Popyrin získal třetí titul na okruhu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2024 (07:23)     Sekcia sport

Australský tenista Alexei Popyrin porazil ve finále turnaje v Montrealu Rusa Andreje Rubljova za hodinu a půl 6:2, 6:4 a získal nejcennější z dosavadních tří titulů na okruhu. Cestou k němu vyřadil čtyři nasazené hráče a navázal na triumfy v Singapuru a Umagu. Američanka Jessica Pegulaová zdolala ve finále Canadian Open v Torontu krajanku Amandu Anisimovovou 6:3, 2:6, 6:1 a obhájila titul. celý článek

Popyrin ve finále v Montrealu porazil Rubljova a získal nejcennější titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2024 (07:58)     Sekcia sport

Australský tenista Alexei Popyrin porazil ve finále turnaje v Montrealu Rusa Andreje Rubljova za hodinu a půl 6:2, 6:4 a získal nejcennější z dosavadních tří titulů na okruhu. Cestou k němu vyřadil čtyři nasazené hráče a navázal na triumfy v Singapuru a Umagu.

Popyrin získal v Singapuru na první pokus premiérový titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2021 (11:05)     Sekcia sport

Australský tenista Alexei Popyrin proměnil na turnaji v Singapuru premiérovou finálovou účast v zisk trofeje. V utkání o titul zdolal čtvrtého nasazeného Alexandra Bublika 4:6, 6:0, 6:2. Reprezentant Kazachstánu naopak ani na čtvrtý pokus ve finále akce ATP neuspěl.

Nakashima získal v rodném San Diegu první titul na okruhu ATP

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (10:03)     Sekcia sport

Americký tenista Brandon Nakashima získal na domácím turnaji v San Diegu první titul na okruhu v ATP v kariéře. Jednadvacetiletý hráč v nedělním finále v rodném městě porazil o osm let staršího krajana Marcose Girona 6:4, 6:4. Duel o trofej zvládl na třetí pokus, v loňské sezoně vyšel ve dvou finálových startech naprázdno.

Squashista Mekbib získal v Kanadě šestý titul na okruhu PSA

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2022 (10:46)     Sekcia sport

Squashista Daniel Mekbib vyhrál turnaj v kanadském St. Catharines a získal šestý titul na okruhu PSA. Ve finále zvítězil nad domácím Nickem Sachviem 3:0. V Kanadě získal Mekbib pět triumfů.

Golfista Mullinax v Nicholasville získal první titul na okruhu PGA

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.07.2022 (07:42)     Sekcia sport

Americký golfista Trey Mullinax získal na turnaji Barbasol Championship v Nicholasville první titul na okruhu PGA. Díky vítězství si premiérově zahraje na blížícím se majoru British Open.

Mullinax na Barbasol Championship získal první titul na okruhu PGA

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.07.2022 (07:34)     Sekcia sport

Americký golfista Trey Mullinax získal na turnaji Barbasol Championship v Nicholasville svůj první titul na okruhu PGA. Díky tomuto vítězství si premiérově zahraje na blížícím se majoru British Open.

Moore získal v Palm Harbor první titul na okruhu PGA

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2023 (07:17)     Sekcia sport

Americký golfista Taylor Moore vyhrál turnaj Valspar Championship v Palm Harbor a získal první titul na okruhu PGA. Jeho dosavadním maximem bylo dělené čtvrté místo z loňského Classic of New Orleans.

Moore získal v Palm Harbor první titul na golfovém okruhu PGA

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2023 (09:35)     Sekcia sport

Australan De Minaur obhájil titul v Acapulcu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (08:57)     Sekcia sport

Australský tenista Alex de Minaur obhájil titul v Acapulcu a získal osmou trofej na okruhu ATP. Ve finálovém utkání v mexickém letovisku porazil třetí nasazený hráč norského soupeře Caspera Ruuda 6:4, 6:4.

Sousa získal v Puné čtvrtý titul v kariéře, Zverev v Montpellier neuspěl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2022 (17:06)     Sekcia sport

Portugalský tenista Joao Sousa získal na turnaji v Puné čtvrtý titul v kariéře. Ve finále zdolal šestého nasazeného Emila Ruusuvuoriho z Finska, čtvrtfinálového přemožitele českého obhájce trofeje Jiřího Veselého, 7:6, 4:6, 6:1. Alexandr Bublik z Kazachstánu překvapivě porazil v Montpellier nasazenou jedničku Alexandera Zvereva z Německa 6:4, 6:3, a získal tak premiérový titul na okruhu ATP.