Plavci Šefl a Nabojčenko v Eindhovenu vylepšili české rekordy na 50 m motýlek

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2024 (21:37)     Sekcia sport

Plavec Jan Šefl překonal na mítinku v Eindhovenu český rekord na 50 metrů motýlek. Časem 23,42 sekundy ho vylepšil o tři setiny a ve finále obsadil třetí místo, dosavadní rekordman Daniel Gracík zopakoval výkon 23,47 z rozplaveb a dohmátl čtvrtý. Na téže trati žen zaplavala rekordní čas 26,18 sekundy Daryna Nabojčenko. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Šefl zaplaval v Eindhovenu rekord na 50 m motýlek a kvalifikoval se na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (20:28)     Sekcia sport

Jan Šefl zaplaval na mítinku v Eindhovenu český rekord na trati 50 metrů motýlek. Časem 23,53 sekundy vylepšil o 17 setin třináct let staré maximum Michala Rubáčka. Dosaženým výkonem zároveň splnil limit pro start na mistrovství světa v Budapešti a nyní drží v padesátimetrovém bazénu národní maxima na všech motýlkářských tratích.

 

Plavkyně Nabojčenko překonala český rekord na 50 m motýlek

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2024 (11:40)     Sekcia sport

Česká plavkyně Daryna Nabojčenko na mítinku v Eindhovenu zaplavala v rozplavbách na trati 50 m motýlek český rekord časem 26,18 sekundy. Dosavadní maximum Barbory Seemanové z března 2022 překonala o 25 setin.

 

Knedla a Nabojčenko zaplavali v Plzni české rekordy

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.10.2023 (23:15)     Sekcia sport

Na plaveckém mítinku Plzeňské sprinty dnes padly dva české rekordy v krátkém bazénu. Junior Miroslav Knedla zaplaval 200 metrů polohový závod za 1:56,27 minuty a Daryna Nabojčenko se zaskvěla na motýlkářské padesátce časem 26,05 sekundy.

 

Plavkyně Nabojčenko vylepšila český rekord na 50 metrů motýlek

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2023 (08:58)     Sekcia sport

Daryna Nabojčenko jako první česká reprezentantka zaplavala 50 metrů motýlek pod 26 sekund. Na víkendové Velké ceně Brna vylepšila vlastní národní rekord v krátkém bazénu o 14 setin na 25,91.

 

Kraulař Procházka a znakař Franta v Eindhovenu zaplavali české rekordy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2023 (21:51)     Sekcia sport

Kraulař Roman Procházka a znakař Tomáš Franta vylepšili na nominačních závodech v Eindhovenu české rekordy. Procházka zaplaval 50 metrů v čase 22,62, čímž o devět setin vylepšil deset let staré národní maximum Tomáše Plevka. Franta se na znakařské padesátce jako první Čech v historii dostal pod 25 sekund, dohmátl v čase 24,93. O rekord připravil Jana Čejku, jenž vedl tabulky výkonem 25,08 od srpna 2019.

 

Knedla a Janíčková vylepšili na MS v Budapešti české rekordy a postupují

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2024 (10:58)     Sekcia sport

Na mistrovství světa v krátkém bazénu padly ve čtvrtečních rozplavbách dva české rekordy. Zařídili to Miroslav Knedla na 50 metrů znak výkonem 23,13 sekundy a Barbora Janíčková v polohovém závodě na 100 metrů časem 59,25. Oba díky tomu postoupili do semifinále. Tam se Knedla kvalifikoval ještě v nejkratší polohovce a Daryna Nabojčenko na znakařské padesátce.

 

Polohové štafety vylepšily výrazně české rekordy, ale do finále ME nepostoupily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2021 (12:04)     Sekcia sport

Čeští plavci a plavkyně vylepšili v rozplavbách na mistrovství Evropy v Budapešti výrazně národní rekordy v polohových štafetách na 4x100 metrů, ale do finále neprošli. Večerní zakončení šampionátu bude bez české účasti.

 

Nabojčenko zaplavala v Brně český rekord na 50 metrů motýlek

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2024 (18:54)     Sekcia sport

Daryna Nabojčenko zaplavala na domácím šampionátu v krátkém bazénu v Brně český rekord na trati 50 metrů motýlek. Dvaadvacetiletá kyjevská rodačka časem 25,57 sekundy vylepšila o jednu desetinu vlastní maximum z listopadového belgického šampionátu v Gentu.

 

Plavkyně Nabojčenko v Gentu vylepšila svůj český rekord na 50 metrů motýlek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2024 (11:43)     Sekcia sport

Plavkyně Daryna Nabojčenko překonala na mistrovství Belgie v krátkém bazénu vlastní český rekord na trati 50 metrů motýlek. Časem 25,67 vylepšila v neděli o šest setin sekundy národní maximum z loňského mistrovství Evropy a splnila A-limit pro prosincový světový šampionát v Budapešti.

 

Zlatí plavci plzeňské Slávie. Šefl se loučil, zářila Horská

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2020 (13:00)     Sekcia sport

Bylo to trochu symbolické. Při triumfu plavců a plavkyň Slávie VŠ Plzeň na mistrovství České republiky družstev v plavání, které se konalo Pardubicích, zářily dvě hlavní opory. Loučící se Jan Šefl a Kristýna Horská, nová posila z Bohemians Praha.

Nechci být pro veřejnost jen bojovník, přeje si plavec Šefl

Hrdá Nabojčenko. Česky i sním, na Ukrajinu se nevrátím, říká plavkyně

Šefl se na čtvrtý pokus dočkal. Poplave na olympiádě v Tokiu

Prsařka Horská a motýlkářka Nabojčenko jsou na ME v semifinále

Prsařka Horská a motýlkářka Nabojčenko postoupily na plaveckém ME do semifinále

Nabojčenko na MS pokračuje, Walshová překonala v rozplavbách světový rekord

Plavec Šefl se na čtvrtý pokus dočkal postupu na olympijské hry

Na MS v krátkém bazénu padly další čtyři rekordy, Nabojčenko končí v semifinále

Šefl na plaveckém MČR překonal rekord, Seemanová pětkrát kralovala

Plavec Šefl postoupil na ME do semifinále na 100 metrů motýlek

Od kokainu v pití až k olympiádě. Drakovi navzdory, říká plavec Šefl

Čeští plavci Šefl ani Kubová do semifinále nepostoupili

Plavec Šefl překonal vlastní rekord, Seemanová má pět domácích titulů

Plavec Šefl dosáhl rekordním časem na semifinále MS, štafeta je ve finále

Knedla a Janíčková překonali na MS v krátkém bazénu české rekordy a postoupili

Kubová a Franta překonali na MS české rekordy na 50 metrů znak a jsou v semifinále

Ostravští plavci stavějí na talentech, chtějí navázat na úspěšnou sezonu

Dlouhý let a jet lag. V letadle trpím, říká plavec Šefl před cestou na MS

Plavci Bursa a Janíčková vyhráli na MČR polohové závody v rekordech

Plavci Bursa a Janíčková vyhráli na MČR polohové závody v rekordních časech

Dálkoví plavci se rozloučili s MS Dauhá čtrnáctým místem ve smíšené štafetě

Hassanová a Farah vylepšili v Bruselu světové rekordy v hodinovce

Walshová na MS v krátkém bazénu překonala světový rekord na 50 m

Čeští plavci na ME v krátkém bazénu vybojovali další čtyři finále

Franta vyhrál v osobním rekordu znakařskou padesátku na mítinku ve Stockholmu

Paradoxní pomocník v boji o Tokio. Covid dal Šeflovi čas

Hvězdný Američan Dressel zaplaval ve finále ISL dva světové rekordy

Hladký postup. Kubová je na MS v Abú Zabí rychlá i na znakařské padesátce

Česká plavkyně překonala národní rekord a vybojovala si účast na MS

Rodačka z Kyjeva českou rekordmankou. Zprávy o válce nečte, sní o olympiádě

Plavci Kratochvílovi unikla čtvrtá medaile z pařížské paralympiády o setinu

Spočítají se na prstech. Na MS jedou jen tři bazénoví plavci a celkem osm Čechů

Kraulařky Seemanová a Janíčková byly na ME nejrychlejší v rozplavbách stovky

Splněný limit a sedm setin od českého rekordu. Plavec Gemov zářil

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy