Pětibojař Lukeš vybojoval na mistrovství Evropy sedmé místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.07.2024 (22:05)     Sekcia sport

Moderní pětibojař Matěj Lukeš obsadil na mistrovství Evropy v Budapešti sedmé místo. Druhý český reprezentant Filip Houška ještě před poslední disciplínou figuroval na medailové pozici, ale v kombinaci běhu a střelby z laserové pistole se propadl na dvanáctou příčku. Stejné místo obsadila mezi ženami olympionička Lucie Hlaváčková. Tituly získali Ukrajinec Oleksandr Tovkaj a Britka Kerenza Brysonová. V týmové soutěži skončili Lukeš s Houškou a neúspěšným semifinalistou Matoušem Tůmou čtvrtí. celý článek

Pětibojař Vlach si doběhl na SP v Sofii ze čtvrté desítky pro sedmé místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2021 (19:14)     Sekcia sport

Moderní pětibojař Martin Vlach obsadil po vynikajícím výkonu v kombinaci běhu se střelbou z laserové pistole sedmé místo v sobotním závodě Světového poháru v Sofii. Do závěrečné disciplíny přitom třiadvacetiletý český reprezentant odstartoval až z 31. místa. Jan Kuf naproti tomu průběžnou třicátou pozici po plavání, šermu a parkúru nevylepšil a ve finále si o místo pohoršil.

Liga v Třinci? Radši mistrovství Evropy. Jsem ohromen, líčil talentovaný dálkař

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.06.2024 (09:16)     Sekcia sport

Za bujarého pokřiku fanoušků ukazoval na zaplněné tribuny srdíčko. Jako by věděl, jak emotivní pro něj účast ve finále mistrovství Evropy bude. Když běžel vstříc písčitému cíli, měl v hlavě spoustu přání. A všechny vyplnil. Dálkař Petr Meindlschmid opět posunul český juniorský rekord a výkonem 803 centimetrů vybojoval na atletickém šampionátu v Římě sedmé místo.

Hrčkulák vybojoval na ME olympijskou účast ve vzduchové pušce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (17:56)     Sekcia sport

David Hrčkulák vybojoval na mistrovství Evropy v Osijeku jako osmý český střelec postup na olympijské hry v Tokiu. Ve střelbě ze vzduchové pušky, v níž byla ve hře dvě účastnická místa, nechal za sebou jednoho z dalších adeptů na olympijskou účast Briana Baudouina z Francie a v konečném pořadí obsadil sedmé místo. Titul získal Maďar István Péni.

Pětibojař Vlach si na SP v Sofii doběhl ze čtvrté desítky pro sedmou pozici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2021 (18:32)     Sekcia sport

Moderní pětibojař Martin Vlach obsadil po vynikajícím výkonu v kombinaci běhu se střelbou z laserové pistole sedmé místo v závodě Světového poháru v Sofii. Do závěrečné disciplíny přitom třiadvacetiletý reprezentant odstartoval až z 31. místa. Jan Kuf naproti tomu průběžnou třicátou pozici po plavání, šermu a parkúru nevylepšil a ve finále se o místo propadl.

Zápasník Omarov získal bronzovou medaili na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2023 (20:55)     Sekcia sport

Zápasník v řecko-římském stylu Artur Omarov vybojoval na mistrovství Evropy v Záhřebu bronzovou medaili. V duelu o třetí místo ve váze do 97 kg porazil Gruzínce Robertiho Kobliašviliho, exmistra Evropy a dvojnásobného bronzového medailistu z mistrovství světa.

Milík byl v Bydhošti jedenáctý, i druhý závod ME vyhrál Madsen

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.07.2020 (21:55)     Sekcia sport

Český plochodrážní jezdec Václav Milík vybojoval ve druhém závodě mistrovství Evropy stejně jako při premiéře v Toruni šest bodů a stačilo mu to tentokrát na 11. místo. Druhé vítězství vybojoval dánský exmistr Evropy Leon Madsen a posunul se do čela šampionátu.

Mladí Češi vyhráli zápas o sedmé místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.07.2022 (20:26)     Sekcia sport

Mistrovství Evropy volejbalistů do 18 let v Tbilisi: Finále: Itálie - Francie 3:0 (22, 19, 23), o 3. místo: Bulharsko - Srbsko 3:2 (21, -18, -21, 11, 9), o 7. místo: Česko - Polsko 3:2 (19, -17, 21, -13, 12).

Vzpěrač Mareček vybojoval na mistrovství Evropy páté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2022 (09:30)     Sekcia sport

O dosud nejlepší výkon českých vzpěračů ve dvojboji na mistrovství Evropy v Tiraně se postaral Petr Mareček, který skončil ve váze do 81 kilogramů pátý. Stejná pozice mu patřila i v nadhozu a trhu.

Navara skončil devátý na šachovém mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2021 (10:45)     Sekcia sport

Šachista David Navara obsadil deváté místo na mistrovství Evropy v Reykjavíku. V jedenáctikolovém turnaji prohrál pouze jednou, když nestačil na šestnáctiletého Němce Vincenta Keymera, který nakonec vybojoval stříbrnou medaili.

Český zápasník Omarov získal bronz na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.04.2023 (20:54)     Sekcia sport

Záhřeb - Zápasník v řecko-římském stylu Artur Omarov z Česka vybojoval na mistrovství Evropy v Záhřebu bronzovou medaili. V duelu o třetí místo ve váze do 97 kg porazil Gruzínce Robertiho...

Judistka Zemanová vybojovala na ME do 23 let v Poreči bronz

Úspěšná Buggyra: Lacko na stupních vítězů, Calvet vítězný a Kolocová s prvními body