Prskavec vyhrál mistrovství ČR ve vodním slalomu, tituly slaví i Galušková a G. Satková

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2022 (14:57)     Sekcia sport

Mistrovství ČR ve vodním slalomu a závod Českého poháru v Lipně nad Vltavou: Muži: K1: 1. Prskavec 108,61 (0 tr. sekund), 2. Přindiš 110,15 (0), 3. Zima (vš. USK Praha) 110,54 (0) Ženy: K1: 1. Galušková (USK Praha) 123.34 (0), 2. Fišerová (Dukla) 124,71 (2), 3. Hilgertová (USK Praha) 125,46 (4) C1: 1. G. Satková (USK Praha) 123,41 (0), 2. Kneblová (Olomouc) 126,44 (0), 3. Fišerová 126,76 (0) celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Všichni čeští kajakáři a Galušková postoupili do finále SP ve vodním slalomu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2021 (10:15)     Sekcia sport

Všichni čeští kajakáři a kajakářka Antonie Galušková postoupili do finále Světového poháru ve vodním slalomu v Praze. Velkou sílu potvrdil v Troji domácí mužský kajakářský tým. Semifinále vyhrál Jiří Prskavec před Vítem Přindišem. Vavřinec Hradilek ztratil v závěrečné třetině trati a postoupil s bezmála čtyřsekundovou ztrátou z devátého místa. Naopak vypadla olympionička Kateřina Minařík Kudějová.

 

Slalomáři Satková a Prskavec vyhráli v Praze závody SP na kánoi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.06.2024 (12:29)     Sekcia sport

Praha - Kanoistické závody na Světovém poháru ve vodním slalomu v Praze ovládli domácí reprezentanti. Z vítězství se radovali vicemistryně Evropy Gabriela Satková a Jiří Prskavec. Pro olympijského...

 

České juniorské kajakářky mají z ME ve vodním slalomu zlato z hlídek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2023 (21:09)     Sekcia sport

České kajakářky zahájily mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu triumfem v závodě hlídek. Zlato na kanále v Čunovu získal tým juniorek ve složení Klára Mrázková, Barbora Galušková a Olga Samková. Antonie Galušková, Gabriela Satková a Lucie Nesnídalová obsadily v závodě starší kategorie stejně jako vloni čtvrté místo. Kajakáři do 23 let skončili šestí, juniory odsunula z medailových příček padesátisekundová penalizace z poslední branky.

 

Prskavec vyhrál Český pohár na kanoi, kajakářům kraloval Přindiš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.08.2024 (20:20)     Sekcia sport

Jiří Prskavec vyhrál celkové hodnocení Českého poháru ve vodním slalomu mezi kanoisty, na kajaku dominoval Vít Přindiš. V ženské kategorii v šestidílném seriálu, který dnes vyvrcholil pod lipenskou přehradou, zvítězily kajakářka Antonie Galušková a kanoistka Tereza Kneblová.

 

Prskavec vyhrál Český pohár kanoistů. Na kajaku posbíral nejvíc bodů Přindiš

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2024 (20:29)     Sekcia sport

Jiří Prskavec vyhrál celkové hodnocení Českého poháru ve vodním slalomu mezi kanoisty, na kajaku dominoval Vít Přindiš. V ženské kategorii v šestidílném seriálu, který dnes vyvrcholil pod lipenskou přehradou, zvítězily kajakářka Antonie Galušková a kanoistka Tereza Kneblová.

 

Prskavec zakončil sezonu třetím místem v Londýně, kanoistka Satková byla druhá

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2022 (09:41)     Sekcia sport

Olympijský šampion a vítěz Světového poháru ve vodním slalomu Jiří Prskavec uzavřel sezonu třetím místem na závodu nižší kategorie v Londýně. Na trati, jež bude příští rok hostit mistrovství světa, byla kanoistka Gabriela Satková druhá.

 

Nejlepší česká kajakářka Galušková byla na SP ve slalomu v Praze šestá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.06.2024 (17:32)     Sekcia sport

Praha - Nejlepší česká kajakářka Antonie Galušková skončila na Světovém poháru ve vodním slalomu v Praze šestá. Ve finále v Troji dnes z českých reprezentantek byly ještě osmá Gabriela Satková a desátá...

