Plzeň - Liberec 1:3, domácí bez opor nestíhali, dva góly dal Kulenovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2024 (17:03)     Sekcia sport

Do 64. minuty nic, pak tři góly během chvíle, vzápětí ještě čtvrtý. Bláznivou přestřelkou v poslední půlhodině plzeňští fotbalisté přišli o parádní sérii, v 26. kole Fortuna ligy podlehli Liberci 1:3. Nedokázali nahradit opory Hranáče, Chorého a Červa. Za vítěze dal dva góly Kulenovič. celý článek

Kanada, Bosna a teď Liberec. První sezona bude o adaptaci, říká Kulenovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.07.2023 (08:47)     Sekcia sport

Narodil se v Kanadě, má bosenské předky a chorvatský pas. Teď fotbalový útočník Luka Kulenovič zkusí štěstí v české lize: podepsal smlouvu se Slovanem Liberec. Vytáhlý třiadvacetiletý hráč si na severu Čech zvyká už od půlky června, kdy sedmý tým loňské ligové sezony zahájil letní přípravu. Jeho přestup však klub dotáhl až minulý týden

Útočník Kulenovič odchází z Liberce do nizozemského Almela

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2024 (17:35)     Sekcia sport

Chorvatský fotbalový útočník Luka Kulenovič odchází z Liberce do Heraclesu Almelo, čtrnáctého týmu minulé sezony nizozemské ligy. Slovan přestup oznámil na svém webu. Hráč s bosenskými kořeny byl v minulém ročníku nejlepším střelcem týmu. Podle generálního ředitele Slovanu Jana Nezmara je transfer pro Liberec výhodný, protože kvůli zdravotním problémům by Kulenovič velkou část podzimu nemohl nastupovat.

Liberec - Plzeň 3:0, k nečekané výhře nasměroval domácí Tupta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2023 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně po reprezentační přestávce ve 12. kole nejvyšší soutěže nečekaně podlehli v Liberci vysoko 0:3 a prohráli potřetí v této sezoně nejvyšší soutěže. Slovan poslal v 17. minutě do vedení Lubomír Tupta, v 67. minutě přidal pojistku druhý z útočníků Luka Kulenovič a v závěru uzavřel skóre Lukáš Červ.

Liberec porazil Budějovice a posunul se na 8. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2023 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvládli druhé domácí ligové utkání v řadě, v rámci 14. kola porazili České Budějovice 1:0, jediným střelcem zápasu byl Luka Kulenovič.

Plzeň doma vyhořela, úspěch Liberce řídil Kulenovič

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2024 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně po reprezentační pauze ve 26. ligovém kole doma nečekaně podlehli Liberci 1:3 a prohráli poprvé na jaře a po 16 soutěžních zápasech. Všechny branky padly až v druhém poločase. Slovan poslal v 64. minutě do vedení Matěj Chaluš, za čtyři minuty srovnal střídající Idjessi Metsoko, ale vzápětí vrátil hostům náskok Luka Kulenovič, který se pak trefil ještě jednou.

Liberec při Dernerově jubileu zdolal doma Plzeň 2:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.01.2024 (21:30)     Sekcia sport

Liberec - Hokejisté Liberce porazili ve 39. kole extraligy na svém ledě Plzeň 2:1. Bílí Tygři tak odčinili nedělní porážku 1:4 z Brna a v tabulce si upevnili páté místo. Naopak Škoda po domácí porážce...

Jak se Mara dočkal odchodu. Liberec přišel o jednu z opor posledních let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2021 (09:36)     Sekcia sport

Fotbalový Liberec, aktuálně poslední tým ligové tabulky, definitivně přišel o jednu z tradičních opor posledních let. Střední záložník Kamso Mara mění českou nejvyšší soutěž za izraelskou.

ONLINE: Video momenty z utkání Liberec - Plzeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2024 (16:44)     Sekcia sport

Hokejová extraliga pokračuje v úterý duely 39. kola. Liberec hostí od 18:00 Plzeň. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu.

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Plzeň - Liberec

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2023 (16:36)     Sekcia sport

Hokejová extraliga pokračuje předehrávkou 24. kola. Jedenáctá Plzeň hostí od 17:30 osmý Liberec. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu.

Povedené vystoupení. Sparta porazila Plzeň, ve finále poháru vyzve Liberec

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.06.2020 (22:26)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté jsou ve finále poháru. V pohledné bitvě porazili Plzeň 2:1, o vítězství rozhodli už v prvním poločase. Hosté v závěru snížili a v nastavené mohli vyrovnat, ale Spartu zachránil brankář Heča. V boji o trofej sparťané vyzvou 1. července Liberec na jeho stadionu. Liberec semifinále udolal domácí Olomouc 2:1.

Liberec vyhrál v prodloužení

ONLINE: Video momenty z utkání Plzeň - Liberec

Ambiciózní Liberec pouští nejlepšího střelce. Kulenovič přestupuje do Nizozemska

Plzeň porazila Zlín a přeskočila Liberec

Plzeň se po čtyřech prohrách vzchopila, porazila Hradec Králové

Na Slavii šance pálil, v Plzni dvakrát udeřil. Liberec po první venkovní výhře velebí Chorvata

Plzeň - Liberec, domácí touží soupeři oplatit podzimní debakl

Motivuje ho příběh Džeka, říkají mu Lukaku. Přezdívka se mi líbí, přiznává Kanaďan Kulenovič

Plzeň obrala Liberec

Kladno s Jágrem v sestavě zdolalo Liberec, Plzeň vyhrála v Budějovicích

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje proti deseti! Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

FOTBAL ONLINE: Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru. Chystá se vedoucí Plzeň

FOTBAL ONLINE: Plzeň hostí Olomouc. Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Liberec porazil Olomouc 2:0 a doma v lize popáté ze sebou vyhrál

ONLINE: Liberec, nebo Plzeň. Kdo postoupí rovnou do čtvrtfinále extraligy?

FOTBAL ONLINE: Plzeň hostí Liberec. Klokani vyhráli nad Brnem

FOTBAL ONLINE: Plzeň si oddechla, gól Pardubic odvolal VAR. Liberec přidává druhý zásah

Divočina v Ďolíčku vítěze neměla, Baník je rád za bod. Plzeň bere výhru, Liberec měl nabito

Děsivý náraz Chorvata do tyče, strach o Řekovo oko. Liberec se bál o cizince

Plzeň ve druhém duelu deklasovala Liberec a srovnala sérii

Plzeň vyválčila v Olomouci bod, Liberec díky hattricku Rabušice rozstřílel Příbram

ONLINE: Plzeň - Liberec, domácí mohou dočasně na první místo, v útoku Chorý

Plzeňský Alk(zmaar) číslo 2! Liberec nasázel chybujícímu soupeři čtyři góly a po 13 letech slaví

Plzeň zdolala Liberec a zabrala po čtyřech prohrách, o vítězství po nájezdech rozhodl junior Lang

FOTBAL ONLINE: Klokani vyhráli nad Brnem, Karviná otočila proti Opavě. Plzeň se chystá na Liberec