Šest gólů, dvě červené. Vypadali jsme jak šašci, kál se kapitán Slovácka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2024 (19:03)     Sekcia sport

Co chvíli se podíval na časomíru, očima ji poháněl. Kapitán fotbalistů Slovácka Stanislav Hofmann ale musel utkání v Ostravě vydržet až do trpkého konce. Hosté schytali v závěrečném kole tenisového kanára od Baníku, který slavil návrat do evropských pohárů. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dvě kola, dvě červené? Vyžral jsem si to do dna, mrzí kapitána Slovácka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.11.2024 (11:46)     Sekcia sport

V předchozích jedenácti prvoligových sezonách dostal jen dvě červené karty, v posledních dvou zápasech jejich počet zdvojnásobil. Kapitán fotbalistů Slovácka Stanislav Hofmann prožívá těžké časy, po dvou vyloučeních v rychlém sledu přišel o místo v sestavě. Na konci letošní sezony mu přitom končí v Uherském Hradišti smlouva.

 

Plzeňský kapitán po výprasku: O půli jsme si řekli, že to otočíme...

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.12.2020 (20:54)     Sekcia sport

Čtyřikrát se musel otáčet a sledovat, jak míč končí v plzeňské síti. „Jsme zklamaní, protože jsme věřili, že už to konečně přijde,“ krčil rameny smutný Jakub Brabec, kapitán fotbalistů Viktorie, po prohře 0:4 na hřišti Slovácka.

 

Zasloužili jsme si tři body, míní po utkání se Slavií kapitán Slovácka Kadlec. Penaltu akceptuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.09.2022 (07:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka si po dvou ligových porážkách v řadě spravili náladu domácí remízou 1:1 se Slavií. Díky vedoucímu gólu Doskiho po pouhých patnácti vteřinách sahali Hradišťští v duelu s rozjetými Pražany dokonce po vítězství, o které je ovšem připravila penalta za zákrok kapitána moravského týmu Michala Kadlece na Lingra. Z ní Provod šestnáct minut před koncem vyrovnal.

 

Respekt jsme zahodili až po gólu, litoval trenér Slovácka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.08.2022 (22:14)     Sekcia sport

Jakmile jeho tým poprvé překonal obranu Fenerbahce, konečně odhodil v souboji s tureckým obrem zábrany. „Najednou jsme ztratili respekt, nastartovali se k lepšímu výkonu a šli za vítězstvím. Cením si, že mužstvo hrálo na hranici svých možností,“ hodnotil trenér fotbalistů Slovácka Martin Svědík domácí remízu 1:1.

 

Kapitán Slovácka Kadlec si přeje, aby se problémy s letadlem přetavily ve výhodu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.08.2022 (19:33)     Sekcia sport

Brno - S klidem zkušeného bývalého reprezentanta přijal kapitán fotbalistů Slovácka Michal Kadlec skutečnost, že jeho tým neodletěl dopoledne do Stockholmu k odvetě 4. předkola Konferenční...

 

Hradecký kapitán: Zážitek to byl, ale chtěli jsme finále. V něm je Slovácko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2022 (09:03)     Sekcia sport

Potřetí v historii postoupili fotbalisté Slovácka do finále domácího poháru, které odehrají na vlastním stadionu v Uherském Hradišti ve středu 4. května proti pražské Spartě. „Co víc si přát,“ pousmál se trenér Slovácka Martin Svědík.

 

Se Spartou o třetí místo? Malý zázrak, libuje si kapitán Slovácka Kadlec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2021 (07:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka se v neděli utkají se Spartou o třetí příčku ligové tabulky. Kapitán hradišťského týmu Michal Kadlec ví, že se to nemusí dlouho opakovat.

 

Budeme čekat na satelit z NASA, rozčílil se majitel Slovácka. Klub pod Smetanou dává góly, ale body ztrácí

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2024 (21:01)     Sekcia sport

Už nejsou ofenzivním otloukánkem soutěže, ale vyhráno ještě nemají. Fotbalisté Slovácka odehráli za dva týdny pět zápasů pod novým trenérem Ondřejem Smetanou. A dojem? Začali sice dávat góly, bodů ale stále nepřibývá tolik, kolik by si v Uherském Hradišti přáli. Zatím jich pod Smetanou nastřádali šest, naposledy ztratili body při domácí remíze 1:1 s Pardubicemi, kdy po zásahu VARu sudí odvolali dva góly rakouského žolíka Marka Kvasiny. „Z těch pěti zápasů jsme určitě mohli posbírat víc bodů,“ shrnul dočasný kapitán Slovácka Michal Trávník, jehož tým čeká už jen podzimní derniéra v sobotu na hřišti Baníku Ostrava.

 

Kadlece nadchl hlavně Kolín. Pět let jsem tam bydlel, stadion i fanoušky dobře znám, těší los kapitána Slovácka

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2022 (16:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka se při svém premiérovém startu v základní skupině Konferenční ligy utkají se srbským Partizanem Bělehrad, německým Kolínem nad Rýnem a francouzským Nice. Nadšený z výsledku pátečního losu byl především Michal Kadlec. „Mám z atraktivních soupeřů skvělý pocit. Hlavně mě těší, že jsme dostali Kolín, který jsem si hrozně přál," jásá kapitán Slovácka.

 

Měli jsme dát Liberci víc gólů, míní Svědík. Kouč Slovácka chválí mladého brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2022 (09:57)     Sekcia sport

Vytvořili si dost brankových šancí, ale Liberec porazili v posledním utkání základní části nejvyšší soutěže před svými fandy 2:0 díky dvěma proměněným penaltám. Fotbalisté Slovácka vstoupí v neděli zápasem v Plzni do nadstavbové skupiny o titul ze čtvrté příčky.

Kapitán Slovácka Kadlec ukončí po sezoně kariéru

Po gólu jsme se vypařili, láteří kapitán Sparty. Pálil jsem na náhodu, netají sváteční střelec Slavie

Dvě třetiny gólů z penalt! Ať mi někdo vysvětlí, jestli je v tom spravedlnost, hořekuje kouč Slovácka

Zdevastovali jsme výhru ze Slovácka, jsme o měsíc zpátky, smutnil Frťala

Kapitán osmnáctky Kulich po výhře nad Kanadou: Na náš tým jsem hrdý

Na náš tým jsem hrdý, řekl kapitán osmnáctky Kulich po výhře nad Kanadou

Takhle to dál nejde, pánové! Souček si vzal po ostudě v Gruzii slovo v kabině

Daníček je z plichty zklamaný. Selhali jsme v koncovce, smutní po duelu s Baníkem kapitán Slovácka

Daníček mohl mít hattrick. Upřednostnil jsem tým, tvrdí kapitán Slovácka

Z našeho stadionu chceme vytvořit tvrz, vzkazuje kapitán Slovácka soupeřům ve skupině

Nemáme se za co stydět, zaplatili jsme nováčkovskou daň, lituje kapitán Pardubic

Nulový víkend Zlína a Slovácka: Bez gólu, bez bodu

Čtvrté vyloučení Slovácka. Asi budeme muset trestat exemplárně, říká Mucha

Je to milník v historii klubu, užívá si postup fotbalistů Slovácka do skupiny kapitán Kadlec

McDavid vládne produktivitě NHL o 25 bodů a střelcům o šest gólů před Pastrňákem

Naprosto jsme Němce vyšplouchli, radují se Španělé. Gólů prý mohli nasázet ještě víc

Nádherný večer, tvrdí Kadlec navzdory remíze s Bohemians. Kapitán Slovácka se končit nechystá

Svědík po další ráně: Jsme teď hlavně rádi za desítku, cíle musíme přehodnotit

Další zázrak Rakušanů? Nechtěli jsme šlamastyku, plán jsme plnili na 110 procent, těší Kašeho

Pětizápasová karvinská šňůra s nulou je už definitivně pryč

V Budějovicích se už Kadlec nebabrá. Zpátky na vítěznou vlnu, velí kapitán Slovácka

Daníček o červené: Podobných soubojů je v zápase mraky, nemusel se tak válet

Výhra v derby? Fanouškům se půjde líp do práce, usmívá se kapitán Slovácka

Kapitán Sparty: Chceme být součástí legend, ne odcházet s vědomím, že jsme nic nedokázali

Fotbalisté Slovácka hlásí první posily. Z Eindhovenu přichází vytáhlý útočník Cicilia

Naší hloupostí jsme ztratili vyhraný zápas, smutnil opavský kapitán Žídek

Fotbalisté Slovácka mají první posilu. Z Eindhovenu přichází vytáhlý útočník Cicilia

Remízu se Spartou k narozeninám kapitán Slovácka nedostal. Na zápas i tak nezapomenu, hlásí

Neúprosná statistika. Hübscha má na mě asi pifku, hořekoval Nguyen

Obranné situace musíme dohrávat líp, velí kapitán Slovácka po porážce

Slovácko propáslo šanci na čtvrtou příčku, trumfy drží Bohemians

Velkou výhru jsme opravdu potřebovali. S Bohemkou soucítím, připustil Bílek

Také fotbalisté Slovácka už trénují. Velká vzpruha, tvrdí kapitán

Šest gólů nevadí. I kdybychom jich dostali deset, tak příště se začíná od nuly, říká Polášek

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy