SpaRun startuje bez omezení. Pandemie s tradičním závodem příliš nezamávala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.07.2020 (15:00)     Sekcia sport

Tóny Smetanovy symfonické básně Vltava živě přímo z nástrojů muzikantů Západočeského symfonického orchestru už tradičně odstartují SpaRun v Mariánských Lázních. Běžecký závod se uskuteční v plném rozsahu a v původním termínu. Atleti se sejdou na stadionu U Ferdinandova pramene v sobotu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

V Mariánkách se běží. SpaRun se uskuteční v plánovaném rozsahu.

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.07.2020 (09:23)     Sekcia sport

Po písčitých a asfaltových cestách v Mariánských Lázních se budou už po osmé prohánět běžci. V sobotu 11. července se závod SpaRun uskuteční v plánovaném rozsahu.

 

Mariánskými Lázněmi se znovu proženou vytrvalci. SpaRun slaví jubileum

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2022 (07:02)     Sekcia sport

Stalo se již tradicí, že tento den se navzájem propojí mnoho různých možností vyžití pro lázeňské hosty i pro místní. V sobotu 9. července započne v Mariánských Lázních na atletickém stadionu pod nemocnicí sportovní část jubilejního 10. ročníku závodu SpaRun.

 

POHLED: Výjimečná žena. Až historie docení, co Hejnová na dráze dokázala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.05.2022 (14:59)     Sekcia sport

Nastal čas. Zuzana Hejnová končí v 35 letech kariéru. Nekončí ji na vrcholu. Ani velkým závodem. Ani jakýmkoliv závodem, jak si ještě nedávno přála. Odchází poté, co její vůle profesionální sportovkyně déle než rok prohrávala souboj s už příliš opotřebovaným tělem.

 

Veslařské Primátorky se vrací v tradičním termínu, opět bez Dukly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2022 (13:19)     Sekcia sport

Zpět v tradičním červnovém termínu se o víkendu uskuteční 109. ročník veslařských Primátorek. Legendární závod na Vltavě se v minulých dvou letech konal kvůli pandemické situaci v září. Stejně jako loni na startu bude oficiálně chybět pražská Dukla, i nadále totiž platí omezení pro veslaře z resortních sportovních center.

 

Sparta stále počítá s účastí na tradičním Spenglerově poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (20:34)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty přes zprávy ze začátku týdne, které nebyly účasti na tradičním Spenglerově poháru příliš nakloněny, počítají s cestou do Davosu. Po dnešním extraligovém utkání proti Kladnu a výhře 6:0 to řekl trenér Pražanů Josef Jandač.

 

Příliš roztahovala nohy, a tak emigrovala z Íránu. Na OH startuje za tým uprchlíků

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.07.2021 (07:19)     Sekcia sport

Taekwondistka Kimía Alízadeová, která po emigraci z Íránu startuje na olympijských hrách v týmu uprchlíků, nastoupí v Tokiu proti íránské soupeřce.

 

BIATLON ONLINE: Je to tady! Biatlonový SP startuje vytrvalostním závodem mužů

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2020 (10:18)     Sekcia sport

Čekání je u konce. Už dnes startuje ve finském Kontiolahti nová biatlonová sezona. Jako první jsou na programu vytrvalostní závody. Muži jdou do akce už v 11 hodin. Start žen je naplánovaný na 14:20. Jak si povedou čeští biatlonisté v čele s Michalem Krčmářem můžete sledovat v podrobném online textovém přenosu na našem webu Sport.cz. Přímý přenos obou závodů nabízí ČT Sport a výjimečně i program ČT2.

 

Mladí fotbalisté doma proti mezinárodní konkurenci. Startuje tradiční Ježek Cup

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.09.2023 (00:14)     Sekcia sport

V konkurenci dalších pěti týmů nejen z Evropy se čeští fotbalisté do 18 let představí na tradičním Ježek Cupu. „Turnaji přikládáme velkou váhu. Všichni se samozřejmě moc těšíme, zároveň máme opravdu velký respekt. Jsem rád, že se mohu jako trenér účastnit,“ říká kouč Aleš Křeček o 29. ročníku, který startuje ve středu 6. září, tentokrát v Královéhradeckém kraji.

 

První kilák za tři minuty. Uvědom si to! Jak Hrochová vládla Běchovicím

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2023 (10:03)     Sekcia sport

Při neúčasti mnohých soupeřek byla před závodem největší favoritkou. Na druhou stranu byl na ni o to větší tlak. Běžkyně Tereza Hrochová ho ale bez problémů ustála, na tradičním desetikilometrovém klání Běchovice-Praha se stala jasnou českou šampionkou.

 

Ve stínu pandemie startuje druhý ročník Ligy národů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.09.2020 (15:53)     Sekcia sport

Praha - Ve čtvrtek odstartuje druhý ročník fotbalové Ligy národů a evropské reprezentace absolvují první utkání v letošním roce. Soutěž omezuje přetrvávající koronavirová pandemie...

Tři veslaři se možná nakazili bakterií před závody univerzit

Startuje rallyeový český šampionát, titul obhajuje Kopecký

Účastníci OH možná budou omezeni už před odletem do Tokia

Je těžší psychicky ustát očekávání, poznává Razýmová na Tour de Ski

Van Aert potvrdil skvělou formu výhrou v klasice Milán-San Remo

V motocyklovém MS startuje éra bez Rossiho, ale nadále se Salačem

Jak favoritku Jizerské padesátky obralo o výhru kafe s rumem

Liberec i Jablonec mají formu. Kdo z rivalů ji v derby U Nisy potvrdí?

Na české zápasy přes loterii. První lístky na hokejové MS jdou do prodeje

ONLINE: Biatlonisté běží hromadný závod, Krčmář startuje z poslední řady

Snad nás už nic nepotká, děsí se Pech před dalším závodem techniky

ŽIVĚ: Rusko - Česko. Světový šampionát v hokeji startuje duelem spolufavoritů turnaje

BIATLON ONLINE: Přišla chyba. Krčmář pokazil poslední položku

BIATLON ONLINE: Krčmář střílí báječně, dobře začal i Václavík

BIATLON ONLINE: Česká čtveřice útočí na pódium

ONLINE: Biatlonistky běží na MS stíhací závod, české barvy hájí Davidová

ŽIVĚ: Stíhací závod mužů startuje. Krčmář vyjel z 11.místa, po první neúspěšné střelbě si polepšil

MS v silniční cyklistice vyvrcholí závodem mužů

BIATLON ONLINE: Krčmář a spol. jedou o další body. V českém týmu nastala změna

Bobisté míří na OH s tradičním tetováním a pro umístění v desítce

ONLINE: Biatlonistky jedou štafetu, českou čtveřici startuje Jislová

ONLINE: Biatlonistky běží v Östersundu sprint. Startuje pět Češek, jak si vedou?

Formule 1 startuje "podivnou sezonu". Začátek na domácí půdě favorizuje Verstappena

BIATLON ONLINE: Krčmář a další tři Češi bojují ve stíhačce

Biatlon ONLINE: V Anterselvě jedou muži sprint, první z Čechů startuje Mareček

Krčmář zaváhal na poslední položce, organizátoři i závodníci zažili šok

BIATLON ONLINE: Smíšená štafeta bojuje o body, v akci budou Krčmář i Davidová

MS v biatlonu vyvrcholí závodem s hromadným startem mužů

ONLINE: Biatlonové MS pokračuje vytrvalostním závodem. Jak si vedou Češi?

F1 ONLINE: Verstappen útočí v Saúdské Arábii na titul, z pole position ale startuje Hamilton

Biatlon ONLINE: Stíhačka žen v Anterselvě. Předvede Voborníková posun?

Přehlídka hvězd NHL startuje. Kde je kanadská slabina a švédská síla?

Norský skokan Tande měl před závodem Světového poháru v Planici těžký pád

Verstappen se už loučil se závodem. Poté vykoupil svůj prohřešek

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy