Slavia v přípravě remizovala s Pardubicemi. V nastavení srovnal Jurečka

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.06.2024 (16:51)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Slavie v úvodním utkání v letní přípravě překvapivě pouze remizovali s Pardubicemi 1:1. Východočeši v Roudnici nad Labem dokonce nad favoritem vedli a úřadující ligový vicemistr z Edenu odvrátil porážku až díky brance nejlepšího střelce minulého ročníku Václava Jurečky z třetí minuty nastavení. celý článek

Fotbalisté hráli v přípravě s Ukrajinou 1:1, v nastavení srovnal Vydra

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.09.2021 (22:46)     Sekcia sport

Plzeň - Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání v Plzni s Ukrajinou 1:1. Hosty poslal ve 27. minutě do vedení Viktor Kornijenko, na konci třetí minuty nastavení srovnal střídající...

Derby plné emocí nemělo vítěze

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2023 (11:23)     Sekcia sport

Mimořádně vyhrocený šlágr podzimu Slavia–Sparta skončil remízou 1:1 a oba celky zůstávají i po 9. kole fotbalové Fortuna ligy bez porážky. Domácí poslal ve vyprodaném Edenu v 58. minutě do vedení Václav Jurečka gólem z penalty, v 11. minutě nastavení obhájce titulu srovnal poté, co se také z pokutového kopu prosadil střídající Lukáš Haraslín.

Slavia zvládla přestřelku s Jabloncem. Výhru trefil v nastavení Jurečka

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.02.2024 (19:14)     Sekcia sport

Sparta v Karviné ukázala, že do jarní fáze jde stejně silná, jako šla do pauzy. Pod tlakem tak byla Slavia, která na domácím trávníku přivítala Jablonec. Trpišovský do základu nedal ani jednu z posil a dřelo to. Ofenziva skvělá, čtyřgólová, ale defenziva byla skutečně děravá a výhru Slavii až v posledních sekundách trefil dvougólový Václav Jurečka.

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.02.2021 (16:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie v 18. kole Fortuna ligy remizovali s Příbramí 3:3, vyrovnávací branku vstřelil v 6. minutě nastavení Voltr.

Rozhodnuto. Slávista Jurečka musí za úder loktem vynechat i pohárové derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.02.2024 (16:16)     Sekcia sport

Tři zápasy. Takový trest od fotbalové disciplinárky dostal slávistický útočník Václav Jurečka za to, že trefil loktem zlínského Josse Didibu. Jedno utkání už si Jurečka odpykal, zbývají dvě: nedělní liga s Pardubicemi a hlavně středeční čtvrtfinále MOL Cupu se Spartou.

Slavia venku remizovala se Sivassporem 1:1. Provod v závěru neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.09.2022 (18:14)     Sekcia sport

Kromě Slovácka si po prvním zápase základních skupin Konferenční ligy bod za remízu odváží i Slavia. Vzhledem k průběhu zápasu je ale velmi neuspokojivá a sešívaní budou muset svůj výkon jednoznačně zlepšit. Když už se v samotném nastavení Slavia mohla od Sivassporu odtrhnout, penaltu zazdil Lukáš Provod.

FOTBAL ONLINE: Boleslav udeřila dvakrát v nastavení, Brno má bod. Slavia uvítá nového kouče Baníku

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (13:27)     Sekcia sport

Plzeň v sobotu do třetice vyhrála. Nedělní program 22. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí tři zápasy, duel Jablonce se Spartou byl odložen. České Budějovice hostily Mladou Boleslav, hosté díky dvěma trefám v nastavení vyhráli 3:1. Karviná remizovala s Brnem 1:1. Slavia pak od 18:30 hostí Baník, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Slavia klopýtla v Boleslavi, do čela ligy může jít Sparta!

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2023 (06:20)     Sekcia sport

Hozená rukavice fotbalistům Sparty! Slavia v nedělním utkání 26. kola fotbalové Fortuna ligy jen remizovala na hřišti Mladé Boleslavi 1:1 a v čele tabulky má jen jednobodový náskok před Letenskými, kteří večer od 19:00 změří síly s posledními Pardubicemi. Využijí Priskeho svěřenci klopýtnutí městského rivala? V dalších odpoledních zápasech remizovala Olomouc s Bohemians 2:2 a České Budějovice prohrály s Teplicemi 0:3. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Slavia remizovala v Boleslavi a Sparta se po výhře v Pardubicích před derby dostává do čela

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.04.2023 (20:57)     Sekcia sport

Letošní boj o ligový titul ve Fortuna Lize bude vyhrocený a napínavý až do konce. Bojovat o něj totiž bude Slavia se Spartou. A zatímco Slavia zaváhala v Mladé Boleslavi, Sparta si poradila s posledními Pardubicemi a aktuálně je před derby v ligovém vedení o 2 body. Víkendové střetnutí tak bude před nadstavbou klíčovým zápasem sezóny.

Fotbalisté Slovácka uťali trápení, v nastavení rozhodl z penalty Jurečka

Jurečka: Zvláštní zápas. Fotbal se moc nehrál

Slavia v Ostravě inkasovala z posledního rohu a remizovala, Plzeň stáhla její náskok

Slavia rozdrtila v derby klokany, Jurečka dal čtyři góly. Sparta vyhrála na Hané a dál vede

Inženýrská odysea. Jak se král střelců Jurečka dočkal prvního gólu v sezoně

Hrdinové Slavie: Jurečka se před finále pošťouchne se Sadílkem, Douděra viděl celý vesmír

Teplice při Frťalově premiéře přišly v nastavení o výhru nad Brnem

Sparta opět nezvládla utkání venku, s Pardubicemi přišla o dvougólový náskok

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

Slavia si v generálce na Leicester zastřílela, poslední Opava opět nevyhrála

Jurečka rozhodl stehnem. Trochu intuice, řekl střelec Slavie

Slavia po dvou chybách v bitvě o Evropskou ligu jen remizovala

Sparta poprvé ztratila body! Divočina na Slovácku, Liberec slaví

Jurečka spasil Slavii, sešívaní vydřeli šťastnou výhru

Slavia v generálce remizovala s Dynamem Drážďany. Přípravný zápas měl skvělou atmosféru

Pardubice poprvé vyhrály venku, rozhodly v nastavení

ONLINE: Slavia hraje přípravu s Pardubicemi, Sparta vyzve AIK

Slavia v Ostravě dvakrát inkasovala z rohu. Byly to laciné branky, pěnil Trpišovský

Emoce v Liberci! Slavia bez vyloučeného Olayinky přišla v nastavení o výhru

FOTBAL ONLINE: Slavia má v generálce na Leicester pořádně nabito, poslední Opava nevyhrála

Milán srovnal v druhé minutě nastavení

Přípravy: Boleslav remizovala s Libercem, Bohemians s Jabloncem. Hrát bude Slavia

Fotbalisté do 21 let nedali penaltu, pak srovnal Sejk. Proti Nizozemcům měli na výhru

Slavia na soustředění dvakrát vyhrála, Plzeň remizovala

FOTBAL ONLINE: Divoká výhra Boleslavi, Brno má bod. Slavia uvítá nového kouče Baníku

Sparta pobídkou od lídrů nepohrdla. O cizích týmech v přípravě nikdy nemluvím, dušuje se Priske

FOTBAL ONLINE: Baník srovnal na Spartě! Mistrovská Slavia vylepšila rekord, Slovácko a Budějovice slaví