 

Kajakáři Přindiš s Prskavcem postoupili na MS v Augsburgu do finále, Galušková a Fišerová vypadly

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2022 (10:45)     Sekcia sport

Čeští kajakáři Vít Přindiš a Jiří Prskavec postoupili na mistrovství světa ve vodním slalomu v Augsburgu do finále. V semifinále neuspěl mezi muži pouze Ondřej Tunka a také obě ženské reprezentantky Antonie Galušková a Tereza Fišerová. Přindiš postoupil ze třetího místa a loňský olympijský vítěz z Tokia Prskavec z páté pozice. Finále startuje ve 12:42.

 

Kajakářka Galušková postoupila do finále MS ve vodním slalomu, Prskavec další zlato nepřidá

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2021 (10:22)     Sekcia sport

Finále závodu kajakářů bude na MS ve vodním slalomu bez českého zastoupení. V semifinále v Bratislavě vypadli olympijský šampion Jiří Prskavec, vítěz Světového poháru a úřadující mistr Evropy Vít Přindiš i stříbrný olympijský medailista z Londýna 2012 Vavřinec Hradilek. Finále pojede jen kajakářka Antonie Galušková. Předloňská juniorská mistryně světa obsadila v Bratislavě páté místo. Vypadly olympionička Kateřina Minařík Kudějová a Lucie Nesnídalová. Semifinálovým sítem neprošly ani obhájkyně titulu Eva Tercejlová ze Slovinska a trojnásobná mistryně světa Jessica Foxová z Austrálie.

 

Do finále na kanoi postoupilo na SP kompletní ženské trio a Prskavec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2024 (11:34)     Sekcia sport

Do finálové jízdy v kanoistických kategoriích v závěrečném závodu Světového poháru ve vodním slalomu v Seu d’Urgell postoupilo kompletní ženské trio Gabriela Satková, Martina Satková a Tereza Kneblová a mezi muži Jiří Prskavec. Finále odstartovalo v 11.34.

Kajakářům světový šampionát nevyšel, neuspěl ani Prskavec. Galušková byla šestá

Kajakářka Galušková postoupila do finále MS ve vodním slalomu

Kajakářský šampion Prskavec vypadl na MS v kvalifikaci na kánoi, v níž debutoval

Vodácká paráda! Gabriela Satková má bronz z MS ve vodním slalomu

Kanoistka Satková byla třetí na SP ve vodním slalomu v Krakově

Kajakářka Galušková byla na Světovém poháru ve vodním slalomu v Praze devátá

Kajakářka Fišerová skončila na mistrovství Evropy ve vodním slalomu pátá

Kajakář Krejčí je mistrem světa do 23 let ve vodním slalomu

Rohan a Chaloupka pojedou finále MS ve vodním slalomu, z žen pouze Gabriela Satková

Prskavec a Rohan vládli pohárovým slalomům na Trnávce

Slalomář Prskavec vstoupil do finále SP v Paříži pátým místem na kánoi

České kanoistiky vyjely na mistrovství Evropy mezi hlídkami bronz

Galušková postoupila do finále SP ve vodním slalomu, Kudějová vypadla

České kanoistky mají bronz z ME

Kajakářky Galušková a Fišerová o medaile na MS nepojedou. Finále bylo daleko

Satková postoupila z 1. místa do finále SP v Ivree

Gabriela Satková je jedinou českou kanoistkou ve světovém finále

Prskavec a Rohan vládli pohárovým závodům vodních slalomářů na Trnávce

Galušková jako jediná česká kajakářka postoupila do finále SP ve vodním slalomu

Kajakář Prskavec přerušil přípravu, vydal se do Troje a čistou jízdou vyhrál závod SP

Olympijští medailisté Prskavec i Rohan na domácí tituly nedosáhli

Kajakář Prskavec se stal olympijským vítězem ve vodním slalomu

Mistr světa ve vodním slalomu Prskavec má druhého syna

Olympijský vítěz Prskavec na MS další zlato nezískal, Galušková skončila šestá

Kajakářka Galušková postoupila do finále ME a zajistila si olympiádu

České kanoistky získaly na mistrovství Evropy bronz v závodě hlídek

Kajakářka Galušková si díky postupu do finále ME zajistila start na olympiádě

Prskavec vyhrál kvalifikaci ve finále SP, do semifinále prošli všichni kajakáři

Prskavec se rád potkává se soupeři, po ME ukončí sezonu

Kajakář Prskavec získal čtvrtý domácí titul ve vodním slalomu

Kajakáři Prskavec, Tunka a Přindiš jsou znovu mistry Evropy ve vodním slalomu

Kajakář Prskavec se stal popáté mistrem Evropy ve vodním slalomu

Kajakářky Galušková a Fišerová do finále MS nepostoupily

Kanoistka Satková byla po týdnu opět třetí a vede Světový pohár ve slalomu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy