Bodlo minulo postup. Buďme pokorní, bod musíme brát, přiznává Coufal

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2023 (06:37)     Sekcia sport

Byli dost blízko, aby postup na EURO 2024 oslavili již ve Varšavě. Remíza 1:1 s Polskem ovšem odsunula nutnost posledního kroku až do Olomouce, kde čeští fotbalisté potřebují uhrát aspoň bod s Moldavskem. „Bod nakonec asi musíme brát. I když jsme měli závary, šance a střely, abychom to mohli ukončit tady. Buďme však pokorní, buďme rádi za bod,“ hodnotí zkušený obránce Vladimír Coufal v rozhovoru pro ČT sport. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Buďme pokorní. Salah táhne Liverpool k titulu, vánoční fotkou naštval muslimy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2024 (10:28)     Sekcia sport

Když se liverpoolským fotbalistům ve čtvrtečním ligovém utkání proti Leicesteru krátce po přestávce podařilo otočit skóre, jeho fanoušci začali zpívat: „Liverpool, Liverpool je první, Liverpool je první“. „Jsme na dobré cestě, ale musíme zůstat nohama na zemi a pokračovat,“ zdůraznil útočník Mohamed Salah, autor branky na konečných 3:1.

 

Nejsme dole, ale musíme se zlepšit ve všem, říká Coufal k bitvě o záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2022 (17:34)     Sekcia sport

Když měl obránce Vladimír Coufal vypočítat, co všechno musí fotbalová reprezentace zlepšit, aby v úterý ve Švýcarsku nedopadla jako o víkendu proti Portugalcům (0:4), důrazně pronesl: „Na to je jednoduchá odpověď. Musíme se zlepšit ve všem.“

 

Vyškovský kouč Kameník: Musíme být pokorní, tým na postup ještě nemáme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2023 (13:08)     Sekcia sport

Šest bodů získali fotbalisté Vyškova na podzim s Duklou Praha, po třech bodech mají z bitev proti Brnu, Jihlavě a Příbrami, z horní šestky druholigové tabulky je dokázalo obrat jenom Táborsko.

 

Náročným fotbalem k úspěchu. Musíme zůstat pokorní, říká teplický kouč Frťala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2023 (08:10)     Sekcia sport

Pod taktovkou Zdenka Frťaly se v průběhu minulé ligové sezony teplický beránek proměnil ve vlka. Kdyby fotbaloví skláři udrželi bodovou úspěšnost 56 procent celou sezonu jako pod nástupcem Jiřího Jarošíka, patřili by do širší špičky. Slovenský trenér ovšem před sobotním domácím startem nového ročníku s Plzeň euforii chladí. „Fanoušci mají velká očekávání, ale my jsme pokorní,“ avizuje.

 

Facka od Itálie? Nebude to sranda, ale na postup ze skupiny máme, říká Coufal

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.06.2021 (17:59)     Sekcia sport

Vladimír Coufal je přesvědčen, že národní tým by měl dál věřit cestě, kterou pod trenérem Jaroslavem Šilhavým nastoupil.

 

Frodl před zápasem s Vítkovicemi: Za každou cenu musíme brát výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2021 (13:51)     Sekcia sport

Svou nejdelší sérii domácích zápasů v řadě v letošní sezoně zakončí ve středu hokejisté pardubického Dynama. Jako čtvrtého soupeře v pořadí vyzvou od 18 hodin na ledě enteria areny ostravské Vítkovice. „A za každou cenu musíme brát výhru,“ vyhlašuje gólman Dominik Frodl v rozhovoru pro klubový web.

 

Bod musíme brát, řekl Souček. Věří, že druhé místo v kvalifikaci tým uhraje

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2021 (10:29)     Sekcia sport

Nebylo to ono od kapitána, ani od jeho parťáků z fotbalové reprezentace. Češi v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2022 v Kataru s Walesem doma je remizovali 2:2, přišli i o teoretickou naději na přímý postup, a navíc druhou příčku ve skupině už nemají ve svých rukách. „Ale věřím, že to zvládneme, že druzí budeme,“ řekl Souček.

 

Proti Íránu musíme uspět, hlásí basketbalisté. Od Asijců čekají agresivní nástup

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.07.2021 (18:30)     Sekcia sport

"Musíme je brát velice vážně, ale jestli si přejeme postoupit, tak je to tým, který chceme porazit," prohlásil o Íránu hlavní tahoun Tomáš Satoranský.

