První zlato v Tokiu získala čínská střelkyně Jang Čchien, Šarounová zůstala daleko od finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2021 (02:55)     Sekcia sport

První zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu vybojovala čínská střelkyně Jang Čchien. Jednadvacetiletá závodnice vyhrála střelbu ze vzduchové pušky před Ruskou Anastasií Galašinovou a Švýcarkou Ninou Christenovou. Česká reprezentantka Nikola Šarounová skončila na 41. místě. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Čínská střelkyně Čchien získala první zlatou medaili na olympiádě. Češka Šarounová skončila na 41. místě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.07.2021 (07:28)     Sekcia sport

První zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu vybojovala čínská střelkyně Jang Čchien. Jednadvacetiletá závodnice vyhrála střelbu ze vzduchové pušky před Ruskou Anastasií Galašinovou a Švýcarkou Ninou Christenovou. Česká reprezentantka Nikola Šarounová skončila na 41. místě.

 

První zlato na olympiádě má střelkyně Jang Čchien, Šarounová skončila v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.07.2021 (06:35)     Sekcia sport

Jednadvacetiletá Jang Čchien z Číny vyhrála střelbu ze vzduchové pušky před Ruskou Anastasií Galašinovou a Švýcarkou Ninou Christenovou.

 

Šarounová měla k finále ve střelbě ze vzduchové pušky daleko

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2021 (02:55)     Sekcia sport

Česká střelkyně Nikola Šarounová se na olympijských hrách v Tokiu do finále vzduchové pušky neprobojovala. Šestadvacetiletá závodnice skončila v kvalifikaci mezi padesátkou účastnic na 41. místě a nenavázala na pět let starou osmnáctou příčku.

 

Šarounová se do finále třípolohové malorážky nedostala, skončila 24., zlato získala Christenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.07.2021 (08:01)     Sekcia sport

Česká reprezentantka Nikola Šarounová obsadila v kvalifikaci olympijské soutěže v třípolohové střelbě z malorážky 24. místo. S výkonem 1161 bodů ji od finálové osmičky dělilo 10 bodů. Šestadvacetiletá střelkyně doplatila na závěrečnou střelbu vstoje, před níž byla třináctá. Z prvního místa postoupila do finále Ruska Julia Zykovová se součtem 1182 bodů. Zlato však nakonec získala Švýcarka Nina Christenová.

 

Střelci Hrčkulák a Šarounová skončili v mixu ve vzduchové pušce 25.

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (07:08)     Sekcia sport

Čeští sportovní střelci David Hrčkulák a Nikola Šarounová skončili v nově zavedené olympijské soutěži smíšených dvojic ve vzduchové pušce už v úvodní části kvalifikace. Reprezentační pár nastřílel dohromady 620,6 bodu a obsadil konečné 25. místo. Od postupové osmičky je dělilo 7,3 bodu. První kvalifikaci ovládlo čínské duo Jang Chao-žan, Jang Čchien, které nastřílelo 633,2 bodu.

 

Střelci Hrčkulák a Šarounová skončili v mixu ve vzduchové pušce 25. Vyhráli Číňané

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (07:08)     Sekcia sport

Čeští sportovní střelci David Hrčkulák a Nikola Šarounová skončili v nově zavedené olympijské soutěži smíšených dvojic ve vzduchové pušce už v úvodní části kvalifikace. Reprezentační pár nastřílel dohromady 620,6 bodu a obsadil konečné 25. místo. Od postupové osmičky je dělilo 7,3 bodu. Číňané Jang Chao-žan a Jang Čchien vyhráli olympijskou premiéru smíšené soutěže ve střelbě ze vzduchové pušky. Američany zdolali 17:13.

 

Divočina s nominací, odložené ME. Neměla jsem vítr v plachtách, smutnila Šarounová

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2021 (05:09)     Sekcia sport

Ke spokojenosti i postupu do finále měla daleko. Nikola Šarounová při svém úvodním vystoupení na hrách v Tokiu obsadila v kvalifikaci střelby ze vzduchové pušky až 41. pozici s výraznou ztrátou na osmičku nejlepších. „Nemastné, neslané rány," říkala smířeně bývalá juniorská mistryně Evropy po nevydařeném závodu.

 

Čínská stolní tenistka Čchen Meng obhájila v Paříži olympijské zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.08.2024 (16:39)     Sekcia sport

Čínská stolní tenistka Čchen Meng obhájila v Paříži olympijské zlato. Stejně jako před třemi lety v Tokiu ve finále porazila 4:2 krajanku Sun Jing-ša. Bronz získala Hina Hajataová z Japonska. Hana Matelová vypadla ve druhém kole.

 

Zklamání z olympijského Ria přebil Liou Jang na kruzích v Tokiu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.08.2021 (11:09)     Sekcia sport

Čínský gymnasta Liou Jang získal v Tokiu olympijské zlato za cvičení na kruzích. Mistr světa z roku 2014 si vynahradil zklamání z Ria de Janeiro, kde po vítězství v kvalifikaci finálové vystoupení nezvládl a skončil až čtvrtý.

 

O další korejské střelecké zlato se postarala Jang Či-in ve sportovní pistoli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.08.2024 (10:44)     Sekcia sport

Už třetí zlato ve sportovní střelbě získala na olympijských hrách v Paříži Jižní Korea zásluhou Jang Či-in, která zvítězila ve sportovní pistoli.

Slovensko má olympijské zlato. Střelkyně Rehák Štefečeková ovládla trap

I Kosovo už slaví v Tokiu první zlatou medaili. Dočkalo se také domácí Japonsko

Číňan Liou Jang obhájil v Paříži olympijské zlato na kruzích

Čeští střelci na finále dál čekají, dvojice Hrčkulák a Šarounová končí

Mazurová vystřílela olympiádu v Tokiu, ale pojede tam Šarounová

Střelkyně Bacaraškinová se v Tokiu stala královnou pistolových disciplín

Čínský gymnasta Liou Jang obhájil v Paříži olympijské zlato na kruzích

Střelkyně na trap Ruanová získala první olympijské zlato pro Guatemalu

Čtyřhru badmintonistů v Tokiu ovládli Li Jang, Wang Č'Lin z Tchaj-wanu

Olympijský rekord vzpěračky Diazové, pro Filipíny získala první zlato historie

Srbská taekwondistka Mandičová navázala v Tokiu na zlato z Londýna

Střelkyně Brabcová získala díky stříbru v Indii první medaili v SP

Čínská vzpěračka Wang Čou-jü získala na OH v Tokiu zlatou medaili v kategorii do 87 kg

První zlato pro Tchaj-wan získala v Tokiu vzpěračka. A ozdobila ho rekordem

Další vzpěračské zlato pro Čínu získala Wang Čou-jü, předčila Ekvádorku

Zlato ze čtyřhry badmintonistů putuje z Tokia na Tchaj-wan

Japonští judisté zahájili tokijskou olympijskou misi zlatem a stříbrem

Střelkyně Brabcová slaví první medaili ve SP. V Bhópálu získala stříbro

Švýcarka Reusserová získala po stříbru z MS a OH zlato v časovce na ME

Gymnasta Liou Jang si zlatem na kruzích vynahradil zklamání z Ria

Ragbisté Fidži obhájili olympijské zlato, ve finále přehráli rivaly ze Zélandu

Čínská tenistka Ču Lin získala na turnaji v Chua Chin první titul v kariéře

Vzpěračka Chou Č'-chuej získala na olympiádě v Tokiu pro Čínu druhé zlato

Vzpěračka Diazová získala pro Filipíny první olympijské zlato

Další světový rekord na olympiádě přidal plavec Dressel, Francie už vyhrála ‚českou‘ skupinu

První zlato pro Tchaj-wan získala v Tokiu vzpěračka Kchuo Hsing-čchun

Nový Zéland má díky ženám první ragbyové zlato z OH

Krejčíková se Siniakovou mají z OH zlato, finále mužů vyhrál Zverev

Čínská vzpěračka Li Wen-wen ovládla kategorii nad 87 kg v olympijském rekordu

Nový Zéland má první ragbyové zlato, zajistily ho ženy

Ragbisté Fidži porazili v Tokiu Nový Zéland a obhájili olympijské zlato

Šarounová se do finále třípolohové malorážky nedostala, skončila 24.

V Riu končila v slzách, v Tokiu se zlatem. Camachové-Quinnové fandili i v NFL

Premiérové olympijské zlato v basketbale 3x3 mají Američanky, turnaj mužů ovládli Lotyši

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy