SESTŘIH: Probuzený Baník zničil Liberec ve druhém poločase

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2024 (16:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy zdolali doma v 6. kole první ligy Liberec 2:0. Zlepšený výkon z druhé půle vyjádřili trefami Erika Prekopa a Ewertona a v sezoně nejvyšší soutěži vyhráli doma i potřetí. Baník, který ve středu v Karviné odehraje odložené utkání, je v neúplné tabulce šestý. Slovan nezvítězil ve čtvrtém z posledních pěti kol a patří mu devátá pozice. celý článek

Divočina v Ďolíčku vítěze neměla, Baník je rád za bod. Plzeň bere výhru, Liberec měl nabito

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (14:37)     Sekcia sport

Mistrovská Plzeň napravila zaváhání z úvodního kola, kdy jen remizovala v Teplicích. Tentokrát doma naplno bodovala v duelu s Pardubicemi (2:1). Liberec i díky hattricku Van Burena deklasoval Teplice poměrem 5:1. Zbrojovka Brno pak zvítězila na Hané 2:0. V posledním utkání sobotního programu sice domácí Bohemians 1905 vedli nad Baníkem 3:1, Ostrava ale v druhém poločase dokázal srovnat a musí být ráda za první bod v sezoně.

Ostrava - Liberec 0:0, domácí trápil Vliegen, hosté dohráli v deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.04.2023 (18:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy ve 25. kole nejvyšší soutěže doma s Libercem remizovali 0:0. Baník měl ve druhém poločase velkou převahu, zvýrazněnou vyloučením hostujícího Dominika Preislera v 65. minutě, ale skórovat nedokázal. Oba týmy v nejvyšší soutěži nezvítězily posedmé za sebou.

Pardubický poločas hrůzy. Gólové hody měl Karafiát se Sadílkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (17:15)     Sekcia sport

Nováček soutěže tvrdě narazil. Liberec v předehrávce 21. kola zničil Pardubice 4:1. Oplatil mu tak podzimní třígólový výprask. První dva góly v české lize vstřelil Sadílek, dvakrát se trefil i Karafiát. Severočeši o třech bodech rozhodli už v prvním poločase, kdy hosty rozložili čtyřmi zásahy. Ti v prvním poločase navíc neproměnili pokutový kop, po pauze dokázali jen snížit.

Baník v poháru splnil povinnost a chystá se na Spartu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2021 (15:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy porazili v dohrávce 3. kola domácího poháru MOL Cupu druholigový Třinec 2:0 a stali se posledními osmifinalisty soutěže. Slezské derby, hrané v tréninkovém areálu Vista, rozhodl v druhém poločase dvěma góly obránce Jakub Pokorný. Baník v dalším kole nastoupí na hřišti pražské Sparty.

Skvělý Haraslín zničil naděje Slovanu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2023 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce prohráli v sedmém kole Fortuna ligy na svém hřišti s pražskou Spartou 0:2. O obě branky hostů se postaral v druhém poločase Lukáš Haraslín.

Baník propadal a fanoušci pískali. Nakonec díky šťastné teči urval bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2020 (17:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava v utkání druhého kola první ligy remizovali s Dynamem České Budějovice 2:2. Baník prohrával už 0:2 a fanoušci nespokojeně pískali. Před půlí ho vrátila do hry proměněná penalta, o výhru pak připravila Dynamo nešťastná teč bránícího Havla ve druhém poločase. Duel skončil nerozhodně 2:2.

Našel Baník střelce? David Buchta se za místo v základu odměňuje góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2021 (23:13)     Sekcia sport

Fotbalový Baník zdá se našel gólového hráče. Vizitkou tří gólů v posledních čtyřech zápasech se aktuálně může pyšnit David Buchta. Trefil se do sítě Opavy, kde se dostal do hry až ve druhém poločase. Gól vstřelil i minulý týden v Olomouci a také doma proti Brnu. To už patřil do základní sestavy výběru Ondřeje Smetany.

Van Buren se opět trefil, Liberec však přišel o výhru v poslední minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (18:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Liberec remizovali v nedělním utkání 4 kola Fortuna ligy doma s Českými Budějovicemi 1:1. Slovan poslal do vedení probuzený kanonýr Mick Van Buren, v úplném závěru však srovnal Lukáš Havel.

FOTBAL ONLINE: Baník už vede nad nováčkem. Nasadí Plzeň svou Kobru?

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2020 (16:03)     Sekcia sport

Víkend otevřela výrazná výhra obhájce titulu. Na řadě teď jsou další. Sobotní program 4. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí tři zápasy. Od 16:30 hrají s Baník s Pardubicemi (1:0 po 1. poločase) a Opava s Českými Budějovicemi (0:0 po 1. poločase). Bohemians pak od 19:00 před kamerami O2 TV Sport hrají v Ďolíčku s Plzní. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Lutonu skvělý výkon na Manchester United nestačil. Dvěma góly rozhodl probuzený střelec Hojlund

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.02.2024 (18:40)     Sekcia sport

Luton jakožto nováček předvádí senzační výkony. Opravdu si získal srdce fanoušků a výjimkou se samozřejmě nestalo ani utkání doma s Manchesterem United. Výborný výkon Lutonu ale na body nestačil. Rozhodly dva rychlé góly Rasmuse Hojlunda, ve druhém poločase navýšení několikrát odmítl skvělý Thomas Kaminski. Luton se v Premier League musí udržet.

Liberec - Ostrava, domácí můžou na čtvrté místo, Baník chce zabrat

Liberec bez Malinského, Baluty i trenéra. Ukáže se, jak na tom jsme, ví kouč Baníku

Liberec - Bohemians 1:1, teprve druhý bod z venku, trefil ho Pulkrab

Bayern díky Gnabrymu zničil pohádku Lyonu. Ve finále Ligy mistrů si zahraje s Neymarovým PSG

Právo vyzvat Spartu zařídil dvěma góly stoper Pokorný. Věřím, že postoupíme i přes ní, říká

Velký obrat ve druhém poločase, Pardubice slaví druhou výhru v řadě

FOTBAL ONLINE: Baník zařizuje v Plzni drama. Liberec se dočkal výhry. Olomouc otočila, Řezníček zářil

Pohádková cesta Bayernu pokračuje. Zničil Lyonu sen o postupu, ve finále Ligy mistrů si zahraje s PSG

ONLINE: Baník hraje s Hradcem, Budějovice s Boleslaví. Liberec hostí Bohemians

FOTBAL ONLINE: Liberec vede nad Karvinou, Brno se připravilo vlastencem o vedení nad Sigmou

Probuzený Tanko poslal Baník do euforie. Karma za rasismus z tribun, ušklíbl se spoluhráč

Sparta - Baník Ostrava, domácí nastupují s Karlssonem i Hložkem

Hradec - Liberec 1:1, domácí chtěli víc, dva jejich góly odvolalo video

ONLINE: Liberec hostí Baník, hraje Slovácko s Bohemians a Budějovice proti Zlínu

ONLINE: Sparta hostí Karvinou, Baník hraje v Budějovicích. Co Liberec a Zlín?

Liberec jde na Baník. Posílená psychika je na hráčích znát, tvrdí asistent

Liberec bleskově zničil tragickou Plzeň. Řádil Mosquera i odložení slávisté

FOTBAL ONLINE: Slavia drtí doma Liberec! Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

Fotbalisté Zlína v dohrávce porazili Liberec 2:0 a poskočili na 11. místo.

Celtic - Sparta 1:4. Juliš zničil Skoty hattrickem, poslední třešničku přidal Krejčí

Baník - Sparta 0:3, laciné chyby domácí obrany trestali Kuchta s Čvančarou

Hyčka po direktu od Baníku: Hráli jsme národní házenou, katastrofální

Gól, gól, gól, gól, gól, gól, gól, gól, gól, gól, gól, gól. A ještě navrch penalty

Teplice - Ostrava 0:5, demolice ve druhé půli, k výhře přispělo pět střelců

FOTBAL ONLINE: Zaplaší Baník debakl? Liberec už bez Hoftycha, chystá se Sparta