Švýcaři dvěma góly v závěru zachraňovali bod s Běloruskem, hrají Poláci či Španělé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2023 (20:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Švýcarska v kvalifikaci mistrovství Evropy doma nečekaně jen remizovali s Běloruskem 3:3. Lídr skupiny I ještě v 88. minutě prohrával 1:3, nakonec ale vybojoval bod a udržel neporazitelnost v bojích o postup na Euro 2024. celý článek

Liverpool přišel o výhru dvěma góly v závěru

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2024 (23:37)     Sekcia sport

Střídající kolumbijský útočník Jhon Durán zařídil v anglické fotbalové lize dvěma góly v závěru Aston Ville remízu 3:3 s Liverpoolem. Dvacetiletý hráč nastoupil v 79. minutě místo zraněného Nicola Zaniola a brankáře Alissona překonal v 85. a 88. minutě.

ONLINE: Poláci hrají o naději, Španělé hostí Skoty. Arménie nečekaně bez bodu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2023 (19:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Polska hrají o naději, ve svém šestém utkání o postup na mistrovství Evropy musí na Faerských ostrovech zvítězit. Čtvrtečním šlágrem kvalifikace je souboj Španělska se Skotskem. Utkání mají výkop od 20.45.

Španělé na EURO znovu ztratili, s Polskem neudrželi vedení a neproměnili penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2021 (22:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Španělska jen remizovali na mistrovství Evropy s Polskem 1:1 a zkomplikovali si boj o postup do osmifinále. Na úvodní branku Álvara Moraty z 25. minuty odpověděl na začátku druhého poločasu Robert Lewandowski. Gerard Moreno následně neproměnil pokutový kop. Španělé nevyhráli na turnaji ani ve druhém zápase a s dvěma body jsou ve skupině E až třetí. Poláci získali první bod, díky němuž se dál drží ve hře o postup.

Fotbalisté Boleslavi dvěma góly v závěru zachránili s Olomoucí remízu 3:3

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.09.2021 (18:12)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi v 7. kole první ligy díky dvěma gólům v závěru remizovali s Olomoucí 3:3. Hosté vedli po 23 minutách o dvě branky zásluhou Martina Hály a...

Fotbalisté Realu dvěma góly v závěru zachránili remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2022 (16:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid díky dvěma gólům v závěru odvrátili ve 22. kole španělské ligy domácí porážku s Elche a po remíze 2:2 vedou tabulku o čtyři body před Sevillou. "Bílý balet" ztratil v La Lize body podruhé za poslední tři zápasy.

Slovácko válí, přepsalo klubový rekord. A chceme pokračovat, naznačil kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2021 (08:20)     Sekcia sport

Devatenáctým rokem hrají fotbalisté Slovácka českou ligu. Ale ještě nikdy se jim nepodařilo v jednom ročníku vyhrát čtyři utkání v řadě. Až nyní. Klubový rekord vytvořili, když ke dvěma výhrám ze závěru podzimu přidali stejnou bilanci i po krátké vánoční pauze. Po sobotním vítězství 2:0 nad Karvinou vstřelili dva góly také ve středu v Ostravě, kde dohrávali zápas listopadového 8. kola. Soupeře nechali snížit až v závěru.

Liverpool dvěma góly v závěru vyřadil Arsenal z FA Cupu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     07.01.2024 (18:28)     Sekcia sport

Šlágrem této fáze FA Cupu je jednoznačně duel Arsenalu s Liverpoolem. K těmto dvěma gigantům byl los nemilosrdný. Zatímco ostatní se bili s kluby z nižší soutěže, oni museli změřit síly spolu. Byl to vyrovnaný duel, v němž měl přeci jen na vrch Arsenal, ale výsledek hovoří jinou řečí. Liverpool dokázal v pozdních minutách dvěma góly soupeře udolat a slaví postup.

Severské procitnutí! Řádění Švédů odnesli Švýcaři debaklem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2021 (14:05)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska deklasovali na mistrovství světa v Rize Švýcarsko 7:0 a připsali si premiérovou výhru na turnaji. Švýcaři naopak poprvé prohráli. Dvěma góly a asistencí se na výhře Seveřanů, kteří budou ve čtvrtek dalším soupeřem českého týmu ve skupině A, podílel debutující útočník Jesper Frödén. Branku a tři asistence zaznamenal obránce Nils Lundkvist. Čisté konto udržel brankář Adam Reideborn.

Manchester United díky dvěma vlastním gólům v závěru ztratil zápas se Sevillou. Leverkusen remizoval, výhru slaví Feyenoord a Juventus

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.04.2023 (09:56)     Sekcia sport

Manchester United měl na Old Trafford úkol porazit Sevillu, která už má třetího manažera v sezóně, v lize je 5 bodů od sestupu, a zápas měl být jasnou zálěžitostí. Dlouho tak díky dvěma gólům Sabitzera vypadal, ale v samotném závěru selhala obrana Red Devills a dvěma vlastními góly Malacii a Maguira se skóre srovnalo a v odvetě se bude začínat s čistým štítem.

Sporting v závěru udolal Tottenham a v Lize mistrů je stoprocentní

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.09.2022 (20:54)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Sportingu Lisabon vyhráli i druhé utkání ve skupině Ligy mistrů, o výhře 2:0 nad Tottenhamem rozhodli dvěma góly v závěru. V 90. minutě se trefili střídající Paulinho...

Američané vyhnali kanadského gólmana, Švýcaři potvrdili výhru nad Českem proti Dánům

Španělsko na úvod kvalifikace vyhrálo, Chorvaté remizovali, Švýcaři začali kanonádou

Realu teklo do bot. Dvěma góly zachránil s Elche alespoň remízu

Vítkovice otočily zápas s Motorem, dvěma góly rozhodl Lakatoš

Třinec smetl Vary. Dva Poláci zapsali první trefy v extralize, Kacetl vychytal nulu

MS V KATARU ONLINE: Španělé v osmifinále hrají s Marokem, Portugalsko vyzvou Švýcaři

Házenkáři Karviné po dalším obratu v závěru potvrdili vedení v extralize

ONLINE: Česko U21 - Španělsko U21, mladí fotbalisté hrají o postup do čtvrtfinále

Sparta - Baník 4:3, z jasného zápasu drama, hosté v závěru dotahovali

FOTBAL ONLINE: Rakousko třemi údery popravilo nováčka, výhru slaví i Anglie

Favorité hrají kvalifikaci doma: v akci je Anglie, Itálie, Německo i Španělsko

Švýcaři zakončili na MS skupinu jasnou výhrou

Benzema zařídil Realu dvěma góly výhru

Po výhře komplikace. Poláci v kvalifikaci řešili nečekaný problém

Drzá Hertlova klička ohromila zámoří. Útočník se blýskl v NHL dvěma góly a přihrávkou

Skvělý finiš Hanáků! Navrátil rozhodl dvěma góly v závěru

ONLINE: Švýcaři hrají proti Španělsku, v akci jsou také Švédové a Norové

FOTBAL ONLINE: Rakousko třemi údery popravilo nováčka, výhru slaví i Anglie. Nizozemci začínají s Ukrajinci

FOTBAL ONLINE: Anglie slaví výhru, Rakousko třemi údery popravilo nováčka. Nizozemci zvyšují

Jaškin dvěma góly pomohl porazit lídra KHL

Plzeň se dál trápí, Sparta ji udolala v prodloužení. Jágr zazářil dvěma góly

Vrána sestřelil Flyers dvěma góly, trefili se i Zohorna s Nečasem

FOTBAL ONLINE: Anglie slaví výhru, Rakousko třemi údery popravilo nováčka. Nizozemci začínají s Ukrajinci

Slončík myslel i na hattrick. Důležité ale je, že máme tři body, tvrdil po hektickém závěru