Slovácko - Teplice 2:0, góly ve druhé půli, rozhodlo brzké Marečkovo vyloučení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvládli souboj dvou sousedů v tabulce a v jedenáctém kole Fortuna ligy porazili Teplice 2:0. Už v pětadvacáté minutě byl vyloučen hostující stoper Mareček. Domácí se pak prosadili až ve druhé půli a posunuli se do elitní šestky. celý článek

Slovácko zažilo ve druhé půli kolaps a s Partizanem remizovalo 3:3

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     08.09.2022 (22:10)     Sekcia sport

Slovácko dnes odehrálo svůj historicky první zápas v základní skupině evropksých pohárů. Do Uherského Hradiště přijel srbskýPartizan Bělehrad aSvědíkovi svěřenci věděli, že na ně nečeká nic lehkého. I přes vedení 2:0 a přesilovku nakonec Slovácko zvítězit nedokázalo. Rozhodla děsivá patnáctiminutovka ve druhé půli. Remízu 3:3 v závěru zachraňoval Kozák.

Brankářská agónie. Slovácko nasměrovalo k prohře brzké vyloučení Borka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.10.2022 (13:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka hledají gólmana. Značka: Naléhavé, nástup nejlépe hned! Jen tři dny poté, co je v zápase Evropské konferenční ligy proti francouzskému Nice (0:1) potopil školáckým kiksem Filip Nguyen, ovlivnilo negativně výsledek následujícího domácího ligového utkání proti Bohemians brzké vyloučení gólmana Jiřího Borka už ve 13. minutě.

Slovácko, Teplice, Zlín i Opava daly v přípravě po čtyřech gólech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2020 (13:11)     Sekcia sport

Ligové týmy v sobotních přípravných zápasech vítězily. V soubojích proti klubům z nižších soutěží uspěli fotbalisté Slovácka, Teplic, Zlína, Liberce i Opavy. Jedinou výjimkou je Karviná, která proti Třinci dvěma góly ve druhé půli stihla jen vyrovnat.

Slovácko využilo přesilovku až ve druhé půli. Pauza nám pomohla, tvrdí po výhře v derby Holzer

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (19:35)     Sekcia sport

Velké emoce včetně strkanice mezi lavičkami provázely ostře sledované ligové derby mezi fotbalisty Slovácka a Zlína, jehož klíčovým okamžikem bylo sporné vyloučení stopera ševců Procházky už ve 23. minutě. Hradišťští využili přesilovku až ve druhé půli, na jejich hladké výhře 3:0 se podílel gólem a asistencí záložník Daniel Holzer.

Fotbal je zpátky. Sparta dvakrát porazila Duklu. Slovácko, Zlín, Teplice i Opava daly čtyři góly

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.05.2020 (15:09)     Sekcia sport

Ligové týmy v sobotních přípravných zápasech vítězily. Sparta porazila dvakrát Duklu, jednou těsně, podruhé výrazněji. V soubojích proti klubům z nižších soutěží uspěli i fotbalisté Slovácka, Teplic, Zlína, Liberce či Opavy. Jedinou výjimkou je Karviná, která proti Třinci dvěma góly ve druhé půli stihla jen vyrovnat.

Červená, potyčka... Spor o vyloučení v derby se dohrával po zápase

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2021 (09:33)     Sekcia sport

Fotbalový tón ve Zlínském kraji udává Slovácko. Fastav Zlín doma pokořilo 3:0 a vyhrálo páté ze šesti posledních ligových derby. Více než jasné vítězství favorita se však řešilo brzké vyloučení hostujícího obránce Václava Procházky. Nejdříve strkanicí mezi střídačkami, pak také na tiskové konferenci.

Teplice - Slovácko 1:3, hosté zápas kontrolovali. Oslabení domácí jen snížili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (18:06)     Sekcia sport

Slovácko ožilo a po třech ztrátách v řadě zvítězilo ve 27. kole Fortuna ligy na hřišti oslabených Teplic 3:1. Úvodní branku obstaral Milan Petržela, druhý gól přidal Jan Kalabiška. Domácím se podařilo snížit z penalty zásluhou Matěje Hybše, ale hosté náskok navýšili díky trefě Filipa Vechety. Teplice hrály od 47. minuty v deseti kvůli vyloučení Tomáše Vondráška.

Další vyloučení i marodi. Moje práce je nekňourat, říká trenér Teplic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2023 (08:09)     Sekcia sport

Teplice se červenají. Čtyři zápasy v řadě, čtyři vyloučení. Dlouhé oslabení na hřišti Slovácka fotbaloví skláři v sobotní lize neustáli, hřích Lukáše Marečka domácí ztrestali a vyhráli 2:0. „Bohužel to není poprvé, co jsme šli do deseti,“ posteskl si teplický trenér Zdenko Frťala. „I když zkušené Slovácko mělo optickou převahu, paradoxně jsme mu dva góly darovali po našich chybách.“

Teplice v přípravě podlehly týmu z druhé ligy, Jablonec remizoval s "béčkem" Sparty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.07.2021 (17:30)     Sekcia sport

Teplice nezvládly duel s Vlašimí, Karviná naopak proti týmu z nižší soutěže nezaváhala a druholigový polský Sosnowiec porazila po obratu v druhé půli.

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2023 (16:54)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté v třetím kole nadstavbové části skupiny o záchranu zdolali Teplice 2:1. O svém vítězství rozhodli krátce po přestávce, oba góly vměstnali do čtyř minut. Hlavou skóroval Almási a pak po úniku Plavšič. Minutu před koncem snížil Trubač z penalty.

Fotbalisté Kolína nad Rýnem prohráli v Mohuči 0:5, doplatili na brzké vyloučení

Gól a hned po něm červená! Euforii vystřídal smutek z vyloučení

Slovácko - Bohemians 1:2, hostům pomohly rychlé góly a vyloučení Petržely

Koukali jsme na vyloučení a nevíme. Mění se pravidla během sezony, zlobil se trenér Plzně

Baník hledá cestu ke gólům. Potřebujeme větší agresivitu a hlad, říká Hapal

Slovácko - Baník Ostrava 2:1, domácí rozhodli už v úvodu dvěma góly

Slovácko po karanténě hostí Ostravu, Teplice hrají s Bohemians

První výhra na podzim! Klokani i díky penaltám slaví

Teplice - Slovácko 0:1, Jurečku zastoupil Cicilia, domácí na jaře poprvé padli

ONLINE: Slovácko - Teplice, kdo uspěje po dvou prohrách? Petržela vyrovná rekord

Denver vyhrál i přes brzké vyloučení Jokiče, Lakers po zisku NBA Cupu neuspěli

Hráči měli na výpadek právo, tvrdil po nezdaru ve Zlíně teplický kouč Frťala. Mrzí ho zahozené tutovky

ONLINE: Teplice hostí Karvinou, pak hrají Slovácko, Pardubice a večer Sparta

Teplice - Ostrava 0:5, demolice ve druhé půli, k výhře přispělo pět střelců

Jednoznačné derby! Slavia smetla Spartu už v první půli. Boleslavi a Slovácku se zdařil obrat

Sparta pokořila Teplice 7:2, Slovácko se po vítězství nad Opavou posunulo na třetí místo v tabulce

Vyloučení? Byl to především zbytečný faul, zlobil se kouč Leverkusenu

Slavia nadělila bůra a vládne lize! Slovácko deklasovalo Spartu, Petržela má rekord

Liberec uniká ze dna, porazil Olomouc. Slovácko spasil v nastavení Cicilia

FOTBAL ONLINE: Udrží se Slovácko na vítězné vlně? Na Letné slaví, rána pro Teplice!

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli