Domácí rozloučení s rokem? Hlavně potřebujeme tři body, vědí v Hradci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2023 (09:02)     Sekcia sport

První pokus spravit si na přelomu roku hokejovou náladu nevyšel. Druhý bude následovat už dnes a poslední den před Silvestrem. Přesně tolik šancí měli a mají hokejisté hradeckého Mountfieldu, aby nevstupovali do roku 2024 po sérii porážek, kterou odstartovali před vánočnímu svátky domácí porážkou od Liberce. celý článek

Zlínský Gazda: Potřebujeme góly, které by nás uklidnily

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2020 (22:22)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína v extralize stále čekají na první výhru i body v nové sezoně. Po Olomouci a pražské Spartě podlehli také Hradci Králové. Navíc je trápí nízká produktivita - za úvodní tři zápasy vstřelili v součtu pouhé tři branky. Dvě z nich zaznamenali právě proti Hradci. O obě se tak trochu výmluvně postarali obránci, na konečných 2:3 z pohledu Beranů snižoval na konci druhé třetiny Daniel Gazda.

Mönchengladbach s Dortmundem mají za sebou parádní rozloučení s bundesligovým rokem 2022

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     12.11.2022 (09:36)     Sekcia sport

Bundesliga se ubere ke spánku až do 20. ledna a my jsme svědkem posledního kola. To začal souboj Borussie Mönchengladbach a Borussie Dortmund v Borussia Parku. A každý fanoušek fotbalu si musel přijít na své. Oba týmy předvedly parádní podívanou, šance byly na obou stranách a hlavně padaly góly. Domácí Mönchengladbach zvítězil 4:2.

Potřebujeme se chytit, burcuje teplický Žitný před Jabloncem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2020 (09:29)     Sekcia sport

Nářez na Spartě pořádně nahlodal už tak pošramocené sebevědomí prvoligových fotbalistů Teplic. Za porážku 0:3 a hlavně způsob, jakým podlehli, se na ně valila kritika ze všech stran. Zvednou se v domácí partii s Jabloncem?

Když chybějí góly: Adepti na výměnu v Hradci Králové? Téměř všichni

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2023 (07:59)     Sekcia sport

Sehráli o jeden zápas méně než jejich páteční soupeř z Českých Budějovic, ale na branku soupeřů vyslali v dosavadním průběhu této extraligové sezony o plných 126 střel víc než on. Že by to bylo znát na bodovém zisku a hlavně na skóre? To ani náhodou. Až dnes vyjedou v Hradci Králové hokejisté domácího Mountfieldu, o kterých je řeč, k zápasu s Budějovicemi, budou mít v tabulce o čtyři body méně a jen o jeden vstřelený gól víc.

Jak na rozjetou Plzeň? Jen bránit by byla chyba, vědí na Baníku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2020 (11:34)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté po koronavirové prvoligové pauze vyhráli oba zápasy a nastříleli v nich devět gólů. Jejich středeční soupeř Baník Ostrava hrál dvakrát venku, urval dva body a vstřelil jeden gól. „Ty dva body jsou určitě málo, obzvlášť po průběhu ve Zlíně,“ připomněl ostravský záložník Adam Jánoš remízu 1:1, když domácí vyrovnali až v poslední minutě.

Ztratili jsme dva body, litoval po remíze v Hradci ostravský kouč Vrba

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2022 (09:58)     Sekcia sport

Poprvé v sezoně udrželi fotbalisté ostravského Baníku čisté konto. K tomu hráli v Hradci Králové od 55. minuty po vyloučení Filipa Novotného v početní převaze, ovšem ani to jim ke kýženému vítězství nestačilo. V 7. kole první ligy uhráli v Hradci Králové pouze bezbrankovou remízu, ostravský tým tak klesl na 14. příčku.

Domácí kouzlo vyprchalo? Nesmíme hrát jako mistři světa, upozornil vítkovický Kalus

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (21:06)     Sekcia sport

V šestadvacáté minutě souboje Vítkovic proti Hradci Králové zvýšil domácí Roberts Bukarts na 2:0 a ochozy se těšily na další domácí výhru druhého týmu extraligové tabulky. Nedočkaly se. Hosté z východních Čech ještě ve druhé třetině snížili a nezlomil je ani neuznaný gól McCormaka těsně po druhé siréně. Ve třetí části pak Královohradeckým stačilo šest posledních minut k tomu, aby vstřelili čtyři góly a odvezli si domů tři body za vítězství 5:2.

Ukáže se, jakou máme sílu, ví v Hradci před extraligovým šlágrem s Třincem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2021 (09:14)     Sekcia sport

Svého soupeře sice ani v případě úspěchu ve vzájemném zápase nepřeskočí, i tak ale los a vývoj v soutěži nemohl v Hradci připravit atraktivnější hokejové loučení s letošním rokem. Jako poslední soupeř roku 2021 totiž v úterý přijede Třinec, lídr soutěže.

Potřebujeme pomoc. Australian Open se bez výjimky ocitá v nejistotě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2020 (00:00)     Sekcia sport

Hledět při současné dynamice vývoje čtvrt roku vpřed je těžší než kdy jindy. Ale zároveň o to potřebnější, proto šéf tenisového Australian Open Craig Tiley už nyní ve své domovině burcuje: „Můžeme vám pomoci, ale zároveň sami potřebujeme pomoc od vás. Potřebujeme výjimku.“

Ostrava v závěru otočila duel v Hradci, výhru 3:2 zařídil Tanko

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.12.2023 (20:16)     Sekcia sport

Hradec Králové - Fotbalisté Ostravy v 18. kole první ligy zvítězili v Hradci Králové po obratu 3:2. Skóre otevřel v sedmé minutě Ewerton, domácí ale po gólu Daniela Horáka ze 14. minuty a penaltě Václava...