Spartě se nepovedl začátek prvního poločasu, v druhém ukázala svou sílu a porazila Teplice

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.12.2023 (09:09)     Sekcia sport

V posledním zápasu Sparty před zimní přestávkou se na Letnou vydal desátý tým tabulky z Teplic. Na první pohled poměrně jasný zápas se změnil v bitvu až do posledních minut. Co rozhodlo o vítězství domácích? celý článek

Hradec Kr. - Teplice 1:0, neuznané góly na obou stranách, rozhodl Čmelík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.10.2023 (16:56)     Sekcia sport

Po dvou porážkách konečně výhra. Hradečtí fotbalisté uspěli proti Teplicím díky zásahu Čmelíka na konci prvního poločasu. Hosté vzápětí srovnali, ale jejich gól kvůli ofsajdu neplatil, podobně dopadl ve druhém poločase domácí Hais, kterému sudí neuznal pojišťovací trefu. Svěřenci trenéra Kotala si přesto připsali důležité tři body do tabulky Fortuna ligy.

Zranění hráči snad budou v pořádku, přál si pardubický kouč Kováč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2022 (09:26)     Sekcia sport

Začátek Tipsport ligy se v kádru pardubických fotbalistů nese především ve znamení zranění. Z prvního utkání proti rezervě Sparty (3:2) musel už během prvního poločasu odstoupit Matěj Helešic po křupnutí v kotníku, to druhé v úterý proti Teplicím zase nedohrál obránce Jakub Tecl a záložník Adam Lupač.

Rána pro Plzeň: přišla o jedničku! Zůstane v nemocnici, směrem ke Spartě nechci předbíhat, řekl Koubek

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2023 (18:34)     Sekcia sport

Nebohým Pardubicím nasázeli fotbalisté Plzně šest gólů (6:1), jenže nedělní ligová výhra byla těžce vykoupená. Už během prvního poločasu musel střídat otřesený brankář Jindřich Staněk, kterého nechtěně zasáhl v pádu nohou do hlavy spoluhráč Sampson Dweh. Viktorii hrozí, že v sobotu na Spartě nastoupí bez své jedničky.

FOTBAL ONLINE: Šok pro favorita, Pardubice vládnou! Teplice přišly o náskok. Baník se chystá na Slavii

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2023 (10:24)     Sekcia sport

Tři zápasy vloženého 29. kola nabídla v úterý nejvyšší fotbalová soutěž Fortuna liga. Po remíze se Spartou si Slovácko nevědělo rady na hřišti Pardubic, kde především díky nepovedenému druhému poločasu podlehlo 1:3. Ve druhém utkání si body za remízu 1:1 rozdělily Teplice s Mladou Boleslaví. Šlégrem je duel mezi Baníkem Ostrava a vedoucí Slavií. Utkání začíná v 19:30, sledovat ho můžete online na Sport.cz.

Slavia srazila Baník a drží první místo! Pardubice šokovaly Slovácko. Teplice berou bod

Tři zápasy vloženého 29. kola nabídla v úterý nejvyšší fotbalová soutěž Fortuna liga. Po remíze se Spartou si Slovácko nevědělo rady na hřišti Pardubic, kde především díky nepovedenému druhému poločasu podlehlo 1:3. Ve druhém utkání si body za remízu 1:1 si rozdělily Teplice s Mladou Boleslaví. V posledním úterním duelu se výhry dočkala i vedoucí Slavia, která díky dvěma brankám Matěje Juráska vyhrála v Ostravě 2:0.

Sparta díky vynikajícímu druhému poločasu porazila Hradec. Dvakrát se trefil Pešek

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.08.2021 (21:00)     Sekcia sport

Pražané rozhodli o výhře ve druhém poločase. Postupně se prosadili Adam Hložek, Jakub Pešek, Matěj Polidar a v závěru opět Pešek.

Gól do poločasu pomohl, pak už se nám hrálo lépe, řekl útočník Baníku Zajíc

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2020 (14:14)     Sekcia sport

Premiérovým ligovým gólem v Baníku nasměroval útočník Tomáš Zajíc svůj tým k vítězství. Ostrava porazila ligového nováčka ve 4. kole přesvědčivě 3:0 a připsal si první ligovou výhru v této sezoně. „Hráli jsme dobře, šli jsme do nich naplno a byla jen otázka času, kdy dáme gól. Naštěstí jsme to stihli do poločasu a díky tomu se nám v tom druhém hrálo výrazně lépe," uvedl 24letý fotbalista, který kvůli zranění vynechal předchozí dvě ligová utkání.

Na Spartě bude důležité chytit začátek, míní plzeňský kapitán Hejda před šlágrem

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (14:48)     Sekcia sport

Kapitán plzeňských fotbalistů Lukáš Hejda se domnívá, že v nedělním šlágru 21. kola první ligy na Spartě bude pro Viktorii důležité zvládnou začátek utkání, kdy očekává nápor domácích Pražanů. Podle jednatřicetiletého stopera svěřenci trenéra Michala Bílka pojedou na Letnou s respektem, ale ne se strachem.

ŠČASNÉHO ZÁPISNÍK: Slavia ve šlágru ukázala sílu lavičky

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2021 (16:16)     Sekcia sport

Máme za sebou další ligové kolo, v němž absentovali fotbalisté Sparty nacházející se v karanténě. Svoje postřehy začnu u Pardubic, které jsem minule hodně chválil. Paradoxně je během poločasu vyřídil Liberec čtyřmi góly, což ale neznamená, že by ligový nováček ztratil kvalitu. Taková utkání prostě čas od času přijdou i na velké týmy.

PSG dostal pokutu za pozdní nástup k druhému poločasu v LM

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2020 (19:44)     Sekcia sport

Pokutou 30 000 eur (zhruba 780 000 korun) potrestala Evropská fotbalová unie Paris Saint-Germain za pozdní nástup k druhému poločasu čtvrtfinálového zápasu Ligy mistrů s Bergamem. Navíc napomenula trenéra Thomase Tuchela za to, že způsobil pozdější začátek druhé poloviny utkání.

Plzeň - Teplice 3:0, góly až po přestávce, dvakrát se trefil Chorý

Chyběla nám agresivita, s jakou jsme hráli proti Spartě, vysvětloval porážku Stronati

Házenkáři Karviné se v souboji s Frýdkem utrhli v závěru první půle

Sparta porazila Teplice, Slavia rozdrtila Pardubice a je první. Slovácko remizovalo

Sparta porazila Teplice, Slavia rozdrtila Pardubice a je v čele. Slovácko remizovalo

Atlanta po famózním obratu porazila Boston, Krejčí k tomu přispěl 16 body

Tomičův kolotoč: Slavia, gól na Spartě i chyba. Hrát nechtěl, ale kouč měl jasno

Hokej dvou poločasů na Spartě, Pražané se klepali až do konce. Smrdělo to vyrovnáním, věděl Růžička