 

Za tři body musíme být rádi, ví Suchopárek po odvrácené blamáži u outsidera

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2024 (18:25)     Sekcia sport

Těžko by se mu bodová ztráta vysvětlovala. Trenér české fotbalové reprezentace do jednadvaceti let Jan Suchopárek musel po tragickém prvním poločase jeho svěřenců nutně reagovat. Povedlo se. Lvíčata druhou půli proti Litvě zvládla a zvítězila 2:1. „Zkomplikovali jsme si to naším přístupem. Za vítěznou branku v závěru jsme ale rádi. Musíme být pokorní a tři body přijmout,“ říkal po zápase český kouč.

 

Zajíček po výhře: Snad můj servis nebude jen jednodenní záležitost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2021 (07:48)     Sekcia sport

Z dvanácti útoků složil osm. Úspěšnost měl senzačních 67 procent. Blokař Adam Zajíček patřil k největším tahounům volejbalových reprezentantů, kteří včera na úvod mistrovství Evropy zdolali Slovinsko 3:1. „Porazili jsme vicemistry Evropy, takže máme velkou radost, ale zítra je nový den. Musíme zůstat nohama na zemi, odpočinout si a být pokorní,“ řekl Zajíček po včerejším duelu. „Ale i v dalším utkání musíme hrát s takovým nadšením. Věřím, že takovou hru zopakujeme.“

ONLINE: West Ham v akci, Souček a Coufal hrají pohár proti Manchesteru

Skličující chvíle. Bylo to na palici, přiznává slávista

Coufal o krizi West Hamu a životním cíli v Edenu. Přestup? Lákalo mě to

Fotbalistům vypadli tři slávisté a Coufal, nahradí je Wiesner, Zmrhal či Kopic

Skoťáky jsme zvládli, jásá Coufal. Věří, že Schick bude králem střelců

Priske: Chyby jsou i má zodpovědnost. Musíme se oklepat

Budoucí hvězdy NHL? Mám je v týmu, je přesvědčen kouč české osmnáctky

Coufal přispěl k vítěznému gólu West Hamu, fanoušci negativně reagovali na Moyese

Dáme do zápasu 150 procent, netají Coufal, že jeho Slavia chce slavit obhajobu titulu už po duelu s Plzní

Čtvrté místo? Musíme zůstat pokorní, tvrdí záložník Slovácka Navrátil

Musíme být pokorní, říká nový kouč hokejistů Žďáru nad Sázavou

Coufal rozdělil slávisty. Totální dno, choval ses jako vajgl, spílají mu fanoušci

Jeden zápas nás nesmí srazit, vyzývá Coufal. Musíme se ale zlepšit úplně ve všem

Zklamání, ale bod brát musíme. I tak je Euro blíž, jsme dál první, řekl Provod

Chvála mi nesmí převrátit myšlení, říká Coufal. Od Ancelottiho přichází varování

Mané poznal, kdo je Coufal. Kladiváři i osobnosti spílají simulujícímu Salahovi

Když mě sir Alex Ferguson nazval masérem, spadla mi brada, vzpomíná Pařízek. Kdy se potkal s papežem?

Kultovní hrdina Coufal. Velebí ho i klubová legenda, West Ham prý Slavii okradl

Coufal v Maďarsku nenastoupí

Souček a Coufal jsou v semifinále Evropské ligy, Barcelona končí

Vladimír Coufal už je oficiálně hráčem Hammers

Žádaný Coufal. West Ham podepsal s českou oporou novou tříletou smlouvu s opcí

Komplikace pro West Ham. Coufal i Fabiaňski budou chybět kvůli zranění

Liberec po černé velesérii zabral. Ale klid mi to nedává, tvrdí Augusta

Plzeň krok od finále. Musíme být spokojení, ale zároveň pokorní, říká kouč

Moyes si cení zkušeností Čechů s Ligou mistrů. Coufal ale čelí nečekané konkurenci

Lepší než Coufal jsou jen esa Liverpoolu. Moyes ukázal, že Královi nevěří

Coufal přihrál na gól, West Ham ale padl i s Arsenalem. Everton udolal Chelsea

Coufal se v Anglii blýskl. Liverpool gólem v závěru Tottenham

Světový výkon v Součkově stínu. Coufal je tichá autorita, z parťáků dělá workoholiky

Coufal se v Anglii blýskl. Liverpool gólem v závěru porazil Tottenham

Připadám si jako Kolumbus, směje se Coufal. Zázemí West Hamu ho ohromilo

Měli jsme dát více gólů. Už kvůli skvělým fanouškům, říkal obránce Coufal

Upřímné doznání! Špatně jsem se obul, nadává si nešťastník Coufal

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy