Guessand rozhodl penaltou

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2024 (18:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Nice porazili ve francouzské lize na svém hřišti nováčka z Met 1:0 díky penaltě, kterou vybojoval a také sám proměnil Evann Guessand. celý článek

Chorý se ho před penaltou snažil rozhodit. Mám na něj svůj názor, zvládl Krejčí klíčovou chvíli

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2023 (23:32)     Sekcia sport

Středeční šlágr 29. ligového kola byl velkou bitvou, kterou rozhodl Ladislav Krejčí mladší až ve 14. minutě nastavení proměněnou penaltou, díky níž fotbalisté Sparty porazili Plzeň 2:1. Letenský kapitán dal gól v pátém kole po sobě a celkově jedenáctý v sezoně nejvyšší soutěže, přestože odehrál jen 14 duelů. Zatímco Letenští se bodově dotáhli na vedoucí Slavii, obhájce titulu již na obě S ztrácí devět bodů.

El Ghazi rozhodl penaltou v nastavení o výhře Aston Villy

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.12.2020 (15:46)     Sekcia sport

Londýn - Fotbalisté Aston Villy zvítězili ve 12. kole anglické ligy na hřišti Wolverhamptonu 1:0. Ve čtvrté minutě nastavení rozhodl z penalty Anwar El Ghazi. ...

Panenkovi radil s penaltou, pak ji sám zkusil a Kocek hrozil, že nejpilnějšího sběratele medailí zastřelí

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2023 (09:00)     Sekcia sport

Na památný evropský šampionát v šestasedmdesátém roce ho trenéři Ježek s Venglošem povolali dodatečně, společně s brankářem Pavolem Michalíkem přiletěli do Bělehradu až na finále, partii s Německem sledovali z lavičky náhradníků. Přesto byl František Štambacher první, kdo objímal Antonína Panenku poté, co legendární penaltou rozhodl při závěrečném rozstřelu o evropském zlatu pro československou reprezentaci. „Rychlost jsem měl vrozenou. Uplatnil jsem ji na hřišti i při oslavách,“ usmíval se ve studiu Sport.cz František Štambacher při pohledu na fotografii, která bude zmíněný moment na věky věků připomínat.

Jablonec porazil Kluž díky penaltě, proti oslabenému soupeři už výhru udržel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.09.2021 (23:06)     Sekcia sport

Utkání skupiny D rozhodl v 52. minutě Václav Pilař proměněnou penaltou, před níž byl vyloučený hostující Mário Camora.

Mason dovedl jako nejmladší kouč Tottenham k výhře nad Southamptonem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.04.2021 (20:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Tottenhamu v prvním utkání po odvolání trenéra Mourinha zdolali v anglické lize 2:1 Southampton. Penaltou v závěru rozhodl Son Hung-min.

Zemřel Andreas Brehme. V roce 1990 rozhodl fotbalové mistrovství světa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2024 (09:38)     Sekcia sport

Zemřel Andreas Brehme. Německému fotbalistovi a mistru světa z roku 1990 bylo 63 let. O jeho úmrtí informují německá média, fotbalista zemřel zřejmě na zástavu srdce. Brehme svou proměněnou penaltou finále proti Argentině před 34 lety rozhodl.

Hvězda nasázela čtyři branky, kanonádu zakončila penaltou bez dívání

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.06.2020 (11:34)     Sekcia sport

Chorvatský fotbalista Hoffenheimu Andrej Kramarič zazářil v 34. kole německé bundesligy na hřišti Borussie Dortmund. V posledním utkání sezony čtyřmi góly zařídil vítězství hostů v poměru 4:0. Své představení navíc vyšperkoval parádní penaltou, kterou proměnil bez dívání.

Euforie po 130 minutách. Postup do nejvyšší soutěže si vybojovali penaltou v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2023 (09:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Alavésu si po roce opět zahrají nejvyšší soutěž. Dvojzápas o postup ze druhé ligy proti Levante rozhodli penaltou v prodloužení, kterou proměnil Asier Villalibre. První zápas minulou neděli skončil bezbrankovou remízou.

Na trefu prezidentova syna odpověděl penaltou hvězdný Bale

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2022 (22:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Walesu zahájili mistrovství světa v Kataru remízou 1:1 se Spojenými státy. Utkání skupiny B v Rajjánu gólově otevřel ve 36. minutě Američan Timothy Weah. "Drakům", kteří na světovém šampionátu startují po 64 letech, zachránil bod v 82. minutě kapitán Gareth Bale proměněnou penaltou.

Kolář měl radost, že chycenou penaltou v derby odčinil svůj faul

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.12.2020 (23:08)     Sekcia sport

Praha - Slávistický brankář Ondřej Kolář měl po suverénní výhře 3:0 v pražském derby nad Spartou radost, že zneškodněnou penaltou mohl odčinit svůj předchozí faul. Podle šestadvacetiletého...

Ostuda, Newcastle byl okraden! Na Ostrovech zuří kvůli penaltě pro PSG

Divočina s vyloučením, nařízenou a odvolanou penaltou i vyrovnávací trefou v 99. minutě

Provod zařídil Slavii z penalty aspoň bod. Provedení nebylo nejlepší, ale naštěstí to tam spadlo, těší ho

Sparta znovu vyřadila Ostravu v osmifinále poháru, výhru zařídil Hancko v závěru penaltou

Angličané zvítězili i ve čtvrtém utkání kvalifikace ME. Francie také zůstala stoprocentní

Parádní bitva, Bale penaltou srovnal drama. Anglie drtila Írán, Nizozemci se protrápili k výhře

Tepličtí fotbalisté i v oslabení udolali Hradec 1:0, rozhodla Hybšova penalta

Nová posila Nottinghamu Gonzalo Montiel je obviněn ze 4 roky starého znásilnění

Ve věku 63 let zemřel Andreas Brehme, německý mistr světa z roku 1990

Kylian Mbappé rozhodl penaltou v páté minutě nastavení o upocené výhře PSG. Neymar byl vyloučen

Zápas století přinesl Argentině titul mistra světa. MS 2022 rozhodl penaltou Gonzalo Montiel

Slavia si z Moldavska odváží postup. Drama se Sheriffem rozhodl penaltou v nastavení Tijani

Severočeši pohrdli i penaltou

Čekám na takový moment čtyři roky, líčí Krejčí dlouhou oslavu

Manchester City udolal v divokém utkání Aston Villu, Mason jako nejmladší kouč začal výhrou

Proslavil se trapnou penaltou, teď hattrickem zničil Leverkusen. Nejlepší noc v životě, zářil hrdina finále

FOTBAL ONLINE: Slovácko vyhrálo penaltou v nastavení, bitva o Ještěd enmá vítěze, Baník slaví

FOTBAL ONLINE: Plzeň může jít opět do čela, Slovácko vyhrálo penaltou v nastavení, Baník slaví

Tottenham přišel o výhru penaltou v sedmé minutě nastavení. Leeds opět vyhrál

Fulham díky Willianovi vyhrál penaltové drama nad Wolverhamptonem

Slávistická ruka před klíčovou penaltou? Nenašli jsme jasný důkaz, prohlásil sudí

Kolář si čáru tentokrát pohlídal. Už jsem chytil dvě a půl penalty, počítal po derby

Boleslav - Bohemians 3:1, za hosty snižoval Necid, v závěru pohrdl penaltou