Drama v Pardubicích. Volný kůň vběhl mezi diváky a trefil chlapce do hlavy

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2024 (15:23)     Sekcia sport

Velmi nepříjemný moment se ve středu odehrál na pardubickém závodišti. Jeden z volných koní se dostal mimo dráhu mezi diváky a trefil malého chlapce. celý článek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.02.2021 (13:30)     Sekcia sport

Hořké vypadnutí v úvodním kole zažil americký tenista Tennys Sandgren. Aktuálně jednapadesátý hráč světového žebříčku WTA podlehl Australanovi Alexovi De Minaurovi hladce ve třech setech 5:7, 1:6 a 1:6, na mečbol a vyřazení z turnaje ho navíc jeho soupeř trefil do hlavy a ukončil utkání.

Noční můra nadhazovače: Baseballistu trefil odpal do hlavy a vážně ho zranil

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2020 (14:38)     Sekcia sport

Takovou situaci si nepřeje zažít žádný baseballista. Nadhazovač jihokorejského celku Lotte Giants Lee Seung-heon musel být převezen do nemocnice poté, co ho během utkání tamní nejvyšší soutěže v městě Tedžon trefil do hlavy soupeřův odpal. Na záznam děsivé scény se můžete podívat ve videu níže.

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2022 (14:38)     Sekcia sport

Coby někdejší brankář čelil několika vystřeleným pukům. Tehdy s nimi ale Roman Málek mohl počítat. Ne tak před pátečním extraligovým duelem mezi Mladou Boleslaví a Spartou, kdy byl na stadionu v pozici televizního experta a zezadu letící kotouč ho trefil rovnou do hlavy. Pětačtyřicetiletý bývalý hokejista je naštěstí v pořádku.

Rozhodčího v Bochumi trefil kelímek, předehrávka bundesligy se nedohrála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2022 (22:46)     Sekcia sport

Předehrávka 27. kola německé fotbalové ligy mezi Bochumí a Mönchengladbachem zůstala nedohrána, poté co asistenta rozhodčího trefil do hlavy nápojový kelímek hozený z hlediště. Hlavní sudí zápas v 70. minutě přerušil a po odchodu všech aktérů do šaten poté po několika minutách čekání také ukončil.

Závěr v Pardubicích: domácí skákali do střel. A pomohli si „dloubáčky“

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2023 (07:14)     Sekcia sport

Dvakrát prohrával o dvě branky. Hlavně na začátku zápasu bylo znát, že má v nohách šest čtvrtfinálových utkání s pražskou Spartou, zatímco Dynamo deset dní odpočívalo, když „spláchlo“ Olomouc. Přesto však Třinec dokázal z prvního semifinále v Pardubicích udělat slušné drama.

V Pardubicích chtějí dostihy před diváky, nejspíše od konce června

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2020 (14:32)     Sekcia sport

Překážková sezona měla v Pardubicích začít v tomto týdnu v pátek 8. května, ale kvůli současné epidemiologické situaci byl zahajovací mítink odložen. Ke změně termínu dojde i v případě první kvalifikace na Velkou pardubickou, která se měla konat 23. května.

Macíka trefil míč do hlavy při rozcvičce, otřesený odchytal ještě poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2024 (10:44)     Sekcia sport

Poločas odchytal bez zjevných potíží, udržel čisté konto, ale do druhé půle domácího utkání s Hradcem Králové otřesený brankář fotbalové Olomouce Matúš Macík nenastoupil. Odjel do nemocnice, kde vyšetření nepotvrdila otřes mozku. Zranění si nešťastně přivodil už na předzápasové rozcvičce, kdy jej balon odražený od tyče trefil do hlavy. „Kluci říkali, že dostal těžký direkt,“ vysvětloval překvapivé střídání trenér Sigmy Václav Jílek.

Trefil se mladík Jiříček, ale hokejisté Plzně získali jen bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2020 (13:03)     Sekcia sport

Šestnáctiletý obránce David Jiříček je podle dostupných statistik druhým nejmladším střelcem v historii nejvyšší domácí soutěže! Vytáhlý plzeňský mladík, který oslaví sedmnáctiny až 28. listopadu, se v neděli v Pardubicích trefil ve druhé třetině a zajistil týmu vedení 2:1.

Je tu penaltové drama. Bitva o Superpohár mezi Chelsea a Villarrealem pokračuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.08.2021 (22:56)     Sekcia sport

Bitva o fotbalový Superpohár se prodlužuje. Stav souboje mezi Chelsea a Villarrealem byl po normální hrací době 1:1 a platí i po prodloužení. Londýnský tým se ujal vedení v prvním poločase, v 27. minutě se trefil Ziyech, v 73. minutě srovnával Moreno.

Déšť odradil diváky. Škoda, postěžoval si v Pardubicích vítěz Bartoš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2020 (07:14)     Sekcia sport

Měnit dresy jednotlivých stájí je pro žokeje rutina, činí tak před každým závodem. Josef Bartoš, vítěz sobotního hlavního dostihu v Pardubicích, Úvodní cross country Koroka, se ovšem tentokrát musel opakovaně převlékat celý. Jezdecké oblečení bylo vinou neutuchajícího lijáku hned „durch“.

Deset sekund, rána do hlavy a Kämpf dohrál. Neúmyslné, míní v Torontu

Drama v Anglii. Rozhodčího po sporné penaltě naháněl na hřišti fanoušek, kluby to odsuzují

Malý kluk se stal nečekaným hrdinou hokejového utkání

V Lyonu ligový šlágr přerušen, Payet z Marseille dostal láhví do hlavy

Disciplinárka zahájila řízení s Vrbou za vhozenou lahev mezi diváky

Děsivé záběry. Závodní auto vletělo mezi diváky

Pokuta. Vrba zná trest za vhození lahve mezi diváky

Skupina o záchranu slibuje drama! Baník má jistotu, Zlín otočil v Pardubicích. Slovan si zastřílel

HOKEJ ONLINE: Drama v Pardubicích, Dynamo snižuje. Liberec odmítl konec, poprvé srazil Spartu

Tady šlo o zdraví! Experta a bývalého reprezentačního gólmana trefil v přímém přenosu puk přímo do hlavy

Argentina zvládla drama s Ekvádorem a je v semifinále Copy América

Slavia si z Moldavska odváží postup. Drama se Sheriffem rozhodl penaltou v nastavení Tijani

Za hození láhve na Payeta dostal fanoušek půl roku vězení s podmínkou

Podívejte se na video fanouška, který po vstřeleném gólu vběhl na hřiště a začal objímat Haalanda. Víte kdo to byl? Jedná se o slavného anglického boxera a bývalého mistra světa

Další skandál ve Francii. V Lyonu trefil fanoušek hvězdu Marseille lahví do hlavy

Amerikou hýbe otřesný skandál. Kouč fotbalistů během zápasu zmlátil devítiletého chlapce

Sklenář čeká na diváky. Derby bez nich nemá náboj, říká útočník Hradce

Čtvrtá sezona má čtvrtého viníka. Dlouholetá smlouva v Dynamu neznamená nic

Piruety místo gólů. Bývalý útočník Třince doma vyhrál ledovou obdobu StarDance

Neymar zamotal hlavy obráncům a Paqueta trefil Brazílii finále Copa América

Drama v Superpoháru před diváky vyhrál Bayern a slaví čtvrtou trofej v roce. V prodloužení rozhodl Javi Martínez

Věříme si. Pořád máme hlavy nahoře, burcuje třinecký útočník Čacho

TENIS ONLINE: Kvitová si zadělala na drama. Rozhoduje třetí set

Hromadná strkanice a kopání do hlavy. Dohra záchranářského souboje skončila u policie

Chlapík vzal zklamání z minulé sezony za správný konec, dál touží po velké akci

Poprvé v základní sestavě, poprvé mezi střelci. Záložník Hora se trefil v Polsku

Kvalifikace na Velkou pardubickou vrcholí. Jak bude vypadat 131. ročník?