Votroci znovu dohrávali v deseti. Kravina, ale řešil bych intenzitu, mínil Horejš

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2024 (06:33)     Sekcia sport

Jen velmi složitě hledal trenér fotbalistů Hradce Králové David Horejš důvody, proč jeho tým dvakrát po sobě nedohrál ve stejném počtu hráčů, v jakém utkání zahájil. Proti Mladé Boleslavi mu to zas tolik vadit nemuselo, protože Votroci i v deseti zvítězili (2:1). I o týden později v Ostravě sahali Východočeši v deseti po bodu, střela Tomáše Riga v 90. minutě a porážka 0:1 jim naději na unikátní dvojzápas vzala. celý článek

Hradec potřetí dohrával v deseti. Hrozný zářezy do týmu, uvědomoval si Horejš

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2024 (10:32)     Sekcia sport

Potřetí v aktuálně probíhající sezoně dohrávali hradečtí fotbalisté zápas v deseti. Potřetí se tak stalo v ten nejméně vhodný okamžik. Votroci na pardubické půdě dohrávali východočeské derby bez vyloučeného obránce Tomáše Petráška a prohráli 1:2. „Sráží nás disciplína. Musíme se z toho ponaučit,“ uvědomoval si trenér David Horejš.

Znovu o deseti. Jsme moc hodní, tvrdil však teplický kouč Frťala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2023 (08:40)     Sekcia sport

Druhý z pěti ligových zápasů pod trenérem Zdenko Frťalou dohrávali fotbalisté Teplic po vyloučení o deseti. „Ale po utkání jsem v kabině řekl, že jsme moc hodní,“ překvapil novic po sobotním domácím krachu 1:3 se Slováckem.

Votroci vezou z Boleslavi cennou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2022 (19:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové zvítězili v šestém kole první ligy 2:1 na hřišti Mladé Boleslavi a posunuli se na třetí místo neúplné tabulky. Utkání v mladoboleslavské Lokotrans Aréně, kde hrají oba týmy v této sezoně své domácí zápasy, gólově otevřel v 41. minutě Daniel Vašulín. V 55. minutě sice srovnal z penalty Milan Škoda, v 72. minutě ale vystřelil svému týmu třetí výhru za sebou bývalý hráč Středočechů Vojtěch Smrž. "Votroci" výsledek udrželi, ačkoliv dohrávali nastavený čas bez vyloučeného Erika Prekopa.

Baník prodloužil vítěznou šňůru. Klokani dohrávali v deseti

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2020 (17:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava v předehrávce 11. kola první Fortuna ligy udolali Bohemians 1905 nejtěsnějším rozdílem 1:0 a připsali si třetí výhru za sebou. Naopak Pražané, které i kvůli koronaviru trápí rozsáhlá marodka, v nejvyšší soutěži už čtyřikrát za sebou nezvítězili. Vítězný gól vstřelil ve 23. minutě Adam Jánoš, hosté dohrávali od 47. minuty v deseti bez vyloučeného Tomáše Necida. Baník porazil Klokany už pošesté za sebou, přičemž pětkrát udržel nulu.

Votroci dosáhli svého, i v deseti uhráli remízu a jako nováček budou hrát ve skupině o titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2022 (19:56)     Sekcia sport

I bez trenéra Koubka, který musel zůstat doma s horečkou a virózou, a v posledních deseti minutách bez vyloučeného Čecha dosáhli fotbaloví Votroci svého. V závěrečném duelu základní části ligy uhráli na Bohemians bod, takže udrželi šestou příčku a jako nováček si zahrají v elitní skupině o titul. Zato pro Klokany je další bodová ztráta hodně nepříjemná, neboť se v tabulce propadli na barážovou příčku, z níž odstartují do skupiny o záchranu.

Slovácko - Pardubice 1:2, hosté vyhráli i v deseti, v nastavení rozhodl Hlavatý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (17:10)     Sekcia sport

Polovinu druhého dějství dohrávali v deseti, těsně před koncem inkasovali na 1:1, a přesto dokázali fotbalisté Pardubic na Slovácku zvítězit. Rozhodující gól na 2:1 vstřelil v první nastavené minutě záložník hlavatý.

Van Burena mažu z telefonu, vzkázal Horejš. V týdnu měl pohovor s Peltou

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (19:47)     Sekcia sport

Zarmoutili ho jeho bývalí svěřenci. Jablonecký kouč David Horejš prohrál své první Podještědské derby na hřišti Liberce 0:2. Za Slovan se trefil Michael Rabušic a Mick van Buren. Tedy útočníci, které trénoval v Českých Budějovicích. „Van Burena si mažu z telefonu. Tohle se nedělá,“ hořce zavtipkoval Horejš.

Liberec zase dohrával v deseti, přesto získal s nováčkem bod a už není poslední

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2021 (17:58)     Sekcia sport

I třetí utkání po návratu na ligovou scénu hradecký nováček zvládl a zase nenašel přemožitele. I do třetice však hrál jen 1:1, body proto na jeho kontě přibývají pomalu. Tentokrát v mladoboleslavském azylu tímto výsledkem remizoval s Libercem, i když měl téměř hodinu početní převahu. Severočeši totiž přišli v 35. minutě o vyloučeného Havelku, takže zápas znovu dohrávali jen v deseti. I tak nakonec získali první podzimní bod a opustili poslední příčku v tabulce.

Kometa nejhratelnější soupeř? Znovu bych to říkat neměl, ale je to tak, směje se Ondřej Kaše

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2024 (15:18)     Sekcia sport

Ještě před začátkem předkola útočník Ondřej Kaše sebevědomě prohlašoval, že Plzeň je pro litvínovské hokejisty nejschůdnější soupeř. Verva předkolem prolétla suverénně bez ztráty zápasu a od neděle ji ve čtvrtfinále čeká Kometa, čtvrtý tým základní části. „Větší strach by mělo mít Brno z nás než my z něj,“ mínil.

Trenér Horejš: Kdybychom nebyli celý zápas v deseti, tak jsme na Slavii měli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2022 (09:14)     Sekcia sport

Bláznivý zápas sehráli proti favoritovi fotbalisté Jablonce. Téměř celý zápas byli v deseti, dvakrát prohrávali o dva góly, přesto mohli v posledních vteřinách dokonce vyrovnat. Nakonec ale Slavii včera doma ve 3. ligovém kole podlehli 2:3.

Trenér Horejš končí v Českých Budějovicích. Přiznal jednání s Jabloncem

Produktivitu Hradce vede levý bek. Prosadí se i proti „své“ Spartě?

Votroci si zastříleli, zářil mladý bek Gabriel

Horejš končí v Českých Budějovicích, potvrdil jednání s Jabloncem

Jablonec odvolal trenéra. Horejš končí kvůli špatným výsledkům už po roce

Po 24 letech konec. Horejš popisuje kontroverzní odchod z Dynama i jednání s Jabloncem

Není čas na paniku, ale tlak cítím, připustil jablonecký Horejš

Trenér Horejš vydržel v Jablonci jen rok, klub ho po neúspěšné sezoně odvolal

Trenér Horejš končí na lavičce Budějovic

Pelta reaguje na nepovedenou sezonu, Horejš v Jablonci skončil!

Trenér Horejš: Jsme rádi, že si z utkání nakonec vezeme bod

Budějovičtí zahráli podle koučových představ až v závěru. To je málo, uvědomuje si Horejš

Hradec přebírá Horejš, Kotal rezignoval. Nemůžu pokračovat kvůli zdraví, řekl

Pardubice porazit musíte, slyšel Horejš. Své první derby vyhrál a chválil celý tým

Horejš končí v Českých Budějovicích. Proběhla jednání s Jabloncem, prozradil

Tělo na zátěž nereaguje, jak bych chtěl, tvrdí Provod. Na penaltu by šel znovu

Horejš končí v Českých Budějovicích. Zamíří do Jablonce?

Horejš na Spartu umí! V plném počtu jsme ji i přehrávali, litoval jablonecký trenér vyloučení

Hradec cítí křivdu! Jasná penalta, červená být neměla, tvrdí Votroci. Co na to rozhodčí?