Teplice remizovaly se Slováckem, Fila neproměnil v závěru penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2024 (20:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic v 25. kole první ligy remizovali se Slováckem 1:1 a v nejvyšší soutěži doma bodovali posedmé za sebou. Hosty poslal do vedení v 11. minutě Pavel Juroška, záhy ale srovnal Daniel Fila. Nejlepší střelec severočeského týmu mohl v 81. minutě dokonat obrat, z pokutového kopu však neuspěl. Celek z Uherského Hradiště je v tabulce nadále čtvrtý, „Sklářům“ patří devátá příčka. celý článek

Příbram už po výhře není poslední, Opava kvůli zahozené penaltě remizovala

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.12.2020 (17:55)     Sekcia sport

Opavští fotbalisté byli kousek od druhého vítězství v ligovém ročníku, v 11. kole však v závěru Tiéhi neproměnil penaltu a duel s Mladou Boleslaví tak skončil 2:2. České Budějovice remizovaly s Karvinou 1:1 a Příbram zdolala Zlín nejtěsnějším rozdílem.

Fotbalisté Olomouce remizovali s Bohemians 0:0, Zmrzlý neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.03.2022 (17:30)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali ve 24. kole první ligy s Bohemians 1905 bez branek. Blíže vítězství byli domácí, jenže v závěru prvního poločasu Ondřej Zmrzlý neproměnil penaltu...

FOTBAL ONLINE: Opava v závěru zmrazila Teplice, chystají se Bohemians i Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2020 (13:08)     Sekcia sport

Oba lídři soutěže v sobotu koncertovali, předvést se teď mají jiní. Nedělní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí tři zápasy. Teplice remizovaly s Opavou 2:2, hosté nevyužili penaltu, ale už nejsou poslední. Od 16:00 pak Bohemians hostí České Budějovice a utkání vysílá ČT sport. Konečně Karviná od 18:00 před kamerami O2 TV Sport hraje se Spartou. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Mladá Boleslav - Teplice 1:2, čekání na výhru je u konce, rozhodl Fila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.04.2024 (16:56)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté si ve 28. kole Fortuna ligy poradili s rozjetou Mladou Boleslaví na jejím hřišti 2:1. Do vedení je poslal dvacet minut před koncem Trubač, pojistku přidal Fila. Jeho gól byl nakonec vítězný, v závěru totiž snížil domácí Suchý.

Pardubice zahodily penaltu. Se Zlínem remizovaly

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2021 (17:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic ve 12. kole první ligy remizovali 0:0 se Zlínem. Východočeši, kteří hrajou domácí zápasy v pražském Ďolíčku, nezvítězili v nejvyšší soutěži posedmé za sebou a jsou na 14. místě. Hostující "Ševci" po sérii pěti porážek získali alespoň bod a v neúplné tabulce jsou třináctí. Pardubický Cadu v 54. minutě neproměnil penaltu.

Plzeň nedala v závěru penaltu a překvapivě ztratila. Šlágr Baníku se Spartou gól nepřinesl

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2021 (13:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně pokračují v nevýrazných výkonech z podzimu i v jarní části. V 15. ligovém kole Viktoria jen remizovala v Příbrami 0:0, záložník Západočechů Aleš Čermák v závěru zápasu neproměnil penaltu. Šlágr mezi ostravským Baníkem a Spartou hraný v pořádném mrazu gól nepřinesl. Pardubice ve vršovickém azylu premiérově prohrály, České Budějovice vezou domů výhru 2:0.

Liberec po obratu porazil Teplice 2:1 a poskočil na třetí místo za Spartu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.03.2021 (20:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili po obratu v závěru v předehrávce 23. kola první ligy nad Teplicemi 2:1. Hosté vedli od 13. minuty po vlastním gólu Michala Sadílka, v 29. minutě neproměnil penaltu domácí Michael Rabušic, který ale v 77. minutě zaváhání odčinil a srovnal. V 90. minutě pak dokonal obrat střídající Imad Rondič.

