Salače trápila v závodě Moto2 bolavá ruka, body byly v Kataru hodně daleko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2024 (17:28)     Sekcia sport

Motocyklista Filip Salač v prvním závodě sezony silničního MS obsadil ¨v Kataru 21. místo a zůstal daleko za bodovanou patnáctkou. Český jezdec se celý víkend potýkal s bolestmi v předloktí, se kterým byl po minulé sezoně na operaci vynucené takzvaným syndromem arm pump. celý článek

Salač v Kataru při závodním debutu v Moto2 upadl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.03.2022 (15:15)     Sekcia sport

Losail (Katar) - Pro Filipa Salače skončila premiéra v mistrovství světa třídy Moto2 pádem. V zahajovací Velké ceně Kataru po nečekaném čtvrtém čase v sobotní kvalifikaci havaroval...

Pro Filipa Salače skončila premiéra ve třídě Moto2 pádem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (14:49)     Sekcia sport

Pro Filipa Salače skončila premiéra ve třídě Moto2 pádem. Ve Velké ceně Kataru po nečekaném čtvrtém čase v kvalifikaci havaroval ve třetím kole.

Po slibné kvalifikaci Salač v Kataru při premiéře v Moto2 spadl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2022 (15:28)     Sekcia sport

Pro Filipa Salače skončila premiéra v mistrovství světa třídy Moto2 pádem. V zahajovací Velké ceně Kataru po nečekaném čtvrtém čase v sobotní kvalifikaci havaroval dvacetiletý český jezdec už ve třetím kole. Pohyboval se v té době na šestém místě.

Salač si debut v Moto2 užil jen necelá tři kola, pak spadl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.03.2022 (14:39)     Sekcia sport

Český jezdec Filip Salač nedokončil svůj premiérový ve závodě Moto2, ve Velké ceny Kataru spadl ve třetím okruhu.

Salač i ve Velké ceně Kataru vyrazí do závodu Moto2 z osmnáctého místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2023 (18:02)     Sekcia sport

Filip Salač odstartuje v neděli do Velké ceny Kataru z 18. místa a v šesté řadě bude mít stejnou výchozí pozici jako v předchozích závodech v Austrálii, Thajsku i Malajsii. Český jezdec opět uzavřel pole účastníků finále kvalifikace Moto2. Pole position v předposledním závodě sezony vybojoval Američan Joe Roberts.

Salač v prvním závodě sezony v Kataru obsadil 21. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2024 (17:06)     Sekcia sport

Filip Salač v prvním závodě sezony motocyklového mistrovství světa v Kataru obsadil 21. místo a nebodoval. Závod Moto2 vyhrál Španěl Alonso López.

Salač dojel v Austinu čtrnáctý a má první body v Moto2

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (19:11)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil v závodě Moto2 ve Velké ceně Ameriky 14. místo a vybojoval v Austinu první dva body po přestupu z nejslabší motocyklové třídy Moto3. Dosud nejlepším výsledkem dvacetiletého jezdce týmu Gresini Racing v prostřední kubatuře mistrovství světa byla 21. pozice v Indonésii, zbylé dva závody nedokončil. Pro premiérový triumf v Moto2 si dojel Ital Tony Arbolino.

Salač získal první body ve třídě Moto2. V Austinu dojel čtrnáctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2022 (19:40)     Sekcia sport

Salač ukončil závod v kačírku, jeho tým se přesto v Kataru zapsal do historie

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.03.2022 (18:28)     Sekcia sport

Nadia Padovaniová, šéfka stáje českého motocyklového jezdce Filipa Salače, vedla jako první žena vítězný tým v závodě MotoGP.

Dokázal jsem, že na to mám. Salače druhý závod v Kataru i přes pád povzbudil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.04.2021 (09:51)     Sekcia sport

Filip Salač sice v druhém závodě v Losailu sahal po výborném výsledku, ale místo vylepšení osobního maxima skončil ve štěrkové únikové zóně.