Trpišovský vyrovnal Vrbu: Neuvěřitelná věc. První půle? Měl jsem klukům na videu pustit sebe

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2024 (00:30)     Sekcia sport

Se Slavií naplno bodoval již v sedmém vršovickém derby po sobě. Z kouče Slavie Jindřicha Trpišovského po sobotním vítězství nad Bohemians (2:1) čišela skvělá nálada. Navíc dosáhl cenného milníku - 191. výhrou v samostatné české lize vyrovnal dosavadního trenérského rekordmana Pavla Vrbu. „Moc si toho vážím. Když jsem trénoval v divizi, koukal jsem na Pavla, jak poráží Neapol,“ smekl před kolegou Trpišovský. celý článek

Trpišovský vyrovnal Vrbu, pak naznačil plán s Ogbuem. Nasadí ho na Chorého?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (09:01)     Sekcia sport

Ligovým vítězstvím číslo 191 dohnal Pavla Vrbu, což byl jeden z jeho trenérských vzorů. „Když vyhrál na Neapoli a na Manchesteru City dal s Plzní dva góly, já byl v divizi a ve třetí lize,“ vzpomínal Jindřich Trpišovský. Nejen o slávistickém vítězství 2:1 nad fotbalisty Bohemians byla jeho sobotní tisková konference.

Řešení situací tristní, druhá půle katastrofální. Trpišovský se i po výhře mračil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2021 (22:05)     Sekcia sport

Osmnácté vítězství z dvaadvaceti zápasů letošního ligového ročníku, ale trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský se mračil. „Špatný výkon. Druhá půle zoufalá, v první to taky nebylo ono,“ prohlásil kouč po vydřené výhře 2:1 v 22. kole nad Baníkem Ostrava.

Trpišovský je nadšený. Zlobivá posila přináší Slavii cenné ingredience

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2020 (17:29)     Sekcia sport

Budí rozruch nejen svými výkony. Ne vždycky s ním byli na předchozích štacích spokojeni, často dostává zbytečné karty. Útočník Jan Kuchta se teď nicméně vrací do fotbalové Slavie hlavní bránou. „Srovnal si věci kolem sebe, všechno se sešlo,“ libuje si trenér Jindřich Trpišovský. Z Liberce uvítal nejen Kuchtu, ale také obránce Ondřeje Karafiáta. V přiloženém videu si poslechněte, jak kouč první letní posily ligového mistra hodnotí.

Cítili jsme, že jsme první poločas posr…, přiznal Trpišovský. Do skupiny by chtěl staré známé

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2023 (23:40)     Sekcia sport

Uf, to byly nervy! Slávistický trenér Jindřich Trpišovský u střídačky litoval zpackané první půle, ale nakonec si užil postupovou euforii. „Zkomplikovali jsme si to, ovšem ve finále nám tahle zkušenost může pomoct,“ říkal po porážce 1:2 s ukrajinským Luhanskem, která v součtu s domácí výhrou 2:0 stačila na postup do Evropské ligy.

Hodil jsem klukům klacek pod nohy, je mi do breku, hlesl brankář Kolář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2021 (07:33)     Sekcia sport

Po tom nešťastném okamžiku fanoušci Ferencvárose ironicky slavili každý jeho dotyk s balonem. Při malých domů doufali v další gól zadarmo. „Tohle jsem ani nevnímal. Strašně mě ale mrzí, že jsem nepomohl klukům,“ litoval slávistický gólman Ondřej Kolář po porážce 0:2.

Trpišovský: První půle? Jeden z našich nejhorších výkonů. Jistota Evropy je úleva

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.08.2023 (06:23)     Sekcia sport

Nebyl nějak zvlášť odvázaný z představení svého mužstva. „První poločas byl pro nás výsledkovým i výkonnostním zklamáním. Byl to jeden z našich nejhorších výkonů za poslední dobu,“ pravil trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský po remíze 1:1 v Košicích v odvetě třetího předkola Evropské ligy proti Dnipru-1, která sešívaným v kombinaci s domácí výhrou 3:0 bohatě stačila na postup.

Trenérský sen. Konečně jsem měl tepovku níž, líčil Trpišovský po pohárové show

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2023 (06:06)     Sekcia sport

Zklamaný Roberto Bordin se na pozápasové tiskovce zdržel jen pár minut. „Propadli jsme naprosto ve všem,“ hlesl trenér Tiraspolu. Zato slávistický kouč Jindřich Trpišovský měl díky drtivému vítězství 6:0, kterým vršovický tým vyrovnal rekord skupinové fáze Evropské ligy, mnohem rozvernější náladu. „Takhle jsem v pohárech ještě asi nezačal,“ řekl na konci povedeného čtvrtečního večera. Pro připomenutí: Slavia má dvě výhry ze dvou zápasů a o skóre vede svoji skupinu před AS Řím.

Trpišovský po obratu s Teplicemi: Kluci ukázali obrovské zaujetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.08.2024 (20:51)     Sekcia sport

Slavia poprvé v sezoně musela otáčet a zvládla to. V pátém kole fotbalové Chance Ligy s Teplicemi se trápila a oživení přišlo až se čtyřnásobným střídáním, které kouč Jindřich Trpišovský udělal v průběhu druhé půle. Sešívaní díky brankám Oscara a střídajícího Zafeirise zvítězili 2:1 a na první zápas čtvrtého předkola o Ligu mistrů s francouzským Lille se naladili vítězně.

Trpišovský chválil náhradníky: Jurásek je jedinečný, Van Buren má skvělé období

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.01.2023 (06:59)     Sekcia sport

I kvůli gólu do šatny, který fotbalisté pražské Slavie dostali na konci nastavení první půle, trenér Jindřich Trpišovský věděl, že musí zasáhnout. Do druhého poločasu vyměnil celý pravý kraj, pak vyslal na hřiště i Micka van Burena a Slavia zdolala Jablonec vysoko 5:1. „Mick přinesl na stadion jinou energii, lidé ho mají rádi,“ chválil kouč.

Železný muž Alves vyrovnal legendu, první prohra s Afričany ho ale mrzí: Pro nás velké ponaučení

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (06:34)     Sekcia sport

Brazilci proti Kamerunu výrazně protočili sestavu, byli lepší, jenže gólem v nastavení druhé půle poprvé v historii podlehli sokovi z Afriky. Celé utkání odehrál na pravém beku a s kapitánskou páskou 39letý Dani Alves. Muž, jenž vyrovnal Roberta Carlose, neskrýval zklamání, ale už vyhlíží osmifinále s Jižní Koreou.

Přijde Slavia o klíčového hráče? Nemohl chodit, zatím je o berlích, smutní Trpišovský

Špatná půle, pak emotivní proslov. Nejde se vymlouvat, říká Trpišovský

Vrba pochválil náhradníky: Řekli si o základ. První půle byla zvláštní

192. Trpišovský má rekord. Jako když horolezec vyleze na vrchol, radoval se

Plzeň počítá padlé, ale také první góly Bayernu. Nějaký bod chceme urvat, přeje si střelec Vlkanova

Týden do derby a Slavia má klid. Trpišovský o bídě v druhé půli i Kačarabovi

První střelec Sparty v sezoně: Chci do reprezentace, udělám pro to všechno

Plzeň vedení neudržela, Slovácko spasila penalta

Se španělskou angličtinou občas klukům pomáhám, směje se Piroch na adresu kouče

Jsem ten poslední, co by chtěl víc faulů než šancí, řekl Trpišovský

SPARŤANKA: Musí švédský král bránit? Můj názor na Vrbu ve Spartě se začíná měnit

Křeč a první gólová nula. Slávistům sebralo radost video, Trpišovský nechápal

Trpišovský: Bořil jako před zraněním. Nový trávník? Konečně můžeme i zatáčet

Trpišovský: Někteří se mi nelíbili. Oscar? Sestavu si bez něj nedokážu představit

Schranz: Výhra byla blízko. Ale po trápení s marodkou bod bereme, jsem hrdý

Trpišovský: Jsem rád, že nás Evropa bere, máme respekt a musíme ho potvrzovat

Trpišovský: Nebudu lhát, myslel jsem, že úroveň soupeře bude trochu vyšší

Žižkov remizoval v druhé lize doma s Varnsdorfem

Trpišovský: Nervy, úleva. Mám velkou radost. Takový zápas můžete i prohrát

To jsem ještě nezažil, přiznával smolař Kúdela, že na příbramský duel dlouho nezapomene

Šilhavý chválil výkon i atmosféru. Návštěvu závidím, hecování prospělo, řekl

Mandous o slávistické premiéře: Kluci mi pomáhali, padali do střel

Trpišovský chválil Schranze i emotivního Holeše. Do obrany sahat nechtěl

Trpišovský: Jsem fakt hrdý, podali jsme neskutečně vyspělý výkon

Sběratelé rekordů vyrazí proti sobě aneb Trpišovský versus Rada. Co je spojuje a v čem jsou jiní?

Trpišovský: Mentalitu Třince bych bral. O Holeše jsem měl velký strach

Trpišovský jako hráč: dal gól a přispěl k výhře 15:0. Rozdával jsem přihrávky, líčil

Žižkov remizoval v druhé lize doma s Varnsdorfem, potvrdí Dukla postup?

Holeš: První půle? Nevěděl jsem, jak z toho ven. Za druhou jsme měli na remízu

Vyrovnal Pelého rekord. Nebo ne? Brazilci tvrdí, že k tomu má Neymar ještě daleko

Mdlí a příliš pasivní. Čekal jsem od nás víc, řekl Trpišovský po vysoké prohře

Opava popáté za sebou nevyhrála

Trpišovský byl šťastný, že Slavia udržela první místo a může těžit z výhod

Trpišovský po výhře na Bohemians: Pomohl nám třetí gól i žolíci. Co mu vadí na videu?