Španělští fotbalisté porazili na ME Chorvatsko 3:0 třemi góly do přestávky

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.06.2024 (20:01)     Sekcia sport

Berlín - V úvodním utkání skupiny B mistrovství Evropy porazili španělští fotbalisté na Olympijském stadionu v Berlíně Chorvatsko 3:0. Už během prvního poločasu svými góly rozhodli Álvaro Morata, Fabián... celý článek

Španělští házenkáři porazili na MS domácí Švédy a obhájili bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (15:33)     Sekcia sport

Španělští házenkáři porazili v utkání o třetí místo na mistrovství světa spolupořadatele turnaje Švédsko 39:36 a obhájili předloňský bronz. Švédové ve Stockholmu vyhráli první poločas o čtyři góly, ale Španělé po přestávce skóre otočili.

Fotbalisté Španělska zdolali Maroko a jsou opět ve finále turnaje na OH

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2024 (20:20)     Sekcia sport

Španělští fotbalisté v semifinále olympijského turnaje porazili po obratu 2:1 Maroko a stejně jako před třemi lety v Tokiu si zahrají o zlaté medaile. Jejich soupeř vzejde ze souboje domácí Francie s Egyptem, duel má výkop ve 21:00.

Fotbalisté Ostravy porazili České Budějovice 4:1 a šest kol po sobě bodovali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.12.2021 (17:31)     Sekcia sport

Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili v utkání 17. kola první ligy České Budějovice hladce 4:1. Slezané o výhře rozhodli třemi góly hned v úvodní půlhodině, kdy se postupně trefili...

Čeští mladící v kvalifikaci na fotbalové ME porazili chorvatsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2023 (14:00)     Sekcia sport

ČR "19" - Chorvatsko "19" 3:1 (1:1) Elitní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let: ČR - Chorvatsko 3:1 (1:1)

Budeme ještě lepší, upozorňuje Ostrák na karvinskou nerozehranost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2020 (13:44)     Sekcia sport

Čtyřicet minut se zdálo, že by fotbalisté MFK Karviná mohli zaskočit Spartu Praha a porazit ji... Jenže propadli při bránění a soupeř stihl do přestávky dvoubrankovou ztrátu smazat a třemi góly ve druhé půli se postaral o obrat.

Španělsko si zahraje o zlato, po obratu srazilo Maroko

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2024 (20:14)     Sekcia sport

Španělští fotbalisté v semifinále olympijského turnaje porazili po obratu 2:1 Maroko a stejně jako před třemi lety v Tokiu si zahrají o zlaté medaile. Jejich soupeř vzejde ze souboje domácí Francie s Egyptem, duel má výkop ve 21:00.

Španělsko na úvod kvalifikace ME zdolalo Norsko, Chorvatsko remizovalo s Walesem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2023 (20:21)     Sekcia sport

Praha - Španělští fotbalisté při premiéře trenéra Luise de la Fuenteho zahájili kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy výhrou 3:0 nad Norskem. Dvě branky dal reprezentační debutant...

Dvacítka rozhodla generálku až třemi góly v poslední třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (12:03)     Sekcia sport

Vítěznou generálku zažili čeští hokejisté do 20 let, kteří před úterním vstupem do světového šampionátu, porazili v Edmontonu 6:3 Rakousko. Rozhodli ale až třemi góly v poslední desetiminutovce. O trefy mladé reprezentace se postarali Urban, Ivan, Gut, Špaček, Myšák a Kos.

Hladká výhra obhájce. Španělé na úvod Eura jedenadvacítek zdolali Slovinsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.03.2021 (20:29)     Sekcia sport

Španělští fotbalisté do 21 let úspěšně zahájili mistrovství Evropy. Obhájci zlata v „české“ skupině B porazili domácí Slovinsko 3:0. V Mariboru všechny góly padly až ve druhém poločase, kdy se postupně prosadili Javier Puado, Gonzalo Villar a Juan Miranda.

Obhájci ze Španělska na úvod ME do 21 let potvrdili roli favorita

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2021 (19:58)     Sekcia sport

Španělští fotbalisté do 21 let úspěšně zahájili mistrovství Evropy. Obhájci zlata v "české" skupině B porazili domácí Slovinsko 3:0. V Mariboru všechny góly padly až ve druhém poločase, kdy se postupně prosadili Javier Puado, Gonzalo Villar a Juan Miranda.

Španělé porazili na ME i Albánii, která na turnaji skončila

Španělští házenkáři porazili Egypt, do sbírky přidali čtvrtý olympijský bronz

Španělští fotbalisté zdolali Itálii 1:0, rozhodl vlastní gól Calafioriho

Fotbalisté Plzně v generálce na jaro porazili Chrudim 4:0, dva góly dal Šulc

Devatenáctka v kvalifikaci na fotbalové ME porazila Chorvatsko

Rusové porazili Švýcary 4:1 a mají čtvrtfinále MS na dosah. S play off se naopak loučí Norové

Ramos pomohl Španělsku dvěma góly k jasné výhře nad Ukrajinou, slaví i Rusko

Španělští tenisté i bez Alcaraze porazili v Davis Cupu Srbsko

Španělští fotbalisté zdolali 2:1 Francii a po 12 letech jsou ve finále Eura

Everton otočil zápas třemi góly během šesti minut

ONLINE: Španělsko - Chorvatsko, šlágr na úvod. V základu i šestnáctiletý Yamal

Votroci předvedli skvělý obrat v derby, vyhrála také Dukla

Chobotnice jim předpověděla titul a Španělé nezklamali. Co dnes legendární tým dělá?

Fotbalisté Plzně porazili Olomouc, dva góly dal Šulc

Fotbalisté City porazili Leicester a přiblížili se vedoucímu Arsenalu

Házenkáři Černé Hory na ME porazili Chorvatsko

Anglie v úvodním zápase ‚české‘ skupiny mistrovství Evropy porazila Chorvatsko 1:0