Horský: Dát gól v posledních minutách před vlastním publikem je o to lepší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.11.2023 (08:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce jsou ve čtvrtfinále MOL Cupu. Ve středeční vyrovnané osmifinálové bitvě na domácím stadionu U Nisy udolali rozjetou Mladou Boleslav 1:0. Vítěznou a postupovou branku domácího týmu vstřelil až v nastaveném čase střídající útočník Filip Horský. Stejný hráč přitom rozhodl už zápas 3. kola poháru v Kladně. celý článek

Jurečka vystřelil Slavii výhru a posun do čela tabulky

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2024 (10:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zvítězili ve 26. kole první ligy na Slovácku 3:1 a v neúplné tabulce se dostali do čela o dva body před Spartu, jež má k dobru nedělní duel v Českých Budějovicích. Pražané prohráli jediný z posledních 29 ligových zápasů a v nejvyšší soutěži ve 12 utkáních po sobě bodovali. Slovácko doma v lize počtvrté za sebou prohrálo a před vlastním publikem na jaře ještě nebodovalo. Přesto zůstává v tabulce čtvrté.

Karviná - Hradec Kr. 1:0, druhou domácí výhru za sebou trefil Ezeh

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2023 (17:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné porazili ve 12. kole ligy Hradec Králové 1:0 a vyhráli doma podruhé za sebou. Svěřenci trenéra Juraje Jarábka navázali na vítězství nad Libercem 5:2 z konce září. Pro Karvinou to byl teprve druhý plný bodový zisk z posledních 11 zápasů a všech 10 bodů v sezoně posbírali před vlastním publikem. Rozhodl o tom v 78. minutě Nigerijec Lucky Ezeh.

Liberecký gól na Spartě byl regulérní, Horský nikoho neovlivnil, tvrdí komise

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2024 (15:55)     Sekcia sport

Sparťanský brankář Peter Vindahl, jenž obvykle hraje vysoko, zůstal stát v malém vápně. Věděl, že sprintující liberecký útočník Filip Horský bude u míče dřív. Netušil, že je v ofsajdu. „Ale Horský se nezapojil do hry, gól byl tak regulérní,“ oznámila komise rozhodčích.

Na hřišti už je to jenom na nás, ví jihlavský kapitán Lacko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2022 (08:41)     Sekcia sport

Jihlavské fotbalisty čeká poslední druholigové utkání před vlastním publikem v roce 2022. Svěřenci nového kouče Ondřeje Smetany se od 18.00 postaví na stadionu v Jiráskově ulici Vyškovu, kterému v tabulce patří aktuálně čtvrtá příčka. Jihlava je před utkáním osmá.

Hokejisté Litoměřic porazili vedoucí Třebíč a bodově se na ni dotáhli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2021 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisté Litoměřic zdolali ve šlágru 30. kola první ligy doma vedoucí Třebíč 2:1 a bodově se na ni dotáhli. Horácká Slavia prohrála tři z posledních čtyř zápasů, zatímco litoměřický Stadion vybojoval už osmou výhru v řadě. Třetí pozici drží pevně Vsetín, který vyhrál před vlastním publikem nad Havířovem 4:1. Stejný výsledkem zdolala čtvrtá Jihlava doma Frýdek-Místek.

Karviná slaví druhou výhru v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (17:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné porazili ve 12. kole první ligy Hradec Králové 1:0 a vyhráli doma podruhé za sebou. Svěřenci trenéra Juraje Jarábka navázali na vítězství nad Libercem 5:2 z konce září. Pro Karvinou to byl teprve druhý plný bodový zisk z posledních 11 zápasů a všech 10 bodů v sezoně posbírali před vlastním publikem. Rozhodl o tom v 78. minutě Nigerijec Lucky Ezeh. Hradec Králové ani v sedmém venkovním duelu v ročníku venku nevyhrál a popáté z toho prohrál.

Young podržel Atlantu, Paul zase Phoenix. Milwaukee drama nepřipustilo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2022 (08:33)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty křísí naděje na úspěch v prvním kole play off NBA. Trae Young deseti body v posledních čtyřech minutách včetně vítězného koše pět vteřin před koncem zařídil Hawks výhru 111:110 nad Miami a snížení série na 1:2. Chris Paul zase podržel Phoenix: 14 ze svých 28 bodů dal v posledních šesti minutách a režíroval výhru 114:111 nad New Orleans, po které vedou Suns 2:1 na zápasy.

Liberec doma vedl 3:0, hradečtí hokejisté rekordní řež otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2024 (09:16)     Sekcia sport

Bílí Tygři před libereckým publikem už po osmi minutách vedli 3:0, ale ani to jim k úspěchu s Hradcem ve 41. kole hokejové extraligy nestačilo. Hosté zápas nakonec v nájezdech otočili na 4:3, nekonečný souboj se protáhl na neuvěřitelné 3 hodiny a 17 minut.

Zvrat v posledních minutách! Fotbalisté Realu Madrid po obratu vedou ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2021 (16:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid otočili díky dvěma brankám v posledních čtyřech minutách duel 5. kola španělské ligy a po výhře 2:1 nad Valencií se probojovali do čela tabulky. Na kontě mají nyní 15 bodů, o dva více než jejich městský rival a úřadující šampion Atlético Madrid.

Po San Remu test před Tour. Kreuzigera čeká horský festival Dauphiné

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.08.2020 (15:52)     Sekcia sport

Víc než 8 hodin v sedle strávil Roman Kreuziger při sobotní monumentální klasice z Milána do San Rema. Pomohl k pátému místu Giacomu Nizzolovi, než se přesunul na další cyklistickou pouť, tentokrát do Francie. Od středy je tam na programu pětietapový horský festival Critérium du Dauphiné. Je na co se těšit.

Rada sice dal gól, ale domácí výhry se znovu nedočkal

Střešovice zdolali florbalisty Bohemians a superligu vedou dál o dva body

Parádní šlágr na Letné, Slavii vzal výhru vlastní gól v nastavení. Zlín a Teplice selhaly