Plzeň přišla o další body v Příbrami, Čermák v závěru neproměnil penaltu. Pardubice poprvé padly v Ďolíčku

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.01.2021 (18:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně zahájili jarní část prvoligové sezony bezbrankovou remízou v Příbrami a po 15. kole zůstali na devátém místě neúplné tabulky. Hostující Aleš Čermák v 87. minutě neproměnil penaltu a předtím trefil břevno. Svěřenci trenéra Adriana Guľy v nejvyšší soutěži potřetí za sebou nedali gól a venku nezvítězili pošesté v řadě. Příbramští vedení bývalým plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem jsou dál předposlední, ale mají zápas k dobru.

Fotbalisté Olomouce remizovali s Bohemians, Zmrzlý neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce remizovali ve 24. kole první ligy s Bohemians 1905 bez branek. Blíže vítězství byli domácí, jenže v závěru prvního poločasu Ondřej Zmrzlý neproměnil penaltu a dvakrát hosty zachránila branková konstrukce. Týmy nevyhrály třetí kolo po sobě. Sigma doma v nejvyšší soutěži neprohrála počtvrté v řadě a v neúplné tabulce se posunula na sedmé místo. Pražané bodovali venku poprvé od září po sérii osmi ligových porážek a poskočili na 12. příčku.

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:51)     Sekcia sport

Souboj sousedů v tabulce vyzněl pro fotbalisty Baníku Ostrava. V 29. kole Fortuna ligy vyhráli v Olomouci 2:0 a soupeři se vzdálili na pět bodů. Góly dávali mladíci Buchta a Kaloč v nastavení. Ještě za stavu 0:1 domácí Gonzáles v 90. minutě neproměnil penaltu.

FOTBAL ONLINE: Plzeň ztratila v Příbrami, Čermák v závěru nedal penaltu! Chystá se šlágr Baníku se Spartou

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Heč! Heča zachránil Slovácko, Fila si penaltu vyčítal: Měl jsem ji přenechat

Slavia venku remizovala se Sivassporem 1:1. Provod v závěru neproměnil penaltu

Fila sestřelil Zlín, Teplice slaví

Kuchtův premiérový gól Letenským na výhru nestačil, Karabec nedal penaltu

Slavia udolala oslabený Leverkusen. Stanciu neproměnil penaltu, sešívané spasil až Olayinka

FOTBAL ONLINE: Přestřelka na Letné! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

FOTBAL ONLINE: Sparta jde do akce! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

České házenkářky v dalším přípravném utkání remizovaly

Favorit vykročil na Strahově za obhajobou poháru, zahodil penaltu, spasil ho až Švéd

Boleslav - Karviná 1:0, hostující beznaděj trvá. Ewerton ještě zahodil penaltu

Olomouc na úvod sezony porazila Liberec, ten neproměnil penaltu. Slovácko otočilo derby se Zlínem

Prohra po půl roce. Plzeň dostala v Rakousku facku

Olomouc - Teplice 1:2, domácí srovnali a ihned inkasovali. Hybš dal další penaltu

Boleslav má blíže k milionové prémii. V nadstavbě o umístění vyhrála v Olomouci

FOTBAL ONLINE: Sparta hraje šlágr na Baníku, Plzeň nedala penaltu a překvapivě ztratila

Ronaldo zahodil penaltu, pak se stal hrdinou a rekordmanem. Mistři světa zaváhali s Bosnou

FOTBAL ONLINE: Šlágr Baníku se Spartou zatím gól nepřinesl, Plzeň nedala penaltu a překvapivě ztratila

Zlín - Karviná 2:1, zase bez výhry, hostující Qose nedal penaltu

Fila dvěma góly zařídil teplickým fotbalistům výhru 2:1 nad Zlínem

Fotbalisté Slavie jen remizovali v Teplicích, domácí Vachoušek nedal penaltu

Inter Milán gólem v závěru porazil Veronu 2:1 a dále vede italskou ligu

Anglický triumf po 39 letech. Jedenadvacítku Španělska potopil Jonesův gól

Slavia měla výhru na dosah! Provod ale v závěru neproměnil penaltu

FOTBAL ONLINE: Sparta hraje na Strahově pohár, zahodila penaltu, spasil ji až Švéd