Přehodit gólmana, to já umím na jedničku. Kuchta si zápas v Hradci užil náramně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2023 (08:59)     Sekcia sport

Do hry šel jako náhradník, pak střídal ještě před koncem zápasu. Ne, sparťanský útočník Jan Kuchta nebyl vůbec naštvaný. „Měl jsem obrovskou motivaci se v Hradci ukázat. Užíval jsem si to, ale nejdůležitější jsou tři body,“ říkal po vítězství 3:1 ve fotbalové lize. celý článek

Kuchta: Můj gól? Bylo to na jedničku. Některé věci mi hlava nebere

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2023 (20:32)     Sekcia sport

Začal na lavičce, ale už ve 14. minutě musel na plac místo zraněného Lukáše Haraslína. Útočník fotbalové Sparty Jan Kuchta přispěl k výhře v Hradci Králové krásnou brankou, když dvacet minut před koncem pláchnul obráncům Hradce a elegantním lobem překonal brankáře Pavola Bajzu. „Myslím, že to bylo na jedničku,“ usmál se Kuchta.

Kometa udělala chybu. Její kat si vítězství náramně užil

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2024 (07:46)     Sekcia sport

Zápas v Brně, v jehož dresu načal tento ročník hokejové extraligy, mu vyšel náramně. Finský obránce Alex Lintuniemi, který se na začátku nového roku vrátil výměnou za Zacha Osburna do Mladé Boleslavi, výrazně přispěl k triumfu středočeského týmu 3:2 nad Kometou dvěma asistencemi a poté i vítězným gólem v prodloužení.

Kuchta řídil výhru Slavia proti Nice: Největší zápas kariéry, ani se mi o tom nesnilo

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.11.2020 (07:03)     Sekcia sport

Za největší zápas v kariéře označil útočník Slavie Jan Kuchta utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy proti fotbalistům Nice. Kuchta, který v soutěži poprvé nastoupil v základní sestavě, pomohl Pražanům dvěma góly k výhře 3:2.

Kuchta útočil na hattrick. Mohl jsem dát víc než dva góly, vyčítal si

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2021 (22:56)     Sekcia sport

Byl spokojený s vysokým vítězstvím i s tím, že pomohl mužstvu. Sám sobě fotbalista Jan Kuchta vyčítal, že proti Hradci Králové (4:1) nevstřelil víc branek. Šance na ně měl... Druhý ligový hattrick měl útočník Slavie blízko.

Kuchta má na mladoboleslavského gólmana recept. Podobně už si Šedu vychutnal

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.08.2021 (09:03)     Sekcia sport

Nebylo to poprvé, co si slávistický útočník Jan Kuchta mladoboleslavského gólmana Šedu vychutnal. Už v libereckém dresu mu dal podobný gól, jako v sobotním ostře sledovaném duelu, kdy ho devět minut před koncem první půle obral o balon, aby pak střílel do prázdné brány. „Viděl jsem, že má problémy z rozehrávkou,“ líčil nejlepší střelec uplynulého ligové sezony, jak ke kuriózní brance přišel. Pro Slavii důležité, protože znamenala vedení, na které domácí už nedokázali odpovědět. Zvláště, když celý druhý poločas hráli jen v deseti...

Kuchta: Krásný zápas rozhodly naše chyby. Máme na ně, věřím, že postoupíme

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2024 (21:57)     Sekcia sport

Zápas, který se neměl prohrát. Ba co víc, měl se vyhrát. Takové je hodnocení fotbalistů Sparty po porážce 2:3 na horké půdě Glatasaraye Istanbul. Útočník Jan Kuchta nicméně věří, že doma se český šampion dočká postupu do osmifinále Evropské ligy.

Snad se starej Kuchta vrací. Já i Sparta jsme ten gól už potřebovali, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2022 (07:59)     Sekcia sport

Po zápase se dlouho objímal s trenérem. Oba šťastní. Jan Kuchta, střelec rozhodující branky v ligovém utkání proti Hradci Králové (2:1). Brian Priske, kouč sparťanských fotbalistů si oddechl po pěti remízách. „Viděl jsem Kuchtu z minulé sezony,“ prohlásil Priske.

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (17:06)     Sekcia sport

Ani jeden gól jí v české lize nedal. Sotva však exslávista Jan Kuchta zamířil do Lokomotivu Moskva, už proti rivalovi řádí. Fotbalisté pražské Sparty hrají ve španělské Marbelle svůj druhý přípravný zápas na soustředění - a český reprezentant je ničí. Poté, co Hancko zahodil penaltu, si střelecký účet otevřel právě Kuchta. Skóroval hned dvakrát a aktuálně 6. tým ruské ligy vyhrál první poločas 2:0. Kuchta dal za Lokomotiv gól také Jablonci při remíze 1:1.

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali

Zápas jsem si užil, hráči podali téměř dokonalý výkon, řekl přes vyřazení Priske

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.08.2023 (00:45)     Sekcia sport

Praha - Přestože fotbalisté Sparty po prohře v penaltovém rozstřelu domácí odvety 3. předkola Ligy mistrů vypadli s Kodaní, trenér Brian Priske si zápas užil. Pro šestačtyřicetiletého...

Kuchta řádil, připomněl se Haškovi. Nebudu mluvit do práce jiným, řekl kouč Sparty

Kouč Sparty: Kuchta měl sen jít do zahraničí, bude chybět. Rrahmani si musí nástup užít

Kuchta opouští Spartu

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly, Pražané v Marbelle padli

Konec po dvou letech. Kuchta přestoupil ze Sparty do Midtjyllandu

ZNÁMKOVÁNÍ: Češi proti Španělsku: Excelentní Kuchta, výborní byli i další. Nevedlo se jen Matějů

Po letech dorazil do Hradce Králové gólman. Bude postupový?

Kuchta si gól zasloužil, kvituje Priske. Úleva, netají střelec

Kuchta o Kúdelovi: Je to obrovský profík. Klobouk dolů, jak všechno zvládá

Djokovič převzal v Londýně pošesté trofej pro jedničku sezony

Útočník Sparty Kuchta řadí zápas na liverpoolském Anfieldu k vrcholům kariéry

Žádná kontumace. Ruská disciplinárka rozhodla, že Kuchta ligu hrát mohl

Slávisté ovládli lednové ankety. Nejlepším hráčem je Kuchta, trenérem Trpišovský

Kuchta ve Spartě nastálo!

Kuchta po Rangers: Selhal jsem, nechápu, že jsem to přestřelil. Ale hroutit se nebudu, jdu dál!

FOTBAL ONLINE: Kuchta v akci! Sparta bojuje v přípravě s Rijekou, do půle gól nepadl

Kuchta si za svůj přestupek pět zápasů nezahraje

FOTBAL ONLINE: Klíčový zápas pro českou reprezentaci je tu! V útoku Kuchta s Chytilem

Liberec je v semifinále, v Hradci Králové vyhrál čtvrtý zápas 3:1

Kuchta způsobil Lokomotivu problém, Chimki podaly proti jeho startu protest

Staněk musí na operaci, čeká ho dlouhá pauza. Slavia hledá novou jedničku

Lehká teč hlavou, potvrzuje Příhoda. Kuchtův gól proti Hradci neměl podle komise platit

Střelec Kuchta míří na Letnou!

Kuchta: Čtyři góly, třetí titul. Nevím, jestli se budu mít kam vrátit domů, vtipkoval hrdina Sparty