Česká U21 i v 10 remizovala se silnými Dány

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.10.2023 (19:57)     Sekcia sport

Náš start do kvalifikace o Euro U21 rozhodně není uspokojivý. V zápase na Islandu jsme v poslední minutě přišli o remízu, doma s Walesem ase o výhru. Před námi nyní stál doposud nejsilnější soupeř v podobě Dánska. Ačkoliv první poločas byl z naší strany celkem dobrý, zašpinily ho dvě žluté karty Matěje Juráska. Druhý poločas jsme ale skvěle odbránili na remízu 0:0, čkoliv ta nm kdovíjak nepomůže. celý článek

Házenkáři Španělska mohou na ME získat třetí titul za sebou, vyřadili Dány

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.01.2022 (20:19)     Sekcia sport

Obhájci zlatých medailí z posledních dvou šampionátů porazili v úvodním semifinále v Budapešti úřadující mistry světa Dány 29:25.

14. kolo: Plzeň remizovala s Olomoucí, Liberec zvítězil nad Bohemians

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.11.2021 (20:19)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Liberce ve 14. kole první ligy zvítězili nad Bohemians 1905 2:1. Vedoucí Plzeň doma remizovala 0:0 s Olomoucí, oba týmy dostaly červenou kartu. Ostrava remizovala s Hradcem...

Fotbalisté do 21 let nedali penaltu, pak srovnal Sejk. Proti Nizozemcům měli na výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2023 (16:02)     Sekcia sport

Poslední test před červnovým mistrovstvím Evropy do 21 let fotbalová reprezentace zvládla velmi slušně. V přípravě ve španělské Murcii remizovala se silnými Nizozemci 1:1, dalším účastníkem Eura, které hostí Rumunsko společně s Gruzií. V úvodu za stavu 0:0 Karabec neproměnil pokutový kop a následně skóroval soupeř. V 74. minutě vyrovnal střídající útočník Sejk.

Gól šampionátu je daný! Koukl jsem periferně na gólmana a práskl to tam, culí se český hrdina Schick

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2021 (17:21)     Sekcia sport

Skvělá trefa z půlky hřiště obletí svět, jasná věc. „Patrikův druhý gól je prostě pohádka. Gól šampionátu tak je daný, už se hráči nemusejí snažit,“ chválí Tomáš Souček spoluhráče Schicka za lahůdkovou branku. Česká reprezentace porazila v premiéře EURO domácí Skoty 2:0 a vykročila k postupu ze skupiny. „Strašně jsem se na úvodní utkání těšil. V hlavě jsem si ho předem přehrál minimálně třikrát,“ usmívá se Patrik Schick.

Britové mají první bod, Dány trápili až do prodloužení. USA porazily Kazachstán

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.05.2021 (17:58)     Sekcia sport

Velká Británie na hokejovém MS v Lotyšsku poprvé zabodovala, s Dány prohrála až v prodloužení. Kazaši proti USA poprvé na turnaji prohráli.

Švýcaři po výhře nad českou reprezentací těsně porazili Dány

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2021 (21:22)     Sekcia sport

Švýcarští hokejisté po sobotní výhře nad Českou republikou zdolali na mistrovství světa Dány těsně 1:0. Jediný gól dal už ve 14. minutě Timo Meier, nulu vychytal Reto Berra.

Liverpool vítězí, Chelsea jen remizovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2021 (22:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu porazili v 17. kole anglické ligy doma 3:1 předposlední Newcastle. Chelsea na svém hřišti jen remizovala 1:1 s Evertonem.

Hála dal šestý gól v sezoně, ale Sigma s Baníkem jen remizovala. Hradec opět vítězný

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.09.2021 (21:38)     Sekcia sport

Baník Ostrava remizovala v páteční předehrávce Fortuna:Ligy s Olomoucí 1:1, Hradec Králové doma porazil Pardubice 2:0

Belgie slaví. Ale dlouho nás nikdo tak neprověřil, smekl Martínez před Dány

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (11:08)     Sekcia sport

Nadřeli se víc, než možná sami čekali. Po kiksu v úvodu prohrávali, nešlo jim to. „Prvních dvacet minut to vypadalo otřesně,“ přiznal Roberto Martínez, trenér belgických fotbalistů. Jeho svěřenci nakonec duel s Dány zvládli a po vítězství 2:1 mají jisté osmifinále.

Kiks velšského brankáře směroval Čechy k výhře. Nakonec uhráli bod

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.10.2021 (22:37)     Sekcia sport

Česká fotbalová reprezentace v kvalifikaci na MS doma remizovala s Walesem 2:2.