Mexiko překonalo v počtu nakažených koronavirem Čínu. V Německu za den přibylo 738 infikovaných lidí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     30.05.2020 (07:36)     Sekcia ze světa

Pevninská Čína za poslední den odhalila čtyři nové případy nákazy koronavirem. Ve všech se jednalo o osoby, které si infekci přivezly ze zahraničí. Předchozí den nezaznamenal Peking žádné nové nakažené. S odvoláním na zdravotnické úřady o tom v sobotu informovala agentura Reuters. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Německo mělo za sobotu opět méně nakažených než Česko. Mexiko a Brazílie hlásí stovky mrtvých

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.10.2020 (07:27)     Sekcia ze-sveta

V Německu přibylo za poslední den 2279 nových případů nákazy koronavirem. V neděli o tom informuje agentura DPA s odkazem na Institut Roberta Kocha. Nárůst počtu nově infikovaných je v Německu opět nižší než v přibližně osmkrát menším Česku, kde jich za sobotu přibylo 2556.

 

Brazílie už zaznamenala víc než milion nákaz koronavirem. Po USA je druhou nejhůře postiženou zemí světa

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.06.2020 (08:00)     Sekcia ze-sveta

Počet lidí nakažených koronavirem v Brazílii překročil hranici jednoho milionu, za den přibylo rekordních 54 771 případů. Informovala o tom v sobotu agentura Reuters s odvoláním na brazilské ministerstvo zdravotnictví. Brazílie je druhou nejhůře postiženou zemí světa za Spojenými státy, a to co do počtu infikovaných i co do počtu úmrtí. Mexiko hlásí již více než 20 000 úmrtí spojovaných s nemocí covid-19. 27 nových případů nákazy eviduje Čína.

 

V Brazílii přibylo za den přes 10 500 lidí s covidem-19. Rusko zaznamenává rekordní nárůst počtu nakažených

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.05.2020 (10:48)     Sekcia ze-sveta

V Brazílii dalším dnem po sobě rekordně přibylo lidí nakažených koronavirem i pacientů, kteří kvůli komplikacím souvisejícím s onemocněním covid-19 zemřeli. Ministerstvo zdravotnictví ve středu místního času podle agentury Reuters uvedlo, že počet infikovaných se za posledních 24 hodin zvýšil o 10 503 na celkových 125 218. Nově zemřelo 615 lidí, dohromady jde o 8536 osob.

 

Přírůstek nakažených v Německu je trojnásobný oproti neděli, v Číně je jediný nový případ

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.05.2020 (08:18)     Sekcia ze-sveta

V Německu v pondělí přibylo 933 nových případů nákazy koronavirem. Je to téměř trojnásobek oproti neděli, kdy země zaznamenala bezmála 360 infikovaných. Značně vyšší je i denní nárůst počtu obětí infekce; v pondělí zemřelo 116 lidí v porovnání s nedělními 22. Vyplývá to z v úterý zveřejněné bilance Institutu Roberta Kocha (RKI).

 

V Německu přibylo 22.657 lidí s koronavirem, nejvíc od 14. ledna

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     25.03.2021 (05:40)     Sekcia ze-sveta

Berlín - V Německu za poslední den přibylo 22.657 nově nakažených koronavirem, informuje dnes agentura DPA s odvoláním na statistiky Institutu Roberta Kocha (RKI). Vyšší počet nových...

 

ON-LINE: Německo hlásí nárůst případů za poslední den, v Brazílii přibylo přes 11 tisíc nakažených

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.05.2020 (07:22)     Sekcia ze-sveta

V Německu za uplynulý den přibylo 89 úmrtí lidí s koronavirem. Zemřelých tak země hlásí už 7723. Nově se nákaza potvrdila u 933 lidí, dosud spolková republika evidovala 172 239 nemocných. Spojené státy za uplynulých 24 hodin podle americké Univerzity Johnse Hopkinse (JHU) zaznamenaly dalších 1813 úmrtí lidí nakažených koronavirem. Ke čtvrtku evidují kolem 84 000 úmrtí lidí s koronavirem a 1,4 milionu nakažených.

 

V Rusku za den přibylo opět přes patnáct tisíc nakažených, Melbourne uvolní opatření

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.10.2020 (11:10)     Sekcia ze-sveta

V Rusku za uplynulých 24 hodin přibylo 15 099 nakažených a 185 lidí infikovaných nemocí covid-19 zemřelo. Od začátku pandemie se v zemi s přibližně 146 miliony obyvatel nakazilo už 1 399 334 lidí. Uvedla to agentura Interfax s odvoláním na operativní štáb. Země zůstává co do počtu nakažených čtvrtou nejpostiženější na světě.

