Zvláštní vyloučení, Češi jen kroutili hlavami: A co musíme pro přesilovku udělat my?

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2024 (20:01)     Sekcia sport

Po senzační výhře 7:3 nad Švédskem a postupu do finále mistrovství světa měli čeští hokejisté pro celý tým jen slova chvály. Zrovna však nechválili výkon sudích, kteří jim přiřkli jedinou přesilovku už po čtyřech sekundách a pak národní tým poslali čtyřikrát do oslabení. Často spornými výroky. „Myslím, že některá vyloučení byla hodně přísná,“ mínil kouč Radim Rulík. celý článek

Karviná přesilovku nevyužila, bere jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2024 (17:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné remizovali ve 29. kole Fortuna ligy s pražskými Bohemians 1:1. Domácí hráli od 39. minuty po vyloučení hostujícího Prekopa přesilovku.

Měl by to okomentovat trenér Rada, vtipkoval kouč Horejš o problémech u videa

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.03.2022 (19:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic a Českých Budějovic po utkání 24. ligového kola jen kroutili hlavami nad kuriózním momentem z druhého poločasu.

Slovácko - Zlín 3:0, přesilovku v derby využili Havlík, Hofmann a Holzer

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2021 (18:17)     Sekcia sport

Krajské derby proti Zlínu v 8. kole Fortuna ligy ovládli fotbalisté Slovácka, kteří využili přesilovku po vyloučení Václava Procházky z 23. minuty. Ve druhém poločase se postupně trefili Marek Havlík, Stanislav Hofmann a Daniel Holzer.

Velké gesto Malého, v hitu házené odvolal přesilovku. Nemám rád křivou hru, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2021 (11:14)     Sekcia sport

Malého velké gesto. Lovosický házenkář ve vypjatém a emotivním hitu extraligy odvolal vyloučení Plzně a odmítl tak přesilovku pro svůj tým. Jeho Lovci, kteří do sobotního zápasu šli jako lídři, se nakonec mistrovi uklonili 27:32.

Přesilovka Realu? Vyloučení bylo přísné, úplně stačila žlutá, tvrdí bývalý rozhodčí

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2021 (06:41)     Sekcia sport

Bylo to nejrychlejší vyloučení v Lize mistrů za poslední tři roky. Fotbalisté Realu Madrid odpor dlouho oslabeného Bergama zlomili až v závěru. Přesilovku, která začala na konci 17. minuty, využili v 86. minutě středeční úvodního osmifinále díky trefě Mendyho.

Valachoviče vytočilo Málkovo vyloučení. Hrubé ovlivnění zápasu, láteří kouč Líšně. Po žluté přešel do italštiny

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2022 (21:11)     Sekcia sport

Více než hodinu byli fotbalisté brněnské Líšně v druholigovém utkání s Opavou na svém stadionu lepším mužstvem a vedli 1:0, avšak po vyloučení domácího záložníka Málka převzali iniciativu Slezané a přesilovku využili k vyrovnání. Přímý souboj o barážové příčky tak skončil nerozhodně 1:1.

Jasná penalta, červená být neměla! Hradečtí cítí za vyloučení s Plzní křivdu. Co na to rozhodčí?

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2022 (21:51)     Sekcia sport

Několikavteřinová pasáž v prvním poločase rozpoutala v řadách Hradce Králové vlnu zloby. Hlavnímu rozhodčímu Klímovi Votroci i jejich fanoušci vyčítali, že vyloučení Smrže předcházel faul plzeňského Sýkory na Ryneše v šestnáctce Viktorie. Západočeši nakonec více než hodinovou přesilovku využil díky vítěznému gólu Pilaře (2:1).

Pardubice využily přesilovku a urvaly body v Jablonci

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (19:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic v prvním kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu překvapivě zvítězili v Jablonci 1:0. Zápas rozhodl v 71. minutě Tomáš Solil, který využil přesilovku po vyloučení domácího Michala Surzyna z 51. minuty. Východočeši venku v nejvyšší soutěži zvítězili po šesti porážkách za sebou a poskočili na 14. místo tabulky o skóre za třinácté Bohemians 1905. Jablonec už 11 kol nevyhrál a klesl na předposlední 15. příčku. Před Karvinou má osmibodový náskok.

Postupuje i Liberec, využil přesilovku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2020 (17:21)     Sekcia sport

Liberec je druhým českým zástupcem, který postoupil do 4. předkola fotbalové Evropské ligy, v Rumunsku vyhrál 2:0 nad oslabeným týmem FCSB, jemuž kvůli koronaviru chybělo hned 15 hráčů. Severočeši na stadionu v Giurgiu hráli od 20. minuty a vyloučení Stefana Cany dlouhou přesilovku, kterou v druhé půli zužitkovali po rohových kopech Júsuf Hilál a střídající Michael Rabušic. Už o pár hodin dříve si zajistila účast v závěrečném play off Plzeň, když porazila Sönderjyske 3:0.

Slovácko využilo přesilovku až ve druhé půli. Pauza nám pomohla, tvrdí po výhře v derby Holzer

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (19:35)     Sekcia sport

Velké emoce včetně strkanice mezi lavičkami provázely ostře sledované ligové derby mezi fotbalisty Slovácka a Zlína, jehož klíčovým okamžikem bylo sporné vyloučení stopera ševců Procházky už ve 23. minutě. Hradišťští využili přesilovku až ve druhé půli, na jejich hladké výhře 3:0 se podílel gólem a asistencí záložník Daniel Holzer.

Baník nevyužil přesilovku a venku i potřetí remizoval

Tohle na US Open ještě nezažili. Bláznivý Francouz začal na kurtu cvičit

KOMENTÁŘ: Měla Sigma začít s defenzivní sestavou? Rozhodně ne!

Sudí přitvrdili k lavičkám. Jsme nevinní, zlobili se Koubek s Červenkou kvůli napomenutí

Hertl: Musíme udělat před bránou trochu bordel. A nesmíme se podřizovat

Bizarní situace s videem? Měl by to okomentovat trenér Rada, vtipkoval Horejš

Čarodějova hrubka. Staněk je špičkový gólman, vyčítat mu nic nebudu, podržel Bílek plzeňskou jedničku

Bizarní scéna, stupně, ale i hořký konec pro české barvy. To se mi ještě nestalo, litoval domácí trumf

Bílí Tygři v přípravě věčně jen dotahují. Musíme být lepší, ví kapitán Bulíř

Slovácko v oslabení! Nováček udeřil v nastavení

Přesilovka nestačila, Hanáci berou jen bod

Olomouc - Liberec 1:1, hosté se štěstím srovnali a dohráli v deseti

Olomouc - Jablonec 3:0, domácí bez nemocného kouče využili přesilovku

Máme důvod být naštvaní! Brankář Komety těžce nese Hollandovo vyloučení v závěru utkání

Vítkovice doplatily na nevyužitou přesilovku a zbytečná vyloučení. Holaňovi se i tak série líbí

Zdrcený De Ligt vzal vinu na sebe. Nevilla nadchli Češi: Mají zabijácký instinkt

Jsem rád, že jsem zdravý a mohl jsem gólem pomoct, těší Pilaře po výhře ve Zlíně

Slovácko využilo přesilovku a bere těsnou výhru

Ostrava využila v Příbrami dlouhou přesilovku a vyhrála jasně 4:0

Senegal využil přesilovku a je ve čtvrtfinále

Vrba jeden gól nezaregistroval. Už jsem zdravil diváky a rodinu, smál se po rekordní výhře Zlína

Pořadatelé změnili Velkou cenu Austrálie v chaos. I tak opět vyhrál Verstappen

Trpišovský před odvetou s Lille: Doma jsme silní, ale musíme tam jít po hlavě

Jeden ze sta! Kapitánovo fair play: odvolal vyloučení a Příbram vypadla

Nechtěli jsme to tak, jak to chtít musíme, zdůvodňoval porážku Slovenska na úvod šampionátu Regenda

Lídr anglické ligy doma senzačně padl, přestože měl dlouhou přesilovku

Dánové? Varovali nás, v tabulce je musíme odříznout, říká Lenc

Rytíř Hlava a jeho rytířský čin. V kritické chvíli odvolal faul: Věřím na karmu

Nejdůležitější gól. Derby je pro mě víc než utkání se Spartou či Slavií, tvrdil Slončík po výhře nad Slováckem

Slavia zaváhání nepřipustila, Ostravu porazila 2:1. Rozhodl Stanciu z penalty

Česká hrdinka čelila brutální křivdě. Proč v Paříži odmítají jít s dobou? Kvůli penězům to není

Hradec cítí křivdu! Jasná penalta, červená být neměla, tvrdí Votroci. Co na to rozhodčí?