pardubicemi B 5:1 a posunuli se do čela tabulky. Využili ztrátu Vsetína, který prohrál v Sokolově 0:3 a klesl právě za Baník až na třetí místo. Obhájce triumfu v druhé nejvyšší soutěži Zlín doma porazil Třebíč a po nepodařeném startu vyhrál už popáté v řadě. celý článek

Vsetín uspěl s béčkem Pardubic a vrátil se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2022 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Vsetína vyhráli v 29. kole první ligy doma nad posledním béčkem Pardubic 3:2 a díky sedmému vítězství za sebou se dostali do čela tabulky o bod před Porubu, která na vlastním ledě podlehla Prostějovu 1:4. Druzí Ostravané mají ale oproti novému lídrovi zápas k dobru.

Poruba po výhře nad béčkem Pardubic předstihla v čele první ligy Vsetín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2023 (21:18)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby vyhráli v 36. kole první ligy doma po obratu nad Pardubicemi B 4:2 a posunuli se do čela tabulky o bod před Vsetín, který podlehl na vlastním ledě Přerovu 1:3. Ostravané mají navíc ještě jedno utkání k dobru.

Poruba vyhrála nad béčkem Pardubic a vede první hokejovou ligu o bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2022 (21:22)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby vyhráli ve 23. kole první ligy v Chrudimi nad posledními Pardubicemi B 3:2 a vedou tabulku o bod před Třebíčí. Navíc mají stále dva zápasy k dobru. Horácká Slavia zvítězila doma nad Sokolovem 3:2 až po prodloužení. Zlín, který je po sestupu z extraligy až devátý, vyhrál v Praze nad předposlední Slavií 4:2.

Poruba vyhrála v Šumperku posunula se do čela první ligy před Třebíč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2022 (21:09)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby vyhráli ve 12. kole první ligy na ledě předposledního Šumperku 5:2 a posunuli se do čela tabulky o skóre před Třebíč. Ta vyhrála v Litoměřicích 4:3 až po samostatných nájezdech. Zlín, který sestoupil z extraligy, po sérii čtyř výher neuspěl a podlehl doma Frýdku-Místku 0:4.

Kladno s Jágrem udolalo Litoměřice, Jihlava jde do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.01.2021 (21:13)     Sekcia sport

Kladenští hokejisté, do jejichž sestavy se po jednozápasové pauze vrátil Jaromír Jágr, porazili ve 22. kole první ligy doma Litoměřice 3:2. Posunuli se z pátého na čtvrté místo o skóre před Přerov a mají stejně bodů jako třetí Vrchlabí. Na nově vedoucí Jihlavu i druhou Porubu ztrácejí čtyři body. Jihlava se dostala do čela díky vítězství v Sokolově 6:2, Poruba vyhrála v Šumperku 3:1.

Kladno s Jágrem v sestavě zdolalo Litoměřice, do čela jde Jihlava

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2021 (18:35)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna, do jejichž sestavy se po jednozápasové pauze vrátil Jaromír Jágr, porazili ve 22. kole první ligy doma Litoměřice 3:2. Rytíři se posunuli z pátého na čtvrté místo o skóre před Přerov a mají stejně bodů jako třetí Vrchlabí. Na nově vedoucí Jihlavu i druhou Porubu ztrácejí čtyři body. Jihlava se dostala do čela díky vítězství v Sokolově 6:2, Poruba vyhrála v Šumperku 3:1.

Jihlava vyhrála a dostala se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2020 (20:30)     Sekcia sport

Hokejisté Jihlavy vyhráli šlágr 14. kola první ligy na ledě Poruby 3:2 v prodloužení a posunuli se do čela tabulky. Vedou o bod právě před dosud vedoucími Ostravany a třetím Vsetínem, který vyhrál nad Benátkami nad Jizerou 4:1.

Hokejisté Vsetína vstoupili do první ligy výhrou nad béčkem Pardubic

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2024 (21:55)     Sekcia sport

Hokejisté Vsetína, kteří obhajují triumf v první lize, vstoupili do nové sezony výhrou v Chrudimi 4:3 nad Pardubicemi B. Byl to zápas 2. kola, v sobotu totiž Valaši s Frýdkem-Místkem nehráli, stejně jako další dva byl duel odložený kvůli povodním. Suverén základní části z minulé sezony Poruba vyhrál v Kolíně 3:1.

Jihlava vyhrála na ledě Poruby a a dostala se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2020 (21:45)     Sekcia sport

Vsetínští hokejisté počtvrté za sebou prohráli, v čele první ligy je Třebíč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.10.2022 (20:45)     Sekcia sport

Vsetínští hokejisté podlehli v 9. kole první ligy v Litoměřicích 3:7, počtvrté za sebou prohráli a klesli z 1. na 4. místo. Do čela se dostala Třebíč, která v derby celků z Vysočiny porazila doma Jihlavu 4:1. Na druhé místo se posunula Poruba, která vyhrála v Kolíně 6:4. Z druhé pozice na třetí klesl Přerov, který na vlastním ledě prohrál se Zlínem 1:2 v prodloužení.