 

V Německu ve čtvrtek zemřelo 227 lidí nakažených koronavirem

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     24.04.2020 (07:05)     Sekcia ze-sveta

Berlín - Počet potvrzených případů nákazy koronavirem v Německu za uplynulých 24 hodin stoupl o 227. Nakažených přibylo 2337, což je oproti předchozím dnům mírný pokles. Vyplývá...

 

Podobná čísla jako Česko. V Belgii přibylo poprvé více než 15 tisíc nakažených koronavirem

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.10.2020 (17:37)     Sekcia ze-sveta

V Belgii překonal denní přírůstek počtu nakažených koronavirem poprvé hranici 15 000. V úterý přibylo 15.432 potvrzených případů nákazy, informoval v sobotu zdravotnický úřad Sciensano, který zveřejňuje denní bilance infikovaných s několikadenním zpožděním. V hlavním městě Bruselu se kvůli šíření nákazy zpřísní opatření.

 

Brazílie hlásí skokový nárůst počtu nakažených za den, Argentina má další rekord

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.08.2020 (16:46)     Sekcia ze-sveta

V Brazílii se za poslední den potvrdilo 47 134 nakažených koronavirem. Jde o výrazný nárůst po dvou dnech, kdy byly denní údaje zhruba poloviční. Nově se nákaza koronavirem potvrdila i u dalšího syna brazilského prezidenta, informovala agentura EFE. Nový rekord v počtu potvrzených případů nákazy za den oznámila znovu Argentina, kde přibylo za posledních 24 hodin 8771 infikovaných.

Německo má větší přírůstek úmrtí, v Rusko přibylo více nakažených

V USA přes čtvrt milionu obětí, v Německu přibylo 22.609 nakažených

Přírůstek nakažených v Německu není ve srovnání s Českem o moc vyšší, Indie má přes pět milionů případů

V Rusku přibylo 9709 nakažených, v Německu se bilance dál zlepšuje

Německo má větší přírůstek úmrtí, v Rusku přibylo více nakažených

Rusko má přes půl milionu nakažených, v Brazílii zemřelo dalších 1274 lidí

V Německu a Itálii přibylo nakažených, v Rusku opět přes 10.000

V USA zemřelo za den 960 pacientů s koronavirem. V Německu klesá počet nově nakažených

V Německu zemřelo za den 89 lidí s covid-19, přibylo i nemocných

V Německu počet infokovaných dosáhl téměř 150 tisíc. Koronaviru podlehlo přes 5000 lidí

V Německu v úterý přibylo 947 nakažených, více než za pondělí

Německo hlásí od počátku epidemie přes milion nakažených. Hranici zatím překonalo 12 zemí světa

V Německu přibylo 22.046 nakažených koronavirem, 479 zemřelo

Sousední země Česka hlásí covidová maxima. Kritická je situace i v Rusku

Brazílie má 60.000 infikovaných za den, Mexiko celkem půl milionu

V Německu přibylo 202 nově nakažených, aktuálně se země potýká s více než 9 tisíci případy

V Brazílii za poslední den přibylo 11 687 nakažených a 807 obětí. Čína hlásí sedm nových případů

V Německu přibylo téměř 17.000 nakažených koronavirem

V Německu roste počet nově nakažených, v Británii prý 41.000 obětí

V Německu přibylo skoro 14.000 případů nákazy koronavirem, incidence stoupá

V Německu zemřelo za den 89 lidí s covid-19, oproti poslednímu dni stoupl počet nově nakažených

V Německu přibylo uzdravených i nakažených, těch má Rusko přes 100.000

Španělsko překonalo hranici půl milionu nakažených

Případů nákazy v Německu opět přibylo, uzdravených je ale více

V Německu vzrostl počet nakažených koronavirem o 286

V Brazílii přibylo za den přes 10 500 lidí s covidem-19. Německo eviduje dalších 1284 případů

Brazílie jako nové epicentrum covidu-19 a Mexiko láme rekordy. Čína hlásí pět nových případů

Nejvíce nakažených koronavirem je v USA, zhruba 1,7 milionu. Brazílie zaznamenala rekordní přírůstek

Slovensko zaznamenalo další rekord v počtu nakažených. V pátek jich přibylo 9171

V Německu přibylo 14.455 infikovaných koronavirem

V Německu poprvé od začátku pandemie přibylo více než 50.000 nově nakažených

V Německu přibylo 16.033 nakažených koronavirem a 207 úmrtí

V Německu přibylo téměř 17.000 nakažených, v Rusku 22.572

V Británii přibylo za den 16 171 nákaz koronavirem. Rekord hlásí i Německo a Polsko

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy