Rybička posily a vyrovnání z penalty. Souboj Liberce s Olomoucí vítěze nepoznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2024 (16:27)     Sekcia sport

Tři body nebral nikdo. První utkání nedělního programu fotbalové Chance ligy mezi Libercem a Olomoucí skončilo nerozhodně 1:1. Domácí poslal ve 37. minutě do vedení Benjamin Nyarko rybičkou. Letní posila Slovanu se prosadila poprvé v české nejvyšší soutěži. Sigma ale srovnala v 62. minutě díky penaltovému faulu na Jana Klimenta, po němž se z puntíku nemýlil Filip Zorvan. celý článek

De Bruyne zahodil penaltu, souboj dvou nejlepších týmů uplynulé sezóny skončil nerozhodným výsledkem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.11.2020 (08:31)     Sekcia sport

Střet dvou největších favoritů na zisk titulu nepoznal vítěze. Manchester City na Etihad Stadium remizoval s Liverpoolem 1:1. The Reds poslal do vedení Salah z penalty, ale vyrovnat dokázal Gabriel Jesus. Otočit stav zápasu mohl De Bruyne, na rozdíl od soupeře ovšem nařízenou penaltu neproměnil.

Rabušic rozhodl z penalty o výhře Liberce, Karviná zůstala v lize poslední

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.03.2024 (18:05)     Sekcia sport

Liberec - Fotbalisté Liberce porazili v utkání 24. ligového kola Karvinou 1:0. O druhém jarním vítězství Slovanu rozhodl v 84. minutě z penalty střídající útočník Michael Rabušic. Severočeši naplno...

Naše střely jsou jako od dorostenců, zlobil se kouč Liberce Kozel

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2023 (20:33)     Sekcia sport

Špatná produktivita a neubráněné standardky sráží zatím fotbalisty Liberce. Potvrdilo se to i v šestém kole nejvyšší soutěže v Olomouci, kde Slovan podlehl domácí Sigmě 2:0. Přitom v první půli se na Hané prezentoval sympaticky a chvílemi domácí přehrával. Jenže tutovku si nevypracoval žádnou. Po přestávce inkasovali z penalty a po rohovém kopu.

Hokejisty Liberce potopila v duelu s Olomoucí katastrofální druhá třetina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2021 (09:29)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce ztratili v posledním zápase před reprezentační přestávkou dvougólové vedení a podlehli doma Olomouci 4:6. Poprvé po pěti utkáních tak vyšli bodově naprázdno.

Budějovice doma ztratily dvoubrankové vedení a s Olomoucí remizovaly

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2021 (16:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic ztratili v 28. kole první ligy dvoubrankový náskok a s Olomoucí pouze remizovali 2:2. Dynamo vstřelilo oba góly už v úvodních 11 minutách, nejprve se trefil Matěj Valenta a po něm Lukáš Havel. Po změně stran však snížil z penalty Pablo González a Kryštof Daněk zařídil vyrovnání. Jihočeši nezvítězili už 10 kol a v neúplné tabulce zůstali dvanáctí. Hanáci bodovali v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou a nadále jsou devátí.

Volejbalistky Liberce vyhrály šlágr v Olomouci a vedou tabulku

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2021 (19:15)     Sekcia sport

Volejbalistky Liberce vyhrály ve šlágru 7. extraligového kola 3:0 v Olomouci a vystřídaly Hanačky v čele tabulky. Před dosavadního lídra se navíc ještě dostala Ostrava, jež zdolala 3:0 Prostějov. Jen tři sety se hrály ve všech pěti dnešních zápasech.

Liberec - Olomouc 2:0, výhra Slovanu po dvou kolech, děkuje Frýdkovi s Júsufem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2021 (18:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce ve 12. kole první ligy zvítězili nad Olomoucí 2:0. Domácí poslal v 15. minutě do vedení premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Christian Frýdek a po pauze přidal pojistku z penalty Júsuf Hilál.

ONLINE: Budějovice doma prohrávají se Spartou, do Liberce míří Olomouc

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2022 (17:37)     Sekcia sport

Osmé kolo hokejové extraligy pokračuje dalšími čtyřmi zápasy. Tahákem chudšího pátečního večera je souboj druhého Liberce se čtvrtou Olomoucí. České Budějovice pak svádí boj se Spartou, Kometa se střetává s Litvínovem a Kladno hostí Plzeň. Utkání mezi Hradcem a Třincem bylo odloženo. Všechny duely můžete sledovat v podrobných online reportážích.

FOTBAL ONLINE: Show nekončí! Real snižuje z penalty, čas na vyrovnání se ale krátí

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2022 (20:06)     Sekcia sport

Semifinálová fáze fotbalové Ligy mistrů odstartovala šlágrem mezi loňským finalistou Manchesterem City a Realem Madrid, který je s 13 triumfy nejúspěšnějším celkem elitní soutěže. Úvodní souboj lídrů anglické a španělské ligy začal ve 21:00, podrobnou online reportáž přináší Sport.cz.

Liberec - Jablonec 1:1, derby bez vítěze, bod hostům zajistil mladík Černák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (17:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce remizovali ve 23. kole nejvyšší soutěže s Jabloncem 1:1. Skóre v podještědském derby otevřel v 54. minutě z penalty Michael Rabušic, v 77. minutě pak vyrovnal střídající hostující odchovanec, teprve osmnáctiletý Michal Černák.

Žižkov má i na baráž, myslí si chrudimský útočník Rybička

Fotbalisté Olomouce hráli v Liberci 2:2 a také ve čtvrtém jarním kole remizovali

Liberec - Č. Budějovice 0:0, hosté jsou na jaře dál neporažení, domácí stále pátí

Liberec v poháru Spartu trápil, padl na penalty. Hráli jsme dobře, chválí Rabušic

Rybička si v Praze zařádil, Východočeši už jsou třetí

Fotbalisté Liberce hrají v Ostravě. Kdo se přiblíží ke špičce ligy?

Na konci jsme to měli umlátit hlava nehlava, ulevil si Rybička

Liberec na závěr ligové sezony podlehl Olomouci 1:2 a obsadil šesté místo

Rudí ďáblové bez hvězdné posily. Na pikantní souboj v Paříži nedojde

Zrušeno, zrušeno. A zrušeno. Finále šampionátu plochodrážníků se odkládá potřetí

Liberec po špatném začátku otočil zápas s Olomoucí a vyhrál 5:2

V Olomouci byli nadšení z výhry i Krejčího. Je extratřída, čumím na něj s otevřenou pusou, prohlásil kat Mladé Boleslavi Knotek

V Olomouci byli nadšení z výhry i Krejčího. Je extratřída, čumím na něj s otevřenou pusou, prohlásil kat Mladé Boleslavy